XXV.ROČNÍK 30.-31.5.1987 328 hráčů nar.1.9.1972 a ml., řed. Miloslav Votava, hl.rozh. Jaroslav Hájek Turnaj připravili: Ladislav Louvar, Miloslav Votava, Josef Šustr, Josef Štursa, Jiří Kubelka, Jaroslav Hájek,Jan Fryš, Petr Kužela, Josef Myška. Pomáhali: ing.Jiří Česenek, Jiří Hájek, L.Řádek, Vl.Šebek, J.Vařejčko. Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, prvá dvě 10+10, další 35+35 minut se zápisem, olympijské hodnocení. .

Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1987

1.MDK 1 Bydhošť PLR

37,5

Popiela Pawel Mgr

Robak Z.9 Byczynska 5 Ciemniak 8,5 Jasiek 5 Trojanowski 8 Nowacki 2

2.Lokomotiva Kolín

37,5

Kalík J,Krupka V.

Jirovský P.3,5 Jirovský 7 Kalíková 4,5 Rakušan 7 Krupková 7,5 Hladík 8

3.Doprastav Bratislava

34

Rintel Ondrej

Lipka J.6 Dudáš J.6,5 Rašlík I.5 Tokoš J.7,5 Bednář 2,5 Kováčová 6,5

4.Sj.Vyšehrad Praha

34

Řehák Václav

Chloupek S.5,5 Houser P.7,5 Konopková 6 Řehák 5,5 Novák V.5 Král 4,5

5.ODPM Tatran Prešov

33

Hlavajčík Oto

Kříž O.2,5 Scheibel R.5,5 Repková E.7 Jankurová 7,5 Lukáč 5,5 Goban 6

6.VOKD Ostr-Poruba

32,5

Palkovský, Majerčík

Rašík 6,5 Smetana 4,5 Kroužel 3,5 Kozel 4 Majerčíková 7,5 Olchava 6,5

7.Sp.ODPM Rychnov /K

31,5

Daniel Jiří

Dostál 3,5 Pallová M.4,5 Kačírek 3 Holoubková 6 Hofmann 6,5 Zábrodský 8

8.Tatran Havřice

31,5

Flekač Milan

Kňazovčík 7,5 Sluka 5,5 Rachůnek 5,5 Buráň 6,5 Jurásek 4,5 Bobčíková 2

9.TJ LIAZ Jablonec n/N

31

Švandová Růžena

Podhradský 3,5 Švandová R.4 Kopecký 6,5 Grof 4,5 Švandová 4 Grofová 4,5 Sobeslavský 4

10.Polonia Varšava PLR

30,5

Róžycki Robert

Chalupnik 4 Majewski 5,5 Szedny 5 Macieja 5,5 Gumna 3,5 Zvolaková 3 Susek 4

11.Sokol Rožďalovice

30,5

Suchoradský Oldř

Knížek J.7 Štolovský 5,5 Donát 5 Vyšohlíd 2,5 Drbohlav F.5,5 Kafková 5

12.Honvéd Tapolca MLR

30,5

Istvánoi Lajos

Farkas 3,5 Kovács G.4,5 Vizeli L.5 Török J.7 Horváth T.4 Kolmárová 6,5

13.ODPM Chrudim

30

Hájek Jaroslav

Švanda 5,5 Komárek J.5,5 Kolbaba P.7 Plitz 6,5 Novák M.1,5 Čapková 4

14.Lokomotiva Plzeň

30

Váchal Frant. ing.

Sýkora M.2 Foltýn P.7,5 Janočko M.4 Benešová 5,5 Mužík 4 Šilhavá J.7

15.Sj. Pekárny Praha

30


Přibyl M.7 Seifarth 3 Tichá Z.5,5 Šimek 4 Koštejn 5,5 Tichá H.5

16.NHKG Ostrava

29,5

Frodl Dušan RNDr

Neuschl Z.5 Chura R.6 Miketa P.6,5 Špok 4,5 Záškodný V.3,5 Churová 4

17.Sp.ZŤS Dubnica n/V

29

Štěrba Stanislav

Vojtek V.5 Jakúbek P.8,5 Šnapko 3,5 Orgoň 3,5 Bódi 3 Šnapková 5,5

18.Baník SHD Most

29

Šébl Jan

Horák M.8 Šéblová J.4,5 Čenkovič 7 Šulc 5 Šéblová A.0,5 Matuška 4

19.Akuma Ml.Boleslav

28

Crha Josef ing.

Crha Pa.4 Urban J.4,5 Kubín V.5 Hajná M.5 Neuhauser 4,5 Crha O.5

20.Bohemians Praha

28

Ambrož Antonín

Vávra P.6 Zvára P.3 Aubrecht 3 Wallenfels 4 Zvára T.5 Kawaciuková Z.7

21.Škoda Č.Budějovice

28

Němec Ludvík

Kovalčík 2 Chval 4 Němcová 2,5 Mazur 5 Zachař 6 Némethová 5 Dvořák 3,5

22.Sl. ODPM Liberec

28

Mohylová Helena

Hácha A.6,5 Laštovka J.5,5 Mohyla A.6 Veleba P.5 Mohyla Zd.5 -----

23.ODPM Prostějov

27,5

Kracík Zbyněk

Provazník Z.1 Spurný D.5,5 Ptáčník P.3 Válková 5 Spurný O.9 Kyselý 4

24.TJ Slovan Lysá n/L

27,5

Saeckl Petr

Kožený P.3 Kolář P.6,5 Košnář M.6 Nováček L.4 Mazánek 6 Žampová 2

25.Sn.Duslo+DPM Šala

27

Černák Vincent

Papp 4,5 Mudrochová 2,5 Krajčík 5 Meszároš 4,5 Aľakša I.5 Bukovský 5,5

26.Lok. Pardubice

27

Foglar Stanislav

Efler L.9 Slabý 4,5 Šindler 3,5 Nadrchal 3 Cidlinská 2 Sýkora 3,5 Pleskotová 1,5

27.Autošk.Ml.Boleslav

27

Fišer Lubomír

Fišer 2,5 Pavelková 4,5 Pech 5 Opava P.4 Hovorková 4 Elčkner 6 Hovorka 1

28.ODPM Praha 8-Spofa

26,5

Staněk Václav

Vaňáč M.5,5 Staňková Z.4,5 Frank 1,5 Frouz P.7,5 Boček 3 Růžička 4,5

29.Mě DPM Kopřivnice

26

Velart Vladimír

Růžička 8,5 Kutáčová L.3 Štefanik 4,5 Foltýnová 2,5 Socha 2 Czekaj 5,5

30.Bauxit Tapolca MLR

26

Paréj József

Jenei F.1,5 Farkas Z.5 Kozári Z.6 Szöcs G.4,5 Peszleg A.6 Lakosová N.3

31.JZD Libštát

26

Farský Jiří

Blažek D.2 Volman V.5 Drašar 1,5 Briknerová A.8 Farská M.4 Jakl T.5,5

32.KPS Brno

25,5

Zedek Bohumír

Vyskočil N.5,5 Topaliduová 3,5 Topalidis 5 Tomeš 4 Šnedar 4,5 Zedek 3

33.Slovan Vyškov

25,5

Vémola Stanislav

Štourač M.6 Šimčík R.6 Slepánková 3 Pitela 3,5 Vémola 4,5 Hradil 2,5

34.DPM Spišská N.Ves

25,5

Figlár Michal

Škultéty R.5,5 Figlár M.8 Škultéty M.5 Figlár D.3 Repka Št.4 -------

35.VCHZ Pardubice

25,5

Šilar Lubomír ing.

Vrba M.2 Vejtasa L.4 Rada T.4 Kourek J.4 Jarkovská J.5,5 Pozner J.6

36.ODPM Rychnov/K B

25,5

Koval Vladislav

Flégl S.3 Dvořák M.3 Koval A.4,5 Pallová R.6 Daniel R.4 Papáček J.5

37.ODPM Chrudim B

25

Hájek Jaroslav

Hlaváček 1,5 Koníček P.3,5 Koníček 5 Hlaváček R.4 Pospíšil P.6 Fléglová 5

38.Sp.ODPM Ústí n/L

25

Matoušek Aleš

Dufek J.8 Zellerin 3,5 Vandrovec 4,5 Železný 2,5 Kovalčík 1 Handlová 5,5

39.Text.Nové Město p/S

24,5

Klápště Jindřich

Filip 2,5 Málek T.4,5 Klápště J.6,5 Klápště 2 Málek P.5 Skočdopolová 3 Málek 1

40.Jiskra Jaroměř

24,5

Tauchman Vlad.

Tauchmanová 5,5 Tauchman V.3,5 Tauchman 4 Kulhavý 3 Kudrna 4,5 Lápková 4

41.Sp.ZVÚ Hradec Kr.

24

Paukert Martin

Ruda O.3 Dostál 1 Dubánek 4,5 Voříšek 4 Spěšný 7,5 Rábová 4 Pouchlý 0

42.Dopr. Bratislava B

24

Rintel Andrej

Szabó 1 Bednár 3 Horváthová Z.4,5 Krajňák 3,5 Tausinger 3,5 Horváthová 8,5

43.ZŠ+Tesla Votice

24

Kovářík Jan

Hřebec P.3,5 Sova M.3,5 Jindrová 5 Bílková 4 Kováříková 2 Kovářík A.6

44.NHKG+DPM Ostrava

24

Smrek Emil

Smrek M.3 Vaňko O.2,5 Smrek D.3 Trčka V.4 Ulman S.3,5 Záškodná V.8

45.ODPM Chrudim C

24

Hájek Jaroslav

Bujnoch 4,5 Novák V.3,5 Chvojka 2 Chrbolka 4,5 Hromádková 3,5 Kutal 6

46.Sp.DPM Hlinsko

23

Vařejčko Josef

Holfeuer O.6 Baudyš 3 Němec 3 Korejtko 2 Dlapová 4,5 Holfeuer 3 Pešek 1,5

47.DPM+Baník Havířov

23

Holeksa Miloš

Ramík J.4 Skupin M.5 Stanko A.4 Guznar 4,5 Ďurkáč 4,5 Holeksová 1

48. FIDE

23

Saeckl Petr

Nezavdal 4 Valtr 3 Suchoradská 5 Skálová 3 Motlová 4 Kalousková 3

49.Slavia Havířov

22,5

Neděla Petr

Funiok E.7 Pohludka O.7 Karasová 3 Sehnalová 2 Nawalany 2,5 Werner 1

50.MDK 1 Bydhošť B PLR

20

Popiela Pawel Mgr

Dobosz K.6,5 Jakalaková 1,5 Mikolajewski J.6 Szmyd 0 Dahlke 2 Málek 4

51.SKP Hrochův Týnec

12,5

Kolbaba Jar.ing.

Smetánka 0 Vízner 2 Beránek M.1 Kovařík 2,5 Mlynářová 2 Chvojka 5

52.TJ Sokol Zaječice

9,5

Řádek Lubomír

Kubelka 1 Beňo 0 Křičenský 0 Kulhánek 2 Dobiášová 5,5 Kozáková 1



zpět