XIX.ROČNÍK 30.-31.5.1981 263 hráčů nar.1.9.1966 a ml., ředitel Miloslav Votava, hl.rozh. Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar - předseda TJ Sokol Zaječice, Miloslav Votava - předseda šachového oddílu TJ, Jiří Hájek, Vladimír Šebek, Josef Štursa a Jaroslav Hájek – předseda VŠS OV ČSTV Chrudim.

Pomáhali: ing.Jiří Česenek, Josef Vladyka, Antonín Suchý.

O zahraniční hosty: se starali: Jaroslav Hájek, Pavel Sokol, ing.Pavel Hadač a další rodiny šachistů v Chrudimi.

Hosté: ing.Svatoslav Záhorovský z Pardubic-místopředseda VŠS ČÚV ČSTV a Bohumil Kdán z Náchoda.

Systém: švýcarský, 8 kol, 40+40 minut se zápisem, olympijské hodnocení. V šestičlenném družstvu povinně mladší žák (1.9.1969 a ml.) na 6.šach. a dívka na 7. šachovnici.


Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 8 partií) v roce 1981

1.NHKG Ostrava

35

Formánek Emil

Velička P.6,5 Bělík D.6,5 Kiška R.7 Tomíček T.5,5 Rada 4,5 Straková 5

2.Bohemians Praha

32

Horák Vladimír

Žert 3 Vogel 5 Polák 7,5 Čermák 5 Bulena 3 Němcová 6,5 Krautstengl 2

3.Lok.Falkenberg NDR

30

Bordihn E+Christl

Helbig 5,5 Bär T.3 Bordihn M.5,5 Lehmann 3 Zwanzig 5,5 Germann 7,5

4.Lok. Pardubice

29,5

Foglar Stanislav

Zlatohlávek 7 Přenosilová 6,5 Müller 5,5 Hošek 5,5 Moser 2 Pflegerová 3

5.Lokomotiva Kolín

29,5

Rakušan Antonín

Moravec M.6 Lorenc 4,5 Pech 6 Beneš 5,5 Souček 4,5 Chocholová 3

6.ODPM Chrudim

29,5

Hájek Jar.+ Petra

Hromádko 2,5 Průša 3,5 Vašíček 5 Onderek D.7 Adámek 5 Hájková Ji. 6,5

7.Jiskra Staré Město

29

Horsák Antonín

Rachůnek 5 Vavruška 3 Šmíd 3 Staufčík 4,5 Hráček Zb.8 Horsáková 5,5

8.MDK 2 Bydhošt PLR

28

Popiela Pawel

Stoppel 4 Kujawski 2 Jakubowski 5,5 Lewicki 7 Koperski 4,5 Dziadosz 5

9.TJ DPM Brno

28

Blatný František

Blatný P.5 Přibyl R.6 Jindra 1 Davidová I.5,5 Jelínek O.5 Poláková P.5,5

10.Slavia ODPM Liberec

26,5

Hnát Zdeněk ing.

Valenta J.6 Kadeřábek T.5 Paclt 6,5 Kadeřábek J.6 Berounský 1 Honců 2

11.DPM Havířov

26,5

Holeksa Miloš

Špiřík J.5 Špiřík R.4 Honěk J.5 Hrabec P. 6 Honěk T.4,5 Hoňková 2

12.Meopta Vojnice

26,5

Cséplö Ladislav

Hrmo R.2,5 Cséplö Z.1 Dobai 6 Cséplö L.4 Szenczi 5,5 Miholicsová K.7,5

13.Mě DPM Ostrava 1

25,5

Formánek Emil

Strakoš K.3 Cieplý M.6 Kašperlík R.4 Novák 3 Vaňátko 5,5 Holasová 4

14.Spartak Ústí n/L

25

Mittelbach Zdeněk

Sýkora O.4 Bašus 5 Chrz P.4 Špet 3 Mittelbach 1 Gebert 5 Přenosilová 3

15.Sokol Rožďalovice

25

Suchoradský Oldř

Vyleťal 4 Beneš 4 Horáček 1 Vávrová 5,5 Knížek 5 Severa 2 Svobodová 3,5

16.ODPM-Spofa Praha 8

25

Staněk Václav

Beneš 3,5 Diviš 2,5 Spáčil 1 Jandus 4 Varvařovský 4 Semrád 3 Staňková 7

17.Honvéd Tapolca MLR

25

Paréj József

Kalmár 0,5 Adrián 5,5 Antalics 4,5 Mádlová Il.4 Szalayová 5 Deáková 5,5

18.Slavia Havířov

24,5

Vašek Jaroslav

Langner L.5,5 Klenner R.4 Hájek T.3 Szop P.2 Mandát R.4 Vašková 6

19.ODPM Prostějov

24,5

Kracík Zbyněk

Adamčík M.5,5 Grepl 3,5 Vičar 2,5 Jančík 2,5 Matoušek 6 Leitnerová 4,5

20.ODPM Prievidza

24,5

Sokol Eduard

Gatial M.5 Hanes D.6,5 Horváth 1,5 Németh 3 Mečiar J.5 Jančová 3,5

21.ODPM Praha 2

24,5

Kobr Vlad.

Kobrová 2,5 Čermák 4 Palatka 3 Štefan 5 Palatková 4 Masařík 2 Čejková 4

22.Škoda Č.Budějovice

24

Kadlecová Olga

Hruška 2 Boukal 2,5 Robenh.1 Vopálka 1,5 Nerad 6,5 Bašta 4,5 Burdová 6

23.HonTapolca B MLR

24

Paréj József

Horváthová 1 Simóová 3 Csomová 5 Németh T.5,5 Eöri 3,5 Rezseková 6

24.ZDŠ Cífer

23,5

Hrušovský Ján

Čechovič 5,5 Kovačócy 4,5 Zápražný 4,5 Olos 4 Bojkovský 4 Ochabová 0,5 Bo.0,5

25.DPM VP Frýdek-M.

23,5

Stašková Jana

Balavajder 4,5 Surma A.3 Fojtík 2,5 Olšovský 4 Novotný 5 Plisková 4,5

26.ODPM Chrudim B

23,5

Hadač Pavel ing.

Petrovič 2 Malivánek 2,5 Sedláková 4 Křičenský 3,5 Trunec 6,5 Sokolová 5

27.Sokol Plzeň-Letná

23

Blažovský Frant.

Samek P.6,5 Štaif M.5 Svoboda M.2,5 Tupý L.6 Blažovský 2 Bohačová 1

28.Sokol Boršice

23

Ludvíček Josef

Pfeffer 0 Čagánek 3,5 Fryšták 3,5 Pijáček 1 Mišturík 4 Kuncová 7 Hlaváčková 4

29.DP Praha

23

Kočovský Fr. ing.

Novotný J.3 Krátký J.5 Mašek J.4,5 Janda J.4,5 Linhart 2 Kočovská 4

30.ZČE Plzeň

22,5

Sedláček Jiří

Blecha Milan 5 Falout L.6 Šura J.7 Šmolík 3 Sedláček 1,5 Treterová 0

31.Lok. Kolín B

22,5

Rakušan Antonín

Veverka T.4 Preisner 7,5 Šárovec 4 Novotný 3 Gruml 3,5 Szpevárová 0,5

32.DPM Lok. Hlohovec

22,5

Chynoradský Mir.

Malár P.4 Štuchal 4 Hrčka 7 Sabó 3 Chynoradský 1 Váhliková 3 Daniš 0,5

33.DPM Frýdlant v Č

21,5

Švanda J+Růžena

Brňák 6 Lukeš 4 Stránský 0 Drbalová 1 Mansfeld 5 Švandová M.2,5 Švandová 3

34.Slávia Univ. Košice

21

Rindoš Štefan

Výrostek R.5 Koštial 2,5 Rohár Pe.3,5 Rohár Pa.3 Klein 4 Koštialová 3

35.Sokol Blatná

21

Srb Alois

Kastner P.4 Jánský S.5 Houdek 2,5 Srb 0 Kareš 2 Flachs 1,5 Jánská 6

36.Sp. Sezimovo Ústí

21

Pekarovič Jan

Pekarovič J.4 Uhlíř J.4 Hrádek M.3 Novák J.4 Novák P.3 Čechová 3

37. FIDE

19

Švanda Bohuslav

Dušek 4 Štěpán 4,5 Gazda 5,5 Koníček M.1 Stryka D.2 Oslejová 2 Flas.0

38.ODPM Chrudim C

16

Hadač Pavel ing.

Hromádko M.2 Půlpán D.2 Švanda T.4 Šustr P.3 Gallat 1 Hadačová 4

39.ZDŠ nev.Bratislava

6

Žilinek Pavol

Csomor L.1 Dunajský M.0 Kais F.2 Kalmán M.1 Putiš P.0 Poláková 2

40.Sokol Zaječice

6

Votava Miloslav

Rohlík 0 Dubský 1 Strouhal 0 Vohradník 1 Hájek T.3 Beran 0 Balavajderová 1


zpět