XXII.ROČNÍK 2.-3.6.1984 262 hráčů nar.1.9.1969 a ml., ředitel Miloslav Votava, hl.rozh. Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar - předseda TJ Sokol Zaječice, Miloslav Votava - předseda ŠO, Josef Šustr, Josef Štursa, Jiří Kubelka, Vladimír Šebek, Jiří Hájek, Jaroslav Hájek.

Dále pomáhali: ing.Jiří Česenek, Emil Formánek z Ostravy a Hájek Josef senior, který zhotovil pamětní plakety.

O zahraniční hosty se starali v rodinách chrudimských šachistů: Čapkovi, Koníčkovi, Komárkovi, Onderkovi, Tichých, Svobodovi, Plitzovi, Zeithamlovi, Makovských, Pilařovi, Hromádkovi, Pospíšilovi, Holubovi, Půlpánovi, Moučkovi, Mrkvičkovi, Švandovi.

Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, prvá dvě 10+10 minut, dále 40+40 minut, olympijské hodnocení. V šestičlenném družstvu na kterékoliv šachovnici povinně mladší žák (1.9.1971 a ml.) a dívka. Počasí přálo, hrálo se na letním hřišti, pod vojenskými stany.


Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1984

1.Lokomotiva Kolín

40

Kalík Jan

Petráň P.4 Souček M.5 Jirovský P.7,5 Štýbr 8 Kalíková 7,5 Jirovský M.8

2.Honvéd Tapolca MLR

36,5

Paréj József

Földi I.6 Presznyák 7 Csomová 7,5 Szalayová 6,5 Simóová 5 Kovács 4,5

3.Jiskra Staré Město

34,5

Hráček Ivan

Hráček 7,5 Staufčík 6 Doležálek 7,5 Horsáková 5 Blahová 6,5 Zálešák 2

4.Sj.Vyšehrad Praha

31,5

Konopková Marie

Bakalář 7 Bělaška 4 Konopka 4 Hlavsa 8,5 Konopková 5,5 Říčan 2 Kub.0,5

5.ODPM Chrudim

31,5

Švanda Bohuslav

Onderek D.5,5 Adámek J.3,5 Tichý M.5,5 Švanda 5 Stryka 5 Hadačová 7

6.Spartak Ústí n/L

31,5

Hrabal Ivan

Gebert 4 Mittelbach 5 Chrz M.6,5 Soukalová 5 Tureček 6 Vandrovec 5

7.Bohemians Praha

31

Vydra L.

Bulena 1,5 Švarcová 4 Palatková 6,5 Farář 6 Vávra P.7 Procházková 6

8.Sokol Rožďalovice

30,5

Suchoradský Oldř

Knížek J.4 Novák 6,5 Halinár 3 Buryan 5,5 Štolovský 5,5 Habadová 6

9.Pálava Mikulov

30,5

Němec Miloslav

Němcová 5 Kubíček 7 Dvořák 5,5 Svěchota 5,5 Klanica 4,5 Svěchota 2 Vit.1

10.Lok. Pardubice

30

Foglar Stanislav

Hošek M.5,5 Efler D.3 Efler L.4 Kárník P.4 Šír Zb.7 Nadrchalová 6,5

11.DPM+Tat.Kopřivnice

29,5

Bříza Jiří

Káňa Zd.6 Salaba J.8 Rosinský 3,5 Kornel 3 Kutáčová 2,5 Valůšek 6,5

12.MDK 1 Bydhošť PLR

29,5

Popiela Pawel

Kujawski 7,5 Robak 6 Mackiewiczová 3 Ciemniak 5 Trojanowski 3 Stojke 5

13.ODPM Praha 8-Spofa

29,5

Staněk Václav

Staňková J.7 Schula 6,5 Beneš 6 Bárta 4 Varvařovský 0 Lain 5 Staňková 1

14.Lok.ODPM Olomouc

29,5

Čubák Jindřich

Stýblo M.8 Čubák T.3 Dohnálek F.4 Smékal 2,5 Čubák M.3 Čubáková 9

15.DPM VP Frýdek-Míst

29,5

Kubala Karel ing.

Garčic J.4 Rada D.5 Lenobel R.9 Pavlík 4 Kubala M.3 Balavajderová 4,5

16.Lokomotiva Plzeň

29

Váchal Frant. ing.

Volák V.2,5 Skála Z.5,5 Janočko P.4 Krejčová 6,5 Sluka Z.5 Foltýn P.5,5

17.Text. Nové Město p/S

29

Zajíček Jan

Smolný Le.6 Weber K.5 Kochan T.4,5 Smolný Li.3,5 Filip P.5 Černá 5

18.NHKG Ostrava

28,5

Formánek Emil

Mutina M.3,5 Světloň 2,5 Mrva M.5 Neuschl 3,5 Vacek 7 Zahradníková 7

19.Pionierh.Halle NDR

28,5

Knobling Rolf

Fischer J.3 Baust A.5 Knopf G.5 Flíegner D.5 Fischerová 6 Königová 4,5

20.DP Praha

28,5

Hrubeš Jaroslav

Havel M.7 Hrubeš Pe.6 Kaluža O.6,5 Havel Jan 4 Hrubeš Pa.4 Flešková 1

21.ODPM Prostějov

28,5

Kracík Zbyněk

Matoušek 4,5 Provazník 4 Spurný 2 Ptáčník 5,5 Spurný O.6,5 Válková 6

22.SOU PS Pardubice

28

Sýkora Josef

Votava 3,5 Šlosar 5,5 Veselý 6,5 Nečas J.3,5 Hlavnička 3 Fialková 1 Nečas 5

23.VOKD Ostr-Poruba

28

Dostál Rost.ing.

Svoboda 3,5 Kufa 5 Medula 5,5 Valentová 6 Dostálová 5,5 Bechníková 2,5

24.Hon.Tapolca B MLR

27,5

Paréj József

Beke M.1 Czintos A.3,5 Vizeli 4,5 Horwáth 4 Farkasová 8 Peszleyová 6,5

25.ODPM Rychnov n/K

27,5

Klíma Miloš

Matouš L.6 Klíma 4 Papáček 6 Hynková 1,5 Hofmann 4,5 Pallová M.5,5

26.ZK ROH Bonex Teplice

27,5

Hadraba Vlad.ing.

Marhold R.6 Kostohryz 5,5 Beneš 4 Trapl J.4 Pastír 3,5 Koubková 4,5

27.Mě DPM Havířov

27

Holeksa Miloš

Honěk T.6 Ramík 3,5 Holeksa Pa.3,5 Hoňková 7 Holeksa Pe.2 Baloun 5

28.ODPM Sp.Nová Ves

26,5

Štofan Jozef ing.

Štofan 6,5 Korytko 4,5 Jadroň 0,5 Škultéty 4,5 Kubusová 6 Jurkovská 4 Suč. 0,5

29.Škoda Č.Budějovice

26

Nerad Miroslav

Nerad 6 Chval 5,5 Mareš 3 Papan 4 Neubauer 4,5 Stehlíková 1 Němec 2

30.Slovan Lysá n/L

25,5

Musil Stanislav

Hejda A.3,5 Šlapák J.4 Ludvík 2,5 Lažánek 5 Kožený 5 Musilová 5,5

31.ODPM Chrudim B

24,5

Hájek Jaroslav

Půlpán D.3 Komárek J.2 Koníček M.4 Plitz K.6 Koníček P.4 Plitzová 5,5

32.Sl. Hradec Králové

24,5

Němec Zbyněk

Brdičko P.7 Krpata R.3 Latýn R.7 Horáček P.5 Khol 1,5 Lisová 0 Šulc 1

33. FIDE

24,5


Garčic 3 Davídek 5,5 Černá 0,5 Říčan 5,5 Bartošová 4 Gättlich 6

34.Sp.DDM Hlinsko

24

Kadlec Pavel

Holfeuerová 4 Holfeuer O.5 Baudyš 3 Holický 5 Holfeuer 3 Němec 2 Žák 2

35.Mě DPM Ostrava 1

24

Ludvová Marie Dr.

Paulík M.5,5 Pohluda I.4 Hasalík 0,5 Žáčková 3,5 Chura J.5,5 Chura R.5

36.DPM Frýdlant v Č.

24

Švandová Růžena

Švandová R.4,5 Drbalová 5,5 Švandová 6 Kozák 1 Loudová 2 Holatová 5

37.ODPM Chrudim C

23

Kokeš Bohuslav

Holub 2,5 Zeithaml J.3 Pospíšil P.4 Čapková 3 Hromádková 4,5 Pilař V.5

38.KPS Brno

22,5

Točev Dosi

Dvořák 2,5 Daneš 4,5 Topalidis T.2,5 Topalidis E.3 Tomeš 6 Topaliduová 4

39.Slávie ODPM Liberec

22

Hnát Zdeněk ing.

Hácha A.6 Štancl T.3 Veleba P.7,5 Vrbová Z.4,5 Salabová M.1 -------

40.JKP Hrochův Týnec

21

Kolbaba Jar.ing.

Kolbaba J.2 Kafková 4 Čermák J.3,5 Kolbaba P.6,5 Lach 3 Urbánek 2

41.Jiskra Skuteč

17,5

Plachý Jaroslav

Hurych 0 Víšek P.4,5 Kysela 0 Dbalá 1 Víšek L.5 Hurych M.5 Plachý 2

42.Hon.Tapolca C MLR

15,5

Paréj József

Kocsey G.3 Gyógy A.4,5 Tomas Eder 7 Ptáčníková L.1 ------- -------

43.TJ Sokol Zaječice

15,5

Hájek Jiří

Košina 1 Horáček 1 Vrátil J.3 Novák S.5 Kozáková 2 Louvarová L.3,5

44.ODPM Chrudim D

10

Hájek Jaroslav

Bureš 2 Burkoň 2 Moučková P.0,5 Svobodová 1 Moučková R.3 N 1,5



zpět