XXVII.ROČNÍK 28.-29.5.1989 359 hráčů nar.1.9.1974 a ml., řed. Miloslav Votava, hl.rozh. Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar, Mil.Votava, Josef Šustr, Jiří Kubelka, Jar.Hájek, Petr Kužela, Josef Myška, Jan Hromádko, Fr.Konrád, Jan Fryš, Jiří Hájek, Lub.Řádek. Pomáhali: ing.Jiří Česenek, Jos.Vařejčko. O zahraniční hosty se starali v Chrudimi: manželé Chrbolkovi, Bujnochovi, Votavovi a Jaroslav Hájek. Hosté: Josef Šustr, předs.MNV Zaječice, Jan Bleha, předs.NF Zaječice, prof.Jar.Pelikán,ředitel VC ČSSR. Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, prvá dvě 10+10, další 40+40 min.,zápis, olympijské hodnocení, krásné počasí. .

Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 parií) v roce 1989

1.Polonia Varšava PLR

39,5

Zwolak Edward

Macieja 6,5 Rudolf 5 Socko 9 Zakrzewski 6,5 Zwolaková 7 Rutkowski 5,5

2.ODPM Tatran Prešov

39

Repka Štefan ing.

Goban 5,5 Sedláková 6,5 Lukáč L.7,5 Maník 8 Repka 5,5 Lukáč S.6

3.Bohemians Praha

36,5

Ambrož, Kawaciuk

Vávra P.7 Zvára P.6,5 Kawaciuková 4,5 Zvára 6,5 Voříšek 3,5 Rohan 8,5

4.VP+DPM Frýdek-Mís

32,5

Kubala K,Lepík J.

Kubala M.7 Slanina M.5,5 Kubala P.6,5 Hora A.5,5 Sysala 4 Lepíková 4

5.Dunaj Bratislava

31,5

Kasanická O.PhDr

Stec A.3,5 Kasanický R.4,5 Strieborný M.4 Soršák 5 Tkáčová 9 Hažír 5,5

6.ODPM Chrudim

31,5

Hájek Jaroslav

Kolbaba P.5 Novák M.6 Koníček P.7 Plitz 4 Bujnoch R.8 Mlynářová 1,5

7.Sokol Rožďalovice

31,5

Suchoradský Oldř

Drbohlav 4 Adamec 6 Kafková M.3 Suchoradská 7 Knížek 5 Kafková 6,5

8.ODPM Prostějov

30,5

Kracík Zbyněk

Kyselý 3 Matoušek 5 Ptáčníková L.5 Texlová 6 Soukeník 6,5 Stančík 5

9.Doprastav Bratislava

30,5

Rintel Ondrej

Tokoš J.7,5 Tausinger R.5,5 Krajňák M.5 Petrík 6 Bednár 4 Štifilová 2,5

10.Lokomotiva Kolín

30

Vejvoda,Michálek

Krupková P.5 Vlček T.4 Hladík 3,5 Prachař 5,5 Michálek 5,5 Vejvoda 6,5

11.LIAZ Jablonec n/N

30

Grof Petr,Jílek M.

Kopecký P.7 Grof P.7 Grofová D.3 Tománek P.5 Jílek A.2,5 Vild V.5,5

12.Sp.ODPM Rychnov/K

30

Daniel Jiří

Kačírek 6 Holoubková 3,5 Zábrodský 6 Pallová R.4 Pavlíček 6 Fléglová 4,5

13.TJ Slovan Lysá n/L

30

Saeckl Petr

Košnář 4,5 Nováček 4,5 Šťastný 6 Mazánek M.2 Mazánek D.5 Sedláčková 5,5 Roubíček 2,5

14.Sj.Vyšehrad Praha

30

Řehák Vác,Vaněk

Řehák M.7,5 Jemerád M.5,5 Černý 4 Hrdina 6,5 Klímová 3 Rojen J.3,5

15.ZK RD+DPM Příbram

29,5

Heřman Frant.ing.

Černohorský L.4 Čermák 4,5 Heřmanová 2 Králová 4 Aulický 7 Csoltó 8

16.Jiskra Jaroměř

29,5

Tauchman Vladim

Tauchman V.3,5 Tauchman 4 Lápková 2 Wenke 6 Kudrna 7,5 Tužinský 6,5

17.Sp.ZVÚ Hradec Král

29,5

Paukert Martin

Voříšek Z.3,5 Ruda O.7 Spěšný J.2,5 Rábová G.5 Koza J.6 Hudík 5,5

18.VOKD Ostr-Poruba

29

Palkovský,Pirhala

Majerčíková 3 Kroužel 6 Liberda 7,5 Albertovič 3,5 Káňová 7 Petrášová 2

19.Sj. Pekárny Praha

29

Tichý Jan

Přibyl 4 Seifarth 4 Adámek 3,5 Tichá H.4,5 Půlpán 5,5 Seifarth 4,5 Lehký 3

20.VCHZ Pardubice

28,5

Šilar Lubomír ing.

Roub 6,5 Škorpík 5,5 Škroch 4,5 Pozner 4 Harvalíková 2 Tocháček 2 Konečná 4

21.ODPM Sp. Pelhřimov

28,5

Slavík Pavel

Volák M.7,5 Gol F.3,5 Slavětínský J.7 Šereda 2 Machač 4 Kozojedová 4,5

22.VP DPM Frýdek-M.B

28

Kubala K, Křiva M

Tauš M.4,5 Křiva A.1,5 Daněk P.6 Staško J.5,5 Borák T.4,5 Samiecová 6

23.ZŠ Mukačevs. Prešov

27,5

Valko Tibor

Mních J.6,5 Mačutek 4,5 Miško 5,5 Ribovič 1,5 Havír 3,5 Samuelčíková 6

24.Text.Nové Město p/S

27,5

Klápště Jindřich

Klápště J.3,5 Honc 6,5 Klápště M.6 Havlásek 3,5 Kopecký 2,5 Gezová 5,5

25.ZK Sigma Lutín

27,5

Domes Jan

Vantuch M.4,5 Malíšková 4 Vantuch Z.8,5 Kaláb 5,5 Dostál 2 Podmolík 3

26.Lok. Pardubice

27,5

Foglar Stanislav

Plášil 5 Šindler 5,5 Nadrchal 6 Hejkrlík 2,5 Kučera P.3,5 Pleskotová 3,5 Kučera 1,5

27.Škoda Č.Budějovice

27

Zachař Jaroslav st

Mazur 4 Zachař 4,5 Němcová 3 Némethová 6 Šebek 5,5 Burdová 1,5 Sýkora 2,5

28 SOU PS Pardubice

27

Sýkora Josef Mgr.

Ťopek M.3,5 Třasák 5,5 Švienty 2 Ťopek R.4 Hencl 6,5 Hlavničková 5,5

29.Autošk.Ml.Boleslav

27

Fišer Lubomír

Pech 4,5 Butaš 3,5 Opava P.4 Opava 6,5 Hanke 3 Elčknerová 3,5 Elčkner 2

30.JZD Družba Libštát

27

Ďurina Vladimír

Špinka 4,5 Pospíšil 5,5 Otmar 6 Jakl 6 Farská 4 Pastušek 0 Lukešová 1

31.Sl. ODPM Liberec

26,5

Mohylová Helena

Mohyla A.5 Lašek F.6 Vít J.7 Jágr T.5,5 Mohyla Z.3 Chabalíková A.0

32.Jiskra Staré Město

26,5

Slíva Lubomír

Slíva 7 Horsáková E.4 Valouch 2,5 Horsáková H.3,5 Tobola 5 Monhartová 4,5

33.Sp.ZŤS Dubnica n/V

26,5

Štěrba Stanislav

Jankech A.3,5 Černý 4,5 Tomaníková 5 Štěrbová 2 Komenda 5,5 Letoš 6

34.ZŠ Strumieň PLR

26,5

Jalowiczor Pawel

Jalowiczor S.6 Ochodek 4 Pisarek 5,5 Micherda 3 Gwiždž 3 Jalowiczor 5

35. Bielsko-Biala PLR

26

Halama P,Sikora K

Nowak 3 Sikora 5,5 Grzybek 7 Zarnat 5,5 Bieroviski 3 Antoniewski 2

36.Sp.ODPM Ústí n/L

26

Handl Miloslav

Vandrovec 5,5 Hlavatý 3,5 Němec 4,5 Mittelbach 2,5 Handlová 3 Hlavatý 4 Madron 3

37.Sl.Univerzita Košice

26

Rindoš Štefan

Stryčko 1,5 Bágeľ 2 Ondrík 5,5 Ginelli 6 Matys 5 Stryčková 6 Molokáč 0

38.DPM Drót.Hlohovec

26

Forgáčová Gabriela

Vičan J.5,5 Konečný D.4 Chorvátová 4 Sabo L.4,5 Forgáč 3 Váry 5

39.ODPM Rychnov/K B

25,5

Palla Rostislav

Fritzl 2,5 Pecháček 4 Tokoš 5 Daniel R.5,5 Pavelka 4 Felixová 4,5

40.TJ Sokol Zaječice

25,5

Hájek Jiří

Votava J.9 Čečetka 2 Dvořák 3,5 Hromádko 3 Hájková L.5,5 Konrád F.2,5

41.NHKG Ostrava

25

Frodl Dušan RNDr

Kalivoda 4,5 Churová 3,5 Ulman 2,5 Smrek 2,5 Dobiášová 5,5 Bednařík 6,5

42.Lokomotiva Plzeň

25

Motl Miroslav ing.

Šilhavá 3,5 Motlová T.4,5 Mužíková 2 Lišková 6 Šindelářová 1 Jandová 7 Motlová 1

43.231 PS Praha 8-Spofa

25

Staněk Václav

Staňková Z.3 Kratěna 4 Kocourek 2 Skočdopole 3 Kalousová 6,5 Malysz 3,5 Turek 3

44.DPM Spišská N.Ves

24,5

Valenčík Ján

Figlár D.1 Šivec M.4 Hložný P.4,5 Jurčík J.5,5 Timko 8 Valenčíková 1,5

45.ODPM Chrudim B

23,5

Hájek Jar., Balcar

Pospíšil P.2 Novák V.6 Chrbolka J.4 Slanina 5 Csank 3,5 Tesařová J.3

46.ODPM Chrudim C

23

Hájek Jar., Balcar

Křivský 4,5 Beránek M.4 Kutal L.5 Kovařík 3 Šalamon 2 Tesařová P.4,5

47.Besk.Andrychów PLR

23

Spiridis Nika

Hyxa 2,5 Jarábek 3,5 Rozenek 5 Gansorek 5,5 Jakubiec 3 Rozenková 3,5

48.TJ Sokol Zaječice B

21,5

Hájek Jiří,Konrád

Kozáková 3 Brožka 2,5 Šebek 3 Hájek L.3,5 Konrád P.4 Hromádko V.5,5

49.Transporta Chrudim

21,5

Brožka,Hadačová

Křehlík P.5 Burian 3 Křehlík 3 Chvojková 2 Hadač 3,5 Frýda 0 Němec L.5

50.Sp.DPM Hlinsko

21

Vařejčko Josef

Holfeuer A.5 Šalamon 6 Dvořák 4 Voldán 2 Dušek 0 Lacinová 2 Vařejčko M.2


Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 parií) v roce 1989

51.ODPM Chrudim D

21

Hájek Jar.,Stehno

Vízner R.3 Beran M.4 Balcar V.3 Stehno Pavel 2 Stehno J.5 Slaninová 4

52.ZŠ Chrast

13,5

Kubelka Libor

Beňo M.1 Tesař Z.1 Beňová 4 Hromádko L.2 Křičenský V.3,5 Kopčák 2

Mimo soutěž (bez průkazů):

53.Akuma Ml.Boleslav

34,5)

Jaček Miloslav

Kubín V.3,5 Jaček M.7,5 Hajná M.5,5 Šuráň J.5,5 Jírovský P.7,5 Smolej 5

54.Tatr.DPM Podbořany

29,5)

Libosvar Jan

Louček 4 Neuman P.5 Kučera 4 Horák 6 Juříková 4,5 Lacina 3,5 Jelínek 2,5

55.Dopr. Bratislava B

(25)

Tausinger,Bolek J

Beran L.2 Nagy M.6 Ulehla L.2 Kadubec J.4 Bolek P.4 Rezáková M.7

56.Slovan Vyškov

(24)

Slepánková Lenka

Slepánková R.5,5 Hradil 5 Slunský 3,5 Korčiánová 3 Dušek 1 Sládek 6

57.ODPM Rychnov/K C

(21)

Klíma Miloš prof.

Mizera 4,5 Lihařík 4 Všetička 3 Bergerová 2,5 Pirklová H.4 Pirklová J.3



zpět