Šachové Zaječice 1966 (4. ročník)

4.-5.6.1966 277 hráčů nar.1.9.1950 a ml., ředitel Jaroslav Hájek, rozhodčí Jos.Lukeš a Jar.Volf

Turnaj sedmičlenných družstev

Poř. Družstvo Výsl. Trenér Sestava družstva
1 Slavoj Český Brod 5 : 2 Pelikán Jar. Franěk 2 Žížala 5 Ledeč 4,5 Fabian A.4 Hrubý 4 Chybný Zd.5 Kmochová 3,5
2 Lok. Šumperk 2 : 5 Šnajdr Josef Kinderman 4 Dvořák 4 Sikora 4 Poláček 2,5 Hampl 3,5 Crhák 2 Plchová 2,5 Plch 2
3 ODPM Martin 6 : 1 Kuchtová M Achimský 5 Kubinda 4 Vandlík J.3 Vandlík 3,5 Kotlár 2,5 Ertel 2 Palkovičová 3,5
4 ZK LNH Vrbno p/P 1 : 6 Kaňa Frant. Lasovský 3 Zapalač 1,5 Pleva 3 Georgievský 3,5 Paterna 2,5 Dvořák 2,5 Remešová 3,5
5 Sokol Zaječice 4 : 3 Hájek Jar. Hájek Ji.4,5 Šustr Ja.4 Schejbal 3 Čermák F.3 Řádek 3 Novotný 2,5 Štursová 3,5
6 ODPM Ústí n/O 3 : 4 Hájek,Langr Absolon V.2 Janeček 4 Malínek 3 Ambrož J.4 Šimek 2,5 Smola 2,5 Koubová 2,5
7 Slavia Rýmařov 3,5 Strakoš Ad. Cetkovský 4 Navrátil 0,5 Fojtík 1,5 Strakoš 2 Maceček 2 Ftáček 4 Kon.0,5 Čápová 2
8 Slavoj Č.Brod B 3,5 Eisner,Hůlovec Bejšovec 1,5 Hušek 1,5 Eisner 4,5 Jedelský 1,5 Batela 4,5 Tichý 2 Prokeš 1 Kubíčková 4
9 Lok. Pardubice 5,5 Procházka,Kraus Jelínek 3 Maštalíř 5 Lušovský 3 Klempíř 2,5 Beran 2,5 Drábková 3 Hainová 3,5
10 OV ČSTV Hradec K 1,5 Hampl Vít.ing Rejchl Ja.4 Markl 3 Šaršon 4 Kaplan 2,5 Řehořek 3 Recina 0 Rejchl 0 Melzer 1
11 Rubena Náchod 6 : 1 Kdán,Mojžíš Soural 3 Semerák 3 Pavlíček 3,5 Mucha 3,5 Dusbaba 1,5 Šraibr 2,5 Bräuerová 3
12 ODPM Svitavy 1 : 6 Zehnal Frant Kakač 2 Vlček 1 Kulina 1 Měšťan 0,5 Cupal 3 Jíra 2 Dvořáček 0,5 Ryznerová 1
13 Sokol Jemnice 4 : 3 Nunvář,Čepička Brabenec 1 Jánský 0,5 Nunvář 1 Novák Vl.5 Obůrka 3 Sedláček 3 Nunvářová 5
14 DPM Havl.Brod 3 : 4 Dočekal,Novák Pertl 3 Milichovský 2 Vystoupil 3,5 Novotný 2,5 Novák 2 Albrecht 2 Merunková 3
15 ZDŠ Chuchelná 4 : 3 Míčková A. Hlavatý 1,5 Herudek 1,5 Matela 1,5 Kubný 1 Šafarčík 2 Lukášek 5 Kupčáková 2
16 Sokol Zaječice B 3 : 4 Hájek Jar. Jeřábek J.1,5 Čechlovský 2,5 Česenek J.1 Kropáček 2 Hromek 2,5 Daniel 1 Tesařová 0
17 ZDŠ Nepomuk 4 : 3 Koubová,Seitz Racek J.4,5 Jenčík 3 Osuský 4,5 Racek 1 Pokštefl 1,5 Kovář 2 Danihelka 2 Šmeráková 3,5
18 ZDŠ Hejnice 3 : 4 Šulc Karel Markovský 3 Mihulka 1 Paschke 0,5 Šubrt 4 Šubrt J.3,5 Horák 5 Trakalová 2,5
19 ZDŠ Břidličná 3,5 Krečmer Vl. Čechák 2 Františ 2,5 Krasula 2 Pokrývka 4 Dlabač 4 Meissel 1,5 Krečmerová 1
20 ODPM Vimperk 3,5 Prošek,Malík Dejmek 2 Kohout P.5 Roučka 2,5 Zikmund 4,5 Fišer 2 Malík 2,5 Tomanová 3
21 DPM Hlinsko 5 : 2 Lang Jan Plíšek F.4 Pešava J.4 Joska 4 Jirmásek 1,5 Vomlel 2,5 Maceška V.3 Mičunková 1
22 DPM Čáslav 2 : 5 Veselý Jar. Petrů J.2 Pacovský Z.1,5 Krenk J.1 Kaše V.3 Fiala P.2 Malík K.2 Salajová 0
23 Chepos Chotěboř 5 : 2 Pátek,Ďoubal Ulč J.2,5 Vak Z.4 Koutník J.4 Odvářka 0,5 Vachtl 0,5 Ďoubal 0 Pátková D.4,5
24 Slavoj Č.Brod C 2 : 5 Zajíček,Kalík Bretšnajdr 1 Kundrum 1 Huňka 1 Kliment 1 Šindler 2 Pokorný 1 Vorlíček 2,5 Markovská 3,5
25 ZDŠ St.Boleslav 6 : 1 Kišari Jan Krupička J.2,5 Rádl 4 Sklenář 3,5 Kaura 3 Krupička P.4,5 Kišari 2 Nedvědová 5
26 Sokol Zaječice C 1 : 6 Hájek Jar. Jeřábek B.1 Pospíšil 2 Kovanda 1 Vladyka M.2 Zeman P.1,5 Jirek 1 Palkovská 1,5
27 ZDŠ Telčice 3,5 Augustin E. Trenčer 1 Kožíšek 1,5 Zika 0 Vrchotka 0 Hajn 2 Vrchoka M.2,5 Losert 4 Boková 0
28 ZDŠ Stud.Pardubice 3,5 Matyášová L Urbanová 1,5 Musil 0,5 Pozník 3,5 Hůrský 2 Vít 1,5 Starý 0 Beck 0 Vosyková 3
29 ZDŠ Vortová 3 : 3 Lang Jan Turke 0 Šalamon 1 Šmahel 1 Němec B.0,5 Pavlík B.2,5 Rybka V.2 -------
30 ZDŠ Bohdaneč 3 : 3 Baudyš,Havránek Doležálek L.3 Půlkrábek 0 Záleský J.1 Müller J.0 Skalický 0 Tomiška 2,5 ------