XV.ROČNÍK 4.-5.6.1977 216 hráčů nar.1.9.1962 a ml., ředitel Miloslav Votava hl.rozhodčí Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar - předseda TJ Sokol, Miloslav Votava - předseda ŠO, Josef Vladyka - jednatel TJ, Josef Štursa – člen výboru TJ a Jaroslav Hájek – předseda VŠS OV ČSTV Chrudim.

Pomáhali: Jiří Česenek, Jiří Hájek a další.

Systém turnaje: švýcarský na 9 kol, znovu použito prémie (10% bodů soupeře) a vyvěšování kartiček, což urychlilo nasazování + zpřehlednilo výsledky. Šestičlenná družstva, mladší žák (1.9.1964) na 5.šachovnici a dívka na 6.šachovnici, všichni registrovaní za jeden ŠO. Tempo 40+40 min. na celou partii + zápis.

Počasí: deštivé, stany sice byly postavené, ale na základě přání vedoucích se hrálo na dvou sálech.

Poř. Název družstva, výsledek, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1977

1.Akuma Ml.Boleslav

51,69

Řehořek Milan

Buriánek T.5 Řehořek M.5 Lamač L.6 Kuboň 8 Vrbata 8 Prokešová 3

2.DPM Havířov

50,41

Eichler Gustav

Čech T.6 Schiebel I.6 Kačor 5,5 Eichler 7,5 Špiřík J.7,5 Kovandová 1

3.ODPM Chrudim

50,08

Hájek Jaroslav

Říha V.6,5 Hájková J.3 Hájková P.5 Krys 5,5 Kaplan 6,5 Adámková 7

4.NHKG Ostrava

49,58

Formánek Emil

Moravec Z.5 Krejčí J.6,5 Plánička P.9 Depta 4 Gola 3,5 Solanská 4,5

5.Lokomotiva Kolín

48,79

Rakušan Antonín

Hála V.7 Moravec M.8,5 Tomek 3 Krajíček 3,5 Čech 4,5 Herianová 5

6.TJ Gottwaldov

48,31

Hába Antonín

Hába Zd.3 Hába P.5,5 Konečný P.7 Siegl 5 Konečný 5 Břešťáková 5,5

7.Spofa Praha

46,08

Žert Petr ing.

Chytka A.5,5 Chytková 5 Suk 5 Doležal 2,5 Žert 1,5 Polák 6 Štěpánová 5

8.TJ Hlučín

45,03

Midra Jan

Miketa 4 Kotlář 4 Hájek M.7 Baniová 6,5 Sekáč 4 Kel.1 Lampartová 2,5

9.ČKD Praha

44,94

Daněk Josef ing.

Tobyáš 8,5 Daněk 7 Marvanová 1 Daňková 3 Laube 5 Nádvorníková 5

10.ZDŠ Kopidlno

44,08

Suchoradský Old.

Havelka 5 Plachý 4 Novotný 2,5 Komárek 5 Janouš 2 Jireš 4,5 Runčíková 6,5

11.Lok.Zábřeh na Mor

43,86

Štaigl Antonín

Konečný K.4 Krmela A.7,5 Zbořil J.4 Rybka L.2 Hohn 3,5 Volková 7

12.Sp.Vihorlat Snina

43,20

Ďulek Vladimír ing

Pčola J.4,5 Marinič M.6 Koťo 4 Naščák 4 Kováč 4,5 Gerbócová 5,5

13.Meopta Vojnice

42,70

Miholics Zoltán

Hajabács 6,5 Kovács 4,5 Szegi 4,5 Pasztorek 6 Cséplö 1,5 Miholicsová 5,5

14.Sn. Modrý Kameň

42,27

Sedláček Vojtěch

Sedláček 0,5 Mihalik 6,5 Babolčai 4 Falis 5,5 Mózer B.2 Mózer 2,5 Bohušová 7

15.DP Praha

41,52

Procházka J.

Ždánský 1 Ulrych 3,5 Procházka J.6 Spozdil 3 Procházka 5 Ulrychová 8

16.Slavie Hradec Král.

40,69

Bielavský Jiří ing.

Jaeger L.7,5 Vošvrda M.2,5 Koreň 4,5 Roj 3,5 Vošvrda V.6 Čapková 4,5

17.ÚDPM JF Praha

40,66

Weiner Jiří

Homoláč 5,5 Sušický 2,5 Freimann 5 Ullmann 5,5 Kubát 5,5 Kobrová 2

18.Calex ZlatéMoravce

40,42

Mravík Ondrej

Štefanec O.5,5 Žubor 3 Mánik 4 Višňovský 4 Debnár 6,5 Štefancová 3

19.Sokol Boršice

39,65

Ludvíček Josef

Náplava 2 Kunc 3 Bilík 5,5 Studnička 0 Stodůlková 3,5 Durník 6,5 Tomášů 7

20.Škoda Č.Budějovice

39,45

Kříha Pavel

Glaser J.5 Kadlec R.3 Bostl F.4,5 Kočer I.4,5 Brom P.4 Škrovová 5,5

21.OU PS Pardubice

39,38

Ludvík Vladimír

Vlk Ma.4,5 Scholle R.4 Jaroš R.7 Muster L.6 Vlk Mi.2 Kratochvílová 2

22.Sokol Plzeň – Letná

38,89

Šnaidr Jiří

Hroch J.3,5 Klíma 4,5 Češka R.4 Chaluš 4,5 Trmota 4,5 Barborková 5

23.Slavoj Litoměřice

38,47

Lácha Josef ing.

Tichý T.4,5 Morozov 6 Černý 2,5 Rada 4 Rychtařík 5,5 Javůrková 3,5

24.Sp.ZEZ Rychnov /N

37,98

Falta Josef ing.

Kubáček T.5 Vltavský V.5 Vacek R.4,5 Krejčík 6,5 Veselý 2 Mostecká 5

25.Lok. Pardubice

37,13

Foglar Stanislav

Bělohlav 5 Prymula 7 Ferjenčík 5,5 Mikolanda 2 Ordelt 2 Zlatohlávek 4

26.ZDŠ Dol.Smokovec

36,29

Ergh Ján

Drozdík I.4 Doubravský 3,5 Kostka 1,5 Janíček 2 Šifra 5 Gulášová 8,5

27.ODPM Chrudim B

36,21

Hájek Jaroslav

Vašíček 6,5 Chour 3 Hromádko 3,5 Průša 4,5 Hromádko 3 Hájková Ji.5,5

28.Lok. Kolín B

36,02

Rakušan,Beneš F

Soukup 2 Rajčinec 3 Bělík 5 Bleha 3,5 Novotný P.8,5 Chocholová 4,5

29.Sokol Údlice

35,61

Farský Milan

Zítek M.2 Paganík P.5 Kolda J.3 Nudčenko K.6 Voříšek 1 Zítková 6

30.DPM Hlinsko

35,16

Holfeuer,Malý M

Malý J.8,5 Boháč 2 Ducheček J.7 Vařejčko 2 Glaser O.1,5 Vařejčková 2

31.Akuma Ml.Boleslav B

33,47

Lamač Lad. ing.

Bělohradský 3 Jaček 2,5 Gola I.1 Tauchman 4 Gola 2 Nosek 8,5 Rygerová 2,5

32. FIDE

29,34

Malý Miroslav

Glaser P.0 Maršál 0,5 Beruška P.6 Suchánek 5 Kyslal 2 Šindlerová 6

33.TJ Sokol Zaječice

27,72

Lupoměská Alena

Dostál 4 Lupoměský 5,5 Meduna 1,5 Forman 3 Zídka 2 Klusoňová 2

34.ZDŠ Chrudim

17,46

Hadač Pavel ing.

Bulawa M.2 Kysilka R.4 Onderek D.1,5 Roztočil 0 Siřiště 0 Hadačová 0



zpět