Šachové Zaječice 1963 (1. ročník)

1.-2.6.1963 189 hráčů nar.1.9.1948 a ml., ředitel Jaroslav Hájek, hl. rozhodčí Miroslav Procházka.

Turnaj sedmičlenných družstev

Poř. Družstvo Výsl. Trenér Sestava družstva
1 OV ČSTV Martin 3,5 Kuchtová M Achimský 4 Lacko 2,5 Mamatej 3,5 Láni 2,5 Medvecký 3,5 Machálek 4 Vojtasová 1,5
2 ÚDPM JF Praha 3,5 Prokopp Jos. Polanský 2,5 Kroužel 3 Mejtský 3 Šíbová 2,5 Tobiáš 2,5 Melich 1,5 Hojdarová 4
3 ZDŠ Velký Krtíš 4,5 Móder Anton Krnáč 1,5 Gross 3 Kemeník 2 Fuchsleitner 3,5 Telek 4 Princ 2,5 Maxianová 2,5
4 OV ČSTV Chrudim 2,5 Procházka M Pavlousek 2,5 Ptáček 1 Hájek Ji.1 Holfeuer 1 Šindelář Pe.2 Ročárek 3 Langová 3
5 OV ČSTV K.Hora 6 : 1 Flaška Peroutka 2,5 Králíček 3 Jedlička 2,5 Pecka 4 Běhal 3 Štěpánek 1 Král 1 Dvorská 3
6 OV ČSTV Hradec Kr. 1 : 6 Flek Hanuš 1,5 Kocour 3,5 Kodoň 2,5 Hochman 2,5 Tajchman 0 Šourek 1 Kocourová 0,5
7 ZDŠ Velký Krtíš B 5,5 Dodok Polgár 1,5 Komloši 1,5 Gemer 3 Fuchsleitner 4 Dendeš 3 Jeriga 4 Gilanová 3,5
8 Sokol Zaječice 1,5 Hájek Jar. Votava M.2 Čermák F.2 Šustr Jo.1,5 Hájek Fr.1 Novotný 1,5 Suchý 1 Dubská 0
9 TJ Svitavy 5,5 Koláčný Fr. Bříza 3,5 Krejza 3,5 Kalášek 4,5 Svěrák 4 Konejl 4 Štarman 4 Raudenská 2
10 Spartak Hedvikov 1,5 Bubeník Mir Tomášek 2,5 Šindelář Pa.3,5 Rokos 3 Kaňka 3 Špás 3 Dobrý 1 Brynychová 4
11 ZDŠ Luže 4,5 Čulík Miloš Zavřel J.4 Zavřel F.2,5 Kofránek 1 Mára 1,5 Smeták 3 Klokočník 1 Čulíková 0,5
12 OV ČSTV Ústí n/O 2,5 Hájek Oldř. Šmejdíř 1 Junek 2 Faltejsková 2 Borek 3 Hořínek 0 Teš 1 Koubová 1 Rybková 2
13 So. L.Bohdaneč 4,5 Davidovič V. Baudyš P.2 Havránek 3 Černík M.2 Černík J.2 Bažant 3 Žák 3,5 Černíková 4
14 DPM Čáslav 2,5 Veselý Jar. Pazderský 2,5 Kaše 1 Veselá J.3,5 Veselá 4 Krenk 1 Machalický 2,5 Pazderská 1,5
15 Baník Vamberk 4 : 3 Krsek V. Štefanides 3 Krsek M.2 Kodytek 2,5 Přibyl 2 Zakopal 0 Krsek 0,5 Novák 4 Dytrtová 1
16 Sokol Zaječice B 3 : 4 Hájek Jar. Boháč 1 Meduna 2 Dostál 0 Spalavský 1 Pelikán Z.1 Pelikán M.3 Dostálová R.3
17 DPM Hlinsko 4 : 3 Lang Jan Štorek 3,5 Halamka 2,5 Pešava 3,5 Šmahel 1 Šalamon 2 Uttendorfský 0 Jirmásková 3
18 ODPM Chrudim 3 : 4 Racek Jiří Čermák P.1,5 Dvořák 1 Štěpánek 1 Regent 3,5 Šlosar 3 Čermák 1,5 Dymák 1 Jirešová 3
19 ZDŠ Vortová 5 : 2 Šalamon Laštovica 2 Svoboda 3 Jehlička 1,5 Pavlík 1,5 Novák 0,5 Jirmásek 2 Kohoutová 2
20 Sokol Zaječice C 2 : 5 Hájek Jar. Konrád J.1 Košina 0 Nejtek 0,5 Kulhánek 1 Jánský 2 Procházka 2 Dostálová V.1
21 ZDŠ Skuteč 4 : 3 Flídr Karel Sodomka 2 Uhlíř 1 Adamec 2 Novotný 2,5 Prokš 2,5 Halamková 0 Rautenkrancová 4
22 ZDŠ Slatiňany 3 : 4 Prošek Josef Pilař 1 Netolický 2 Bímová 0 Baudyš 2 Krejčová 1 Klokočník 3 Horák 2 Dostálková 1
23 So. Dolní Roveň 6,5 Tvrdý Jar. Nečesaný 2,5 Vlček 3 Cidlinský 3 Fuksa 1 Křížek 1 Jirout 2,5 Kopecká 0,5
24 Sokol Zaječice D 0,5 Hájek Jar. Louvar 1 Řádek 2 Čermák 1 Řezáč 1,5 Boháč 1 Frolík 0 Tupý 0 Fousek 0 Poláková 0,5