XXIII.ROČNÍK 1.-2.6.1985 287 hráčů nar.1.9.1970 a ml., ředitel Miloslav Votava, hl.rozh. Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar - předseda TJ Sokol Zaječice, Miloslav Votava - předseda ŠO, Josef Šustr, Josef Štursa, Jiří Kubelka, Vladimír Šebek, Jaroslav Hájek, Jiří Chládek, Luboš Řádek, Jiří Kužela. Dále pomáhali: ing.Česenek Jiří, Hájek Jiří, Rintel Igor (rozhodčí). O zahraniční hosty se starali v rodinách chrudimských šachistů: Čapkovi, Koníčkovi a Josef Nejepínský, Seč. Hosté turnaje: Za KV šachového svazu Hradec Králové předseda Hájek Ladislav a sekretář Němeček Emil. Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, prvá dvě 10+10, další 30+30 minut, neboť pršelo, olympijské hodnocení. V šestičlenném družstvu na kterékoliv šachovnici povinně mladší žák (1.9.1973 a ml.) a dívka.


Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1985

1.Lokomotiva Kolín

42,5

Rakušan Antonín

Petráň 6 Souček 7,5 Jirovský P.7,5 Gruml 5,5 Kalíková 7,5 Jirovský 8,5

2.Sj.Vyšehrad Praha

37

Čech Petr ing.

Čech Pa.5,5 Bělaška P.8 Hlavsa 5,5 Konopka 7 Konopková 7 Čech Pe.4

3.ODPM Tatran Prešov

36

Kříž Marián MUDr

Kříž M.7 Mrva M.7,5 Murajda T.7 Scheibel 5 Kříž O.4,5 Jankurová 5

4.Jiskra Staré Město

33

Horsák Antonín

Hráček Z.9 Horsáková 5,5 Blahová 4,5 Adamík 5,5 Zálešák 3,5 Špaček 5

5.ODPM Spišská N.Ves

31,5

Ferenc Peter RNDr

Korytko 5,5 Kubusová 4 Škultety 5,5 Jadroň 3 Jurkovská 6,5 Repková 7

6.Lok. Pardubice

31,5

Foglar Stanislav

Efler D.3,5 Kárník P.7 Šír Zb.7,5 Efler L.7,5 Novotný 3,5 Malá 2,5

7.TJ Slavia Havířov

31,5

Neděla Petr

Hájek T.5,5 Mandát 4,5 Neděla V.4,5 Szop P.7 Rašík V.8 Karasová 4

8.SOU PS Pardubice

29,5

Sýkora Josef

Votava J.6,5 Šlosar J.7 Hlavnička J.4 Veselý 6 Selepko 5,5 Fialková 0,5

9.NHKG Ostrava

29,5

Formánek Emil

Mrva M.6,5 Neuschl Z.5,5 Jelínek 6,5 Chura 5,5 Žáčková 3,5 Smrek 2

10.Honvéd Tapolca MLR

29,5

Paréj József

Kozma 4,5 Kovács 2,5 Farkas G.5,5 Adrián 6 Farkas T.4,5 Ángyán 6,5

11.ODPM Prostějov

29

Kracík Zbyněk

Matoušek 6 Provazník 2 Spurný D.3,5 Spurný O.6 Ptáčník 5 Válková 6,5

12.VOKD Ostr-Poruba

29

Majerčík Pavel

Svoboda 4,5 Kufa 4,5 Valentová 7,5 Matuš.3,5 Smetana 4,5 Majerčíková 4,5

13.ODPM Rychnov n/K

29

Klíma Miloš

Papáček 4 Klíma 5,5 Dostál 3 Pallová M.3,5 Hofmann 5,5 Kačírek P.7,5

14.ODPM Chrudim

28,5

Hájek Jaroslav

Švanda T.5,5 Půlpán 4,5 Hadačová 3,5 Plitz 3 Holub 5,5 Koníček P.6,5

15.Mě DPM Kopřivnice

28,5

Velart Vladimír

Rosinský 4,5 Kutáčová D.2 Růžička 5,5 Frendl 5,5 Valušek 6 Kutáčová 5

16.TJ Slovan Lysá n/L

28,5

Saeckl Petr

Šlapák 3 Kožený 6 Remiš 2 Kolář 5,5 Saecklová 5 Košnář 4 Musilová 3

17.Hon.Tapolca B MLR

28,5

Paréj József

Kocsis C.2,5 Horváth T.5 Vizeli L.5,5 Beke M.3 Peszleg B.5,5 Eder T.7

18.Bohemians Praha

28

Vydra L.

Farář P.6,5 Bulena T.4,5 Davídek 4 Korza 4,5 Vávra P.6,5 Velíšková 2

19.Sokol Rožďalovice

28

Suchoradský Oldř

Knížek 5,5 Novák 3,5 Štolovský 2 Buryan 2,5 Novák 4 Habadová 4,5 Halinár 6

20.DPM Frýdek-Místek

28

Kubala Karel ing.

Lenobel R.3 Rada 3,5 Kozel 3,5 Pavlík 5,5 Kubala M.5 Balavajderová 7,5

21.ZŤS Dubnica n/V

27,5

Štěrba Stanislav

Poruban M.5,5 Vojtek V.6 Jafkúbek P.6 Šnapko 3 Orgoň 0,5 Luhová 6,5

22.Škoda Č.Budějovice

27,5

Papan Peter MUDr

Boukal 3,5 Chval 8 Mareš 3 Papan 5,5 Neubauer 4 Šubrtová 2,5 Frelich 1

23.Mě DPM+TŽ Třinec

27

Sikorová Alena

Kaukič R.5,5 Sikora 3,5 Galbavý 4 Gibiec 4,5 Krenželok 4 Dostálová 5,5

24.DPM Odstrčil Ostrava

27

Oudová Libuše

Miketa 5 Chura 4 Zahradníková 3,5 Kander 3 Pokluda 6 Špok 5,5 Vaňko 0

25.ODPM Praha 8-Spofa

26,5

Staněk Václav

Schula M.8,5 Varvařovský P.4,5 Velík J.3 Pokuta 1,5 Žák 4 Staňková Z.5

26.ZŠ Votice

26,5

Kovářík Jan

Hřebec P.4 Kaláb P.3,5 Bílek 4 Jindrová 3 Jindra 4 Laburda 8 Kubíková 0

27.DP+ZŠ Litvín. Praha

26,5

Hrubeš Jaroslav

Havel M.5,5 Hrubeš Pe.4 Havel J.6 Hrubeš Pa.4 Schlifter 3 Hanzlová 4

28.MDK 1 Bydhošť PLR

26,5

Popiela Pawel

Tomczyk D.2,5 Losinski 5 Stojke 6 Trojanowski 6,5 Lewinski 5,5 Was 1

29.Sn.Duslo+DPM Šala

26

Černák Vincent

Alexovicz J.4 Alexovicz 3,5 Alakša M.6,5 Černáková 4,5 Strapko 2,5 Alakša 5

30.Sp.ODPM Ústí n/L

26

Pechek Jan

Chrz M.2 Mittelbach 3,5 Kotek 5,5 Soukal 8 Vandrovec 5,5 Handlová 1,5

31.Text.Nové Město p/S

25

Klápště Jindřich

Weten K.7 Kochan T.4 Smolný Li.2 Filip P.4,5 Šip R.3 Černá L.4,5

32.Sp.DPM Hlinsko

24,5

Holfeuer Antonín

Baudyš 3,5 Holfeuerová 4,5 Holfeuer O.4,5 Holický 5 Holfeuer A.2 Grim 5

33.HM Ostrava

24,5

Smrek Emil

Halámka 2 Alexandr 5,5 Vacek 6,5 Vavříčka 5,5 Gabrielová 2 Mutina 1 Ře.1

34.Sl. ODPM Liberec

24

Hnát Zdeněk ing.

Hácha A.5,5 Doležal T.5,5 Veleba 4 Laštovka 3,5 Mohyla 4,5 Flašková 1

35.Lokomotiva Plzeň

24

Váchal Frant.ing.

Skála 3 Janočko 3 Foltýn 6,5 Volák 3,5 Sýkora 5 Benešová 3 Bartošová 0

36.ODPM Chrudim B

24

Hájek Jar, Švanda

Komárek 3 Koníček M.3 Zeithaml J.1,5 Fořt M.6 Plitzová 6 Čapková 4,5

37.Jiskra Skuteč

24

Plachý Jaroslav

Víšek P.2,5 Filipiová 9 Brokl 2 Hurych T.3,5 Víšek 3,5 Hurych 2,5 Plachý 1

38.ODPM Rychnov /K B

23,5

Daniel Jiří

Zábrodský 2,5 Klímová 2 Koval 4 Holoubková M.4 Daniel 6 Pallová R.5

39.Slavia DPM Havířov

23

Eichler Gustav

Funiok 6 Hanus 3 Ranocha 2,5 Pohludka 5 Jargus 3 Koníčková 1,5 Slivová 2

40.TJ Sokol Boršice

23

Volčík Stanislav

Tomašů Sl.1 Hlúšek P.5 Vávra J.2,5 Luňák 1,5 Franta B.5 Pijačková Ji.8

41.Bonex Teplice

22

Hadraba Vlad.ing.

Tesař L.2,5 Bayer R.3 Pastír R.3 Kořen V.4 Václavík R.4,5 Rejchová 5

42.SKP Hrochův Týnec

20,5

Kolbaba Jar.ing.

Kolbaba J.4,5 Kolbaba P.5 Krupková P.8 Holub 1 Chocholouš 0 Chocholouš 2

43.TJ Sokol Zaječice

20,5

Hájek Jiří

Halamka 1 Vavřička 1,5 Trčka 3 Vaňko 6 Beran 4,5 Hájková 0 Oudová 4,5

44.Hon.Tapolca C MLR

19,5

Paréj József

Vizeli E.4 Török J.2 Kalmár A.3,5 Kozári Z.5 Slívová K.5 ---------

45.ODPM Chrudim C

18,5

Kokeš Bohuslav

Hromádková 2,5 Pospíšil P.2,5 Fořt P.2 Burkoň 2,5 Novák M.4 Vacek 5

46. FIDE

17


Málek 5 Göttlich 5 Petruželová 4,5 Kovařík 0 Kubíková 2,5 ----------



zpět