XII.ROČNÍK 1.-2.6.1974 386 hráčů nar.1.9.1958 a ml., řed.turnaje Miloslav Votava, hl.rozh.Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar - předseda TJ Sokol, Miloslav Votava - př. ŠO, Jaroslav Hájek za OŠS Chrudim. Pomáhali: Jiří Česenek, František a Emilie Louvarovi, Josef Šustr, Jiří Hájek. Systém turnaje: nejprve 8 skupin po 6, vítězové ve 2 skupinách po 4, finále o 1-2 místo, druzí o 3-4, celkem 9 kol. Tempo 35+35 min. na celou partii, zapisování. Bez odhadů a pouze registr. hráči z jednoho oddílu. Hosté turnaje: Pavol Kuchta a Bohumil Kdán za VŠS ČSR, Antonín Suchý za MNV Zaječice, Josef Dalecký.


Poř. Název družstva, výsledek, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1974

1.TEES Martin

3,5

Kuchtová M

Polko J.8 Zavarský J.6,5 Košík 4 Salai L.9 Belko M.8 Hudec 5,5 Hudecová 6

2.Slavoj Český Brod

3,5

Pelikán Jar.

Vršovský 7 Zvolánek 5,5 Majcher 8,5 Doležal 5 Fodor L.6,5 Máčik 7,5 Johnová 5

3.ÚDA Praha

6 : 1

Přikryl Frant

Vokáč M.9 Šiktanc 7 Sokol Z.7,5 Kopřiva 5,5 Klíma 7 Němec I.7 Klímová 9

4.Šk. Č.Budějovice

1 : 6

Luniaczek P.

Richtr Z.6 Lhotka 5,5 Beran 4,5 Stašek 5 Novák 4,5 Opekar 2,5 Vaněčková 7

5.Lok. Topolčany

4,5

Rintel Andrej

Packa L.7 Rintel 8,5 Ivácek 4,5 Tarina 5,5 Hatala 3,5 Dedko 7,5 Wölfshöndlová 4

6.Sokol Boršice

2,5

Ludvíček Jos

Kunc M.7 Bačák 4,5 Stodůlka 6,5 Gabriel 7,5 Volčík 7 Cukr 6 Blažíčková 2

7.DPM Havířov

4,5

Eichler Gust.

Drbúl 3 Podlesný 8,5 Koláček 7 Hladík 4 Trončík 6,5 Adamiec 1 Welszarová 4

8.ODPM Košice

2,5

Rindoš Štef.

Ondo 3,5 Dunay 4 Tomek 3 Betík 5 Šinogl 5,5 Šimko 1 Sablíková 4,5

9.TJ Hlučín

4 : 3

Midrla Jan

Zídek St.3,5 Kozák Pa.4 Filip 5,5 Valoch 4 Midrla 7,5 Hejda 5 Baniová 7,5

10.ZDŠ Kopidlno

3 : 4

Suchoradský

Šafler M.5 Čapek I.6,5 Havíř F.8 Podrazil J.7 Kotlář 5,5 Jireš 4,5 Šaflerová 6

11.Lok. Pardubice

5 : 2

Foglar, Šilar

Outulný 5 Pačovský 6 Picka 7 Rázek 5,5 Sikel 5,5 Staffen 8 Záhorovská S.7

12.KDPM Hradec Kr.

2 : 5

Weiner,Bielavský

Tichý M.6,5 Flek 3 Klíma 5 Němec Z.5 Weiner 7 Němec O.2,5 Solichová 7

13.Lok. Kolín

4,5

Rakušan A.

Kruška V.5 Zedník R.3 Hynek 6 Řebíček 6 Mašín L.7,5 Novotný 4 --------

14.Sp.ZEZ Rychnov /N

2,5

Zemín,Opočens

Miler 6,5 Zemín L.5,5 Kokman 4 Beneš 3,5 Zemín J.1 Palkovič 3,5 Zemínová 7,5

15.DPM Lidická Brno

3,5

Rokos,Daněk

Orel M.6,5 Kiša 7,5 Zdražil 4,5 Čadek 4 Bureš 3,5 Tůma 5,5 Litzmanová 1

16.DPM Třinec

3,5

Kupka,Pomyje

Záhorovská 6 Heczko 7,5 Chmiel P.5 Urbanec P.2 Chmiel 4,5 Urbanec 2 Pomyjová 3,5

17.ŠVS Plzeň

3,5

Adámek Fr.

Marek 3,5 Bílek 7,5 Adámek 5,5 Hejduk 6 Kupilík 6,5 Hůrka 7,5 Štenglová 0,5

18.ZKE Plzeň

3,5

Kobeda Zd.

Šantora 5 Kufner 4 Kobeda Zd.5 Jindra 5,5 Jankovec 3 Karlík 5 Petříková 6

19.VOKD O-Poruba

7 : 0

Čmiel,Šimoník

Hurta J.5 Belkovics 6,5 Bradáč 4 Fiřt 6,5 Barnet 7,5 Dvorník 1,5 Kuráňová 6

20.Lokomotiva Nitra

0 : 7

Szakáll, Malo

Martiška 4 Ložek Jozef 5 Ballangó J.7 Krbúšik M.8 Ivan 3 Vašš 1 -------

21.Sj. Český Brod B

4 : 3

Eisner Oldř.

Fodor M.4 Hrabě 3 Wolf 1,5 Holler 3 Klápště 2 Hollerová 6,5 Marečková 4

22.Sl.ODPM Liberec

3 : 4

Toman Karel

Kovář 4,5 Krtouš 7 Novák 2 Žirovnický 5 Prokeš 1,5 Šída 1 Holečková 2,5

23.Spoje Č.Budějovice

5 : 2

Picek Josef

Šimek P.4,5 Janda 7 Svoboda 2,5 Mendlík 2 Skalický 3,5 Musil 1 Pájková 8

24.ZDŠ Novob.Praha 9

2 : 5

Pekárek S.ing

Znamenáček 4 Lhotka 3 Pekárek 6 Grund 2 Doležal 3,5 Nesvorný 5 Drahná 4

25.ODPM Svitavy

4 : 3

Zehnal+Marie

Zehnal 1 Havránek 1,5 Řihák 6,5 Charouz 7 Stodola 6,5 Zehnalová M.8,5 Zehnalová 4

26.Sp.DPM Hlinsko

3 : 4

Malý,Holfeuer

Brychta I.7 Gregor 6,5 Malý M.6 Brychta Z.5 Šmahel 2 Steiner 4 Gregorová 1

27.Sp.ODPM Třebíč

5,5

Kopečný, Vesel

Bartůněk 4 Vanša 4 Tesař 4,5 Beroun Libor 8 Kucián 3 Werl Milan 8 Horká 6

28.ÚDPM JF Praha

1,5

Kroužel,Lukeš

Weiner Jiří 7 Straka J.4,5 Kříž J.3,5 Vlček J.5 Homoláč 4,5 -------- --------

29.ODPM Chrudim

4,5

Hájek J,Krys

Říha 6 Hájková P.5 Krys 3 Burka 4 Voženílek 1 Hlína 4 Kaplan 0,5 Hájková Ja.8

30.Sp. Hor.Slavkov

2,5

Starck,Trešo

Pumpr J.4,5 Pova 2,5 Chlebuš 5 Benda 1,5 Salak 4 Chura 5,5 Starková 5,5

31.TJ Sokol Zaječice

4,5

Česenek Jiří

Chládek 3 Holub 3,5 Lupoměský 4,5 Jirek 3 Vladyka 3,5 Lupoměská 4,5 Česenková 7

32.DPM Hlučín B

2,5

Dihel Karel

Hurina 4 Fojtík 1 Foltýnek 4,5 Kocur 2,5 Kozák P.5 Kotlář 5,5 Navrátilová 1

33.Lok. Pardubice B

4 : 3

Záhorovský

Kopecký 5,5 Záhorovský 4 Mudruňka 5 Seidl 4,5 Bělohlav 4,5 Vlasák 5 Kajzrlíková 1

34.DPM Moldava n/B

3 : 4

Lobel,Somoray

Dolinský J.5 Gábor 6 Tóth 4,5 Kočardy 4,5 Szilvassy 3 Miko 6 Lobelová 5,5

35.ODPM Jablonec /N

4 : 3

Falta,Vacátko

Kalousek 5,5 Sanakidis V.4,5 Pilař 2 Sanakidis 1,5 Smejkal 6,5 Vajda 3 Picková 5

36.ODPM Chotěboř

3 : 4

Pátek,Urbánek

Tomek 3,5 Hájek 6,5 Křen 5,5 Pospíchal 5 Urbánková 1,5 Tringl 1,5 Pátková M.8

37.ODK Rokycany

5,5

Hakl Jan ing.

Svejkovský 3 Sklenář 1,5 Kanta 1,5 Eret 7,5 Kašpar 5,5 Porteš 6 Čížková 4

38.Sokol Říčany

1,5

Říha Frant.

Mráz St.1 Říha J.4,5 Musil 2,5 Buriánek 3 Suchý 2,5 Schejbal 3 Říhová J.6

39.ZDŠ Kopidlno B

6 : 1

Suchoradská

Dufek 2 Žehra 2,5 Havelka 4,5 Komárek 5 Špíglová 5,5 Knížková 4 Škaloudová 7,5

40.Lok.Topolčany B

1 : 6

Smolinský Št

Šiška M.2 Dedko M.1 Mikula 2,5 Polonzi 0 Vančová 1 Meluš 0 Matašová 1

41.Dyn.ZČE Plzeň

4 : 3

Opl Josef ing

Kresl 4 Pěchouček 2 Běloch 3,5 Kulíšek 4,5 Folk 5,5 Palek 4 Oplová 1

42.ZDŠ Ostroměř

3 : 4

Vojtíšek S.ing

Hyršl J.6 Černý Z.5 John P.2 Vávra P.3,5 Novotný P.3 Soukup P.4 --------

43.StadČ.Budějovice

4 : 3

Mazal Petr

Mazalová 3 Schwarz 5 Muzikář 2,5 Sýkora 1,5 Bednář 0 Liška 1,5 Ulrichová 4,5

44.ODPM Tábor

3 : 4

Heřmánek Jos

Tregler B.4,5 Maťha 3 Rytíř 6 Voráček 1 Tlustý 5 Odehnal 1 Římanová 3

45.Sokol Boršice B

4,5

Ludvíček Jos

Náplava 1 Šebela 1,5 Tichý 4,5 Hůlka J.5,5 Tománek 3 Bílka 5 Dvořanová 3

46.PKO Pardubice

2,5

Ludvík,Klindera

Mužák 1 Scholle R.2 Vlk M.2 Muster 2 Klindera 3,5 Potměšil 1,5 Gasslerová 5

47.ZDŠ Praha-Zbraslav

4 : 3

Zvolánkovi

Brill 0,5 Žák 0 Tomašák 0,5 Zvolánková 0,5 Linhart J.8 Čabart K.8 Černá 5

48.ZDŠ Rokycany-Jih

3 : 4

Volfová Jar.

Beránek 0,5 Nosek 1 Vrbík 1 Štěpánek 0,5 Bartoš 0 Brotánek 0 Blechová 3,5



zpět