XVIII.ROČNÍK 7.-8.6.1980 223 hráčů nar.1.9.1965 a ml., ředitel Miloslav Votava, hl.rozh. Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar - předseda TJ Sokol Zaječice, Miloslav Votava - předseda šachového oddílu TJ, Jaroslav Hájek - předseda VŠS Chrudim, Josef Štursa - člen výboru TJ Sokol.

Pomáhali: Ing.Jiří Česenek, Jiří Hájek, Vladimír Šebek, Josef Vladyka, Gustav Eichler, Emil Formánek.

Systém turnaje: švýcarský, 9 kol, tempo 40+40 min. na celou partii + zápis. Prvá 3 kola se hrála ve skupinách po 4 družstvech, tempo 10+10 minut. V posledních 3 kolech se připočetlo 10% bodů soupeře. Šestičl. družstva, ml.žák (1.9.1968) na 5.šach., dívka na 6.šach., všichni registrovaní za stejný ŠO.

O zahraniční hosty: se starali v rodinách chrudimských šachistů: Hájkovi, Adámkovi, Říhovi, …..

Počasí: příjemné, hrálo se na letním hřišti pod vojenskými stany.


Poř. Název družstva, výsledek, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1980

1.NHKG Ostrava

56,48

Formánek Emil

Gola M.8 Velička P.7,5 Komínek 3 Sabol M.9 Bělík D.8 Solanská 9

2.Bohemians Praha

50,40

Kobr Vladimír ing

Konopka 7 Čermák 6 Vogel 8 Němcová 6,5 Kubát 1 Kobrová 6,5 Klaus 3

3.Lok. Pardubice

49,38

Foglar Stanislav

Ordelt 5 Ferjenčík 5,5 Zlatohlávek 8 Růžička 5,5 Hošek 6 Přenosilová 7,5

4.ODPM Chrudim

47,35

Hájek,Hájková Ja

Kaplan 5,5 Vašíček 3,5 Průša 8 Adámková 5,5 Onderek 6,5 Hájková Ji.5

5.DPM Havířov

43,54

Eichler Gustav

Špiřík J.7 Bulawa 5,5 Daněk 4 Špiřík R.4,5 Dušek 6 Michalopulu 5

6.Mě DPM Ostrava

43,17

Gärtner Václav

Gärtner 4,5 Kiška 5,5 Ohnmacht 5 Polák 2,5 Tomíček 8 Straková 6

7.Sl.ODPM Liberec

42,75

Valenta Jiří

Valenta J.4,5 Zlesák 4 Kadeřábek 6,5 Novák 4,5 Paclt 6 Srpová 6

8.Spofa Praha

42,55

Staněk Václav

Polák 4,5 Pokorný 5 Žert 5,5 Staňková J.5,5 Diviš 6 Zelinková 3 Lain 1

9.Sigma Dolní Benešov

42,22

Kupka Jindřich

Sekáč 5 Hájek Mir.4,5 Bělka 4,5 Hájek Mich.7,5 Vavřínek 3,5 Krčmářová 5

10.Slavie Hradec Král.

41,58

Horáček Jaroslav

Roj M.7,5 Pozler 6 Picek 4,5 Vošvrda V.7 Horáček 2 Horáčková 4,5

11.Sokol Rožďalovice

41,26

Suchoradský Oldř

Brodský 3,5 Beneš 5 Jireš 3,5 Vyleťal 4,5 Horáček 6 Horáčková 4 Vávrová 4

12.Lokomotiva Kolín

41,11

Rakušan Antonín

Čech 6 Pech 6 Beneš 4,5 Preisner 0,5 Souček 5,5 Chocholová 7 Veverka 2

13.ODPM Prievidza

40,61

Ulbrik Ladislav

Turcel J.5,5 Gatial M.7 Mrenica F.5 Hanes 4 Mečiar 5,5 Čaklošová 3

14.MDK 2 Bydhošť PLR

40,32

Popiela Pawel

Pelc 3,5 Jakubowski 5,5 Lewicki 4 Kujawski 7 Koperski 3 Dziadosz 7

15.Slávia Čadca

38,60

Zarana Vladimír

Briestenský R.6,5 Lisko 7 Budinský 6 Kučiš 4 Harapko 2 Magátová 2,5

16.ODPM Prostějov

37,13

Kracík Zbyněk

Adamčík 4 Sekanina 4,5 Musil 1 Zeman 4,5 Grepl B.8 Leitnerová 6,5

17.Slavia Havířov

36,61

Langner Lad.ing.

Frolík 4,5 Langner 6,5 Klenner 4,5 Rychlík 2,5 Mandát 4 Vašková 5

18.DP Praha

36,43

Kočovský Fr.ing.

Novotný 3,5 Krátký 2,5 Pešek 5,5 Houska 5,5 Mašek 7 Kočovská 3,5

19.DPM Frýdlant v Č.

34,45

Švanda Jiří

Maršálek 7 Švanda 6 Buřita 5,5 Baborák 6 Švandová R.0 Švandová M.1

20.ZDŠ Zlaté Moravce

33,80

Mravík Ondrej

Šumný 5 Grznár 2 Debnár 6,5 Ondroš 1,5 Molnár 3,5 Záhonová 7

21.Škoda Č.Budějovice

33,47

Schwarz Karel

Kalým 4 Brom 3,5 Grabmüller 3,5 Hruška 4,5 Nerad 3,5 Burdová 6,5

22.ODPM Chrudim B

33,25

Hájek,Hájková P.

Sokol P.2 Kysilka 3,5 Trunec J.6 Petrovič P.3 Adámek 5 Sedláková 5,5

23.Slovan Hlohovec

33,11

Daniš Emil

Štuchal 3 Malár 3 Sabo F.5 Hrčka L.7,5 Daniš I.5,5 Královičová 1

24.Sokol Blatná

32,52

Kortus Jar.MUDr

Houdek 2 Kastner 6 Pohanka 0,5 Tomášková 4,5 Jánský 8 Jánská 3,5 Srb 0

25.ZK CHS Chotěboř

30,47

Urbánek Fr.ing.

Zvěřina 6,5 Pilař 3,5 Nevečeřal 4 Urban 4,5 Kajínek 2 Bačkovská 3

26.ZDŠ Cífer

30,40

Hrušovský Ján

Čechovič 6 Zápražný 3 Kovačócy 4 Olos 5,5 Bojkovský 3,5 Ochab.0 Bobr.1

27. FIDE

30,32


Vodička 3,5 Suchomel 4,5 Honěk 2,5 Kolář 3,5 Turek 1,5 Vlčková 4

28.DPM Hlinsko

30,05

Holfeuer Antonín

Košťál 0 Baudyš O.0 Štorek L.6 Sláma 3 Glaser O.7 Vařejčková V.7

29.Lok. Pardubice B

29,88

Foglar Stanislav

Týfa 4 Vlček V.4,5 Rod 5 Veselý T.4 Nadrchalová 1,5 Pflegerová 3

30.Slavoj Litoměřice

28,83

Lácha Josef ing.

Hrdlička 5,5 Rychtařík 4 Pokorný 3 Franc 1,5 Wünsch 6 Pokorná 4 Hubal 4

31 Sp. Sezimovo Ústí

28,24

Pekarovič Jan

Doležal J.4 Pekarovič J.5 Brat 2,5 Novák 3,5 Hrádek 4 Čechová 4,5

32.ZDŠ Praha-Zbraslav

28,24

Zvolánek Jar.ing.

Hartman K.2 Brill L.6,5 Ševčík J.3 Mařík K.5 Drábek 3 Maštalířová 3

33.ODPM Chrudim C

27,77

Adámek Jiří

Malivánek J.3,5 Pavlíček 2 Sova 3 Strnad 2,5 Siřiště 5,5 Sokolová J.6

34.ZDŠ Neväd.Bratislava

25,26

Butaš Jozef

Kovalčík 0,5 Kliment 4 Karnas 5 Verner 4,5 Markovič 4 Struhárová 2

35. FIDE B

21,71


Máj 5 Zvěřina 2,5 Struhár 2,5 Hubel 2,5 Reinhardt 1 Půlpán 1

36.TJ Sokol Zaječice

9,23

Česenek Vladimír

Rohlík 1 Dubský 0 Vohradník 0,5 Kubelka 0 Beran 0 Černá 1 Novák 1



zpět