XVI.ROČNÍK 3.-4.6.1978 218 hráčů nar.1.9.1963 a ml., ředitel Miloslav Votava, hl.rozhodčí Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar - předseda TJ Sokol, Miloslav Votava - předseda ŠO, Josef Štursa a Jiří Hájek - členové výboru TJ, dále Jaroslav Hájek - předseda VŠS OV ČSTV Chrudim.

Pomáhali: Jiří Česenek, Pavel Sokol z Chrudimi, Josef Šustr, Josef Holub a další.

Systém turnaje: švýcarský na 8 kol, prémie za VT před turnajem (až 8 bodů), dále prémie (10% bodů soupeře) až v v posledních třech kolech. Šestičlenná družstva, mladší žák (1.9.1966) na 5.šachovnici a dívka na 6.šachovnici, všichni registrovaní za jeden ŠO. Tempo 40 + 40 min. na celou partii se zapisováním.

Počasí: slunečné, hrálo se na letním hřišti, pod vojenskými stany.

Poř. Název družstva, výsledek, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 8 partií) v roce 1978

1.ODPM Chrudim

64,71

Hájek Jaroslav

Říha V.7 Hájková Ja.4,5 Krys J.5 Kaplan Z.6,5 Vašíček 6 Hájková P.8

2.TJ DPM Brno

58,37

Blatný František

Jurka M.6,5 David P.5,5 Šifalda 6 Zigal 3,5 Blatný P.5,5 Ripperová 4

3.Akuma Ml.Boleslav

56,11

Lamač Ladislav

Řehořek M.5,5 Vrbata Z.6,5 Lamač L.4 Kuboň 7 Nosek 5 Bílková 0

4.Mě DPM Havířov

55,21

Eichler Gustav

Eichler 3,5 Szumilo 3 Bulawa 4,5 Špiřík R.3,5 Špiřík J.7,5 Kovandová 7

5.Sokol Údlice

50,08

Farský Milan

Paganík P.5,5 Zítek 4 Nudčenko 5,5 Suchánek 6 Habuda 1 Zítková 4

6.Lok. Pardubice

48,68

Šilar Lubomír ing

Prymula 4 Ferjenčík 5 Ordelt 2,5 Mikolanda 4 Zlatohlávek 3 Přenosilová 4

7.Sn. Modrý Kameň

47,69

Sedláček Vojtěch

Mihalík 1 Ríša 2,5 Sedláček 4,5 Falis 3,5 Mózer B.4 Bohušová 8 Mózer 0

8.Sokol Plzeň – Letná

47,33

Šnaidr Jiří

Klíma 3 Češka R.3,5 Chaluš 3 Trmota 6 Samek 6 Barborková 5,5

9.Lokomotiva Kolín

47,29

Rakušan Antonín

Hála 4 Moravec 3 Stárek 1 Soukup 3,5 Pech 6 Herianová 4 Bleha 0,5

10.TJ Gottwaldov

47,08

Hába Antonín

Hába P.4,5 Siegl 4 Konečný 6 Zachoval 0,5 Břešťáková 7 Schmidtová 3,5

11.Lok.Zábřeh na Mor

46,79

Štaidl Antonín

Krmela A.3,5 Konečný K.5 Zbořil J.7 Hohn 5 Růžička 0,5 Benešová 3

12.OB Vojnice

45,90

Miholics Zoltán

Hajabáč J.5 Kovács I.4 Szegi T.5,5 Bóna 2,5 Cséplö 3 Miholicsová 4,5

13.Baník Sokolov

44,22

Křížek Vilém

Beran J.6 Beran B.5,5 Fritsch O.2 Michora Z.7,5 ------ Švarcová J.2,5

14.Calex Zlaté Moravce

42,97

Mravík Ondrej

Debnár I.2,5 Štefanec 5 Mánik 5 Žubor 5,5 Debnár L.5 Štefancová 5

15.NHKG Ostrava

42,48

Formánek Emil

Gola 5,5 Solanská 1,5 Didi 0,5 Kočí 6 Komínek 7,5 Šindlerová 2,5 Velička 2,5

16.Slavia Hradec Král.

42,48

Vošvrda Frant.ing

Vošvrda M.4 Roj M.2,5 Pozler 3 Koreň 4 Vošvrda V.3,5 Horáčková 2

17.ŠŠ Kopidlno+Rož.

42,08

Suchoradský Old.

Kvasnička 1 Hejdrych 3 Mrázek 2 Komárek 5 Beneš 3 Horáčková 4,5 Jireš 3

18.DP+ZŠ Novob.Praha

41,67

Ulrych Václav

Ulrych V.6 Ždánský J.4 Pešek R.3 Hošták 4 Novotný 3,5 Ulrychová 7

19.DPM Hlinsko

41,65

Malý Miroslav

Ducheček 4 Vařejčko 8 Adámek 5 Glaser P.4 Glaser 4,5 Vařejčková 2,5

20.Spofa Praha

41,65

Žert Petr ing.

Polák 4,5 Žert 5,5 Doležal 3,5 Varvařovský 1 Staňková J.6 Štěpánová 6

21.Slavoj Litoměřice

40,35

Lácha Josef ing.

Morozov 3,5 Černý 4 Trejbal 1,5 Heřmánek 4 Rychtařík 1 Trejbalová 5,5 Wünsch 5

22.Sklo-Boh.Poděbrady

39,54

Soukup Ladislav

Mengr 3,5 Soukup 5,5 Malík 4 Seifert 1 Seifert B.6 Hančárová 3,5 Rybáček 2

23.Sokol Blatná

38,92

Kortus Jar.MUDr

Funda 2 Kastner M.5,5 Fontán 4,5 Koman 0,5 Kastner 3,5 Jánská 3,5 Jánský 0,5

24.Sokol Boršice

38,01

Ludvíček Josef

Gabriel 1,5 Oplustil 2,5 Bilík 3,5 Stodůlka 5,5 Kuncová 5 Stodůlková 5 Druník 5

25.Sp.ZEZ Rychnov /N

37,67

Opočenský Mir.

Vacek R.6 Vltavský V.5,5 Krejčík M.3,5 Tolar M.2 Veselý 2 Krutská 1

26.ODPM Chrudim B

35,52

Hájek Jaroslav

Chour J.4 Machytka M.2 Hromádko T.3 Sokol 2 Průša 5 Hájková Ji.7

27.TJ Sokol Zaječice

36,52

Lupoměská Alena

Lupoměský 6 Šebek 3 Záhon 4 Forman 4,5 Jožák 4,5 Cimburková 4,5

28.Škoda Č.Budějovice

36,46

Vlčková Irena ing

Kadlec R.2 Kolář V.3 Brabec 7 Bostl 6,5 Boukal 2 Vlčková 2 Brom 1,5

29.Tatran Prešov

36,11

Tinschmidt JUDr

Garančovský 4 Čechová 4,5 Takáč K.4,5 Valkučák 5 Takáč 2 Čechová J.3

30.Univerzita Košice

35,94

Rindoš Štefan

Karaba 2,5 Tóth 3,5 Spišiak 7 Kossuth 5 Záhoranský 2 Ďurjanová 3 Šebén 0,5

31.ZDŠ Praha-Zbraslav

34,33

Zvolánek Jar.ing.

Čapek 5,5 Lochman 1 Čabart 3,5 Kounovský 3 Chrastil 3,5 Zvolánková 6

32.TJ Lanškroun

32,68

Ambrož Antonín

Sedláček 3,5 Maixner 7 Schindler 1,5 Janák 2,5 Pastera 3,5 Hejlová 3,5

33.Tra. Chrudim

18,12

Hadač Pavel ing.

Hromádko M.0,5 Rulík 0 Kysilka 2,5 Adámek 1 Onderek 4 Hadačová 0

34.Tra. Chrudim B

14,11

Hadač Pavel ing.

Petrovič Pa.1 Trunec Ji.1 Sedlák 0 Kopecký 0 Roztočil 1 Sedláková 1



zpět