XXIV.ROČNÍK 31.5.-1.6.1986 327 hráčů nar.1.9.1971 a ml., řed. Miloslav Votava, hl.rozh. Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar, Miloslav Votava, Josef Šustr, Josef Štursa, Jiří Kubelka, Jarosl.Hájek, Jiří Kužela. Pomáhali: ing.Jiří Česenek, Jiří Hájek, ing.Ulrich Jahr z Bydhošti (rozhodčí), Josef Nejepínský, Seč a další. Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, prvá dvě 10+10, další 35+35 minut bez zápisu - pršelo, olympijské hodnocení.


Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1986

1.Sj.Vyšehrad Praha

39,5

Konopka Václav

Chloupek 4,5 Bělaška 7 Hlavsa 7,5 Konopka 8,5 Konopková 6,5 Řehák 5,5

2.Lokomotiva Kolín

37

Rakušan Tomáš

Jirovský P.6,5 Jirovský 7,5 Gruml 5,5 Kalíková 5 Krupková 5,5 Rakušan 7

3.MDK 1 Bydhošť PLR

35,5

Popiela Pawel Mgr

Robak 8 Trojanowski 2,5 Ciemniak 5,5 Kubiak 5 Byczynska 6 Baniewicz 8,5

4.ODPM Tatran Prešov

34

Hlavajčík Oto

Mrva M.5,5 Murajda T.5 Kříž O.5,5 Scheibel 4,5 Jankurová 6,5 Lukáč 7

5.Slavia DPM Havířov

32

Neděla Petr

Neděla V.4 Rašík V.7,5 Funiok 6 Pohludka 4 Karasová 4 Martiniková 6,5

6.Honvéd Tapolca MLR

31,5

Paréj József

Horváth T.3 Farkas G.5,5 Adrián R.5 Éder T.6,5 Peszlegová 7 Török 4,5

7.Lok. Pardubice

31

Foglar Stanislav

Šír Zb.6 Efler D.5 Kárník P.6,5 Efler L.7 Plášil P.3 Cidlinská E.3,5

8.Lokomotiva Plzeň

30,5

Sýkorová Věra

Skála Z.5,5 Janočko P.6 Foltýn P.4 Sýkora M.5,5 Benešová R.6,5 Jaren 3

9.ODPM Spišská N.Ves

29,5

Korytko Štefan

Škultety 2,5 Figlár 5,5 Repková 7,5 Jurkovská 7 Demečko 2,5 Repka 4,5

10.TJ Sokol Boršice

29,5

Kunc Miroslav

Hlúšek P.4,5 Havránek M.2 Franta B.4 Kolaja R.4 Vávra J.7 Pijačková 8

11.Sp.ZŤS Dubnica n/V

29,5

Štěrba Stanislav

Vojtek V.7 Jakubek 7,5 Šnapko 5,5 Šnapková 1 Rubaninská 2 Bódi 6,5

12.Sl. ODPM Liberec

29,5

Valenta Jiří ing.

Hácha A.6,5 Doležal T.8 Laštovka 4,5 Veleba 2,5 Mohyla 5 Kopalová 3

13.Sokol Rožďalovice

29

Suchoradský Oldř

Knížek 5,5 Novák 5,5 Buryan 4 Štolovský 6 Habadová 3,5 Adamec 2 Kafková 2,5

14.DP Praha

29

Havel Jan

Havel M.8 Hrubeš Pe.5 Havel J.6 Hrubeš Pa.4 Göttlich 3 Flešková 3

15.Doprastav Bratislava

28,5

Rintel Ondrej

Lipka J.5 Dudáš J.4,5 Lička R.5 Horváth M.6 Tokoš J.4 Horváthová 4

16.Legion Varšava PLR

28,5

Gryciuk Vojciech

Kaim 8 Skalinski 4 Kolmar 3,5 Dworakowski 6,5 Farkas 3 Gatuš 3,5

17.Sp.ODPM Ústí n/L

28,5

Pechek Jan

Kotek D.4 Soukal V. 7 Dufek J.6 Šimek L.5 Havlín M.3 Kraislová 3,5

18.Tatran Havřice

28,5

Flekač Milan

Babula Vl.7,5 Kňazovčík L.6 Ficenc 2 Sluka R.6 Rachůnek M.7 -------

19.Jiskra Staré Město

28,5

Horsák Antonín

Adamík R.6 Blahová 3 Slíva 3 Zálešák 5,5 Chudík 3,5 Vavrušková 7,5

20.NHKG Ostrava

28,5

Frodl Dušan RNDr

Chura J.5 Neuschl 4,5 Chura 5,5 Alexander 5,5 Trčka 3,5 Záškodná 1,5 Chmielová 3

21.DPM VP Frýdek-Míst

28

Garčic Jan

Rada D.5 Lenobel 7 Vojkovský 2,5 Kubala M.4 Garčic 5,5 Petruželová 4

22.ZŠ Votice

28

Kovářík Jan

Jindrová 1,5 Hřebec P.2,5 Kaláb 5,5 Bílek L.6,5 Laburda 7,5 Sova M.4,5

23.Mě DPM Kopřivnice

28

Velart Vladimír

Rosinsky T.5,5 Růžička P.4 Kornel 6 Valušek 4 Kutáčová L.5,5 Socha 3

24.VOKD Ost-Poruba

28

Palkovský Mirosl.

Svoboda 4 Smetana 7 Kroužel 5,5 Majerčíková 3 Schauerová 5 Závalský 3 Palk.0,5

25.Akuma Ml.Boleslav

27,5

Crha Josef ing.

Crha Pa.3 Urban J.2 Hošek P.4 Hajný 4 Kubín V.8 Hajná 5,5 Crha O.1

26.Sn.Duslo+DPM Šala

27,5

Černák Vincent

Hakszer 2 Alexovics G.6 Aľakša M.5,5 Mudrochová 3,5 Stieranka 4,5 Aľakša 6

27.ODPM Rychnov n/K

27,5

Daniel Jiří

Pallová M.4,5 Dostál 3,5 Hofmann 1,5 Zábrodský 4 Kačírek 7,5 Štrupl 6,5

28.TJ Slovan Lysá n/L

27,5

Saeckl Petr

Remiš 1,5 Lažánek 4,5 Kožený 6 Kolář 6,5 Musilová 2,5 Košnář 5,5 Valtr 1

29.Sp.DPM Hlinsko

27,5

Štěpánek Zbyněk

Holfeuerová 4 Holfeuer O.4,5 Holický 5,5 Holfeuer 4 Němec 0,5 Grim 6 Homoláč 3

30.ODPM Chrudim

27

Hájek Jaroslav

Švanda T.5 Půlpán D.4,5 Plitz K.5 Komárek J.4,5 Mrázek 2 Plitzová 6

31.Sl. DPM Havířov B

26,5

Eichler Gustav

Hanus 5,5 Ranocha 4 Dobeš 5 Slívová 3 Hanus 5,5 Balán 1,5 Krčmář 2

32.ODPM Prostějov

26,5

Kracík Zbyněk

Provazník 5 Spurný D.4 Ptáčník 6,5 Spurný O.3 Palatková 3 Válková 5

33.Bohemians Praha

26

Ambrož Antonín

Vávra P.5 Zvára P.5 Bechyně R.4,5 Zvára T.6 Groke 2,5 Nováková 3

34.TJ Náchod

25,5

Fuchs František

Klicnar M.6 Felgr J.5 Říha M.5 Cerha P.6 Havránek L.2,5 Tinsová Š.1

35.KPS Brno

25,5

Topalidis T.

Vyskočil N.5,5 Topalidu 5 Topalidis 4,5 Tomeš 5,5 Šnedar 3,5 Hostáň 1,5

36.Jitex Písek

25

Jareš Jiří

Frčková 5 Kašpar J.5 Čáp J.3,5 Hřídel 2,5 Váňa 2,5 Čáp O.3 Šrámek 3,5

37.Autošk.Ml.Boleslav

25

Fišer Lubomír

Fišer 3 Pavelková 3 Hovorková 2 Pech 4 Opava P.1 Opava 5 Komňacký 7

38.Slovan ODPM Vyškov

25

Konkol Emil

Štourač M.4 Hradil R.1 Šimčík R.6 Procházka 4 Vémola 5,5 Poláchová 4,5

39.DPM Odst.Ostrava

24

Frodl Dušan RNDr

Vaňko O.1 Špok R.3 Pokluda I.4,5 Hruška S.7 Smrek M.5 Churová I.3,5

40.Slavia Hradec Král.

24

Bielavský Jiří ing.

Trefný 7,5 Dvořák 3,5 Jiruše 4 Dřevínek 1 Khol 4,5 Škaloud 1,5 Vávrová 2

41.Text.Nové Město p/S

24

Klápště Jindřich

Filip Pe.4,5 Málek T.3,5 Klápště J.4 Čengr D.3 Málek Pa.5 Filipová J.4

42.SKP Hrochův Týnec

24

Kolbaba Jar.ing.

Kolbaba J.5 Kolbaba P.6,5 Hlaváček R.3,5 Hlaváček 2,5 Dlapová 3,5 Pospíšil J.3

43.ODPM Rychnov/K B

23,5

Palla Rostislav

Koval A.2 Holoubková M.4 Mizera P.3 Tokoš S.2,5 Pallová R.5 Fritzl J.7

44.ODPM Chrudim B

23,5

Hájek Jaroslav

Koníček 3 Koníček P.4,5 Pospíšil P.3,5 Novák M.5 Novák 4 Tesařová 1 Čapková 2,5

45.Dopr. Bratislava B

23

Rintel Ondrej

Rašlík I.3 Bednář 1,5 Tausinger R.4 Horváthová 6 Žáčik 3 Kohútová 5,5

46.DPM VP Frýdek-M B

23

Garčic Antonín Dr

Myška V.1 Brchaň T.3 Pliska K.1,5 Trávníček P.5 Hájek R.8,5 Sysalová 4

47.ODPM Praha 8-Spofa

21,5

Staněk Václav

Žák J.4,5 Staňková Z.3 Holasová L.4 Boček M.2 Malysz R.3,5 Rataj 4,5

48.ZŠ Trenč.Jastrabie

12

Moško Ferd. Dr.

Kozel R.1 Coss P.2 Vrzgula M.3 Moško B.2,5 Marton M.2,5 Vrzgulová 1

49.TJ Sokol Zaječice

11,5

Řádek Lubomír

Křičenský 1 Kubelka 1,5 Čečetka 2 Křičenský 1 Kozáková V.2,5 Kozáková 1,5 Beňo 2

50.ODPM Chrudim C

8,5

Hájek Jaroslav

Hromádková 2 Csank 1 Fidra 1 Hyxa 2 Bobek 0 Kovaříková 1 Slanina 1,5

51.VCHZ Pardubice

8

Šilar Lubomír ing.

Forner R.2 Hrbáček A.1 Pozner J.0 Škorpík J.2 Roub B.2,5 Chvátalová 0,5



zpět