XXVIII.ROČNÍK 26.-27.5.1990 316 hráčů nar.1.9.1975 a ml., řed.Miloslav Votava, hl.rozh.Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar, Miloslav Votava, Josef Šustr, Jiří Kubelka, Jaroslav Hájek, Petr Kužela, Josef Myška, Josef Štursa, Jan Hromádko, František Konrád, Jan Fryš, Jiří Hájek, Lubomír Řádek. Pomáhali: ing.Jiří Česenek,Josef Vařejčko. O zahr.hosty se starali: manželé Chrbolkovi,Bujnochovi,Jar.Hájek. Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, prvá dvě 10+10, další 35+35 min.,zápis, olympijské hodnocení,chladné počasí. .

Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1990

1.Akuma Ml.Boleslav

42,5

Crha Jos,Jírovský

Kubín V.5,5 Šuráň J.4 Jirovský Pe.6,5 Jaček 8,5 Crha O.9 Zdobinová J.9

2.Bohemians Praha

35

Ambrož, Kawaciuk

Vávra P.7 Kawaciuková 6 Zvára T.5, Rohan M.7,5 Lukeš M.6 Čech Ji.3,5

3.Lok. Olomouc

34,5

Šimáček Jiří ing.

Oral T.5,5 Blažek M.7 Blažková P.6,5 Šimáček P.4,5 Sochor S.5,5 Ingr 5,5

4.ZČE Plzeň

34,5

Kupilík Jiří

Gross D.8 Mařík P.8 Vaindlová 1,5 Voler J.4,5 Rottenborn E.5,5 Klimeš 7

5.Škoda Č.Budějovice

34

Říha Václav

Němcová 4 Mazur D.7 Tupý M.5,5 Šebek 6 Kukačka 5,5 Hitzgerová G.6

6.Sp.ODDM Rychnov /K

33,5

Daniel Jiří,Palla R

Kačírek P.7 Pallová R.7 Pavlíček M.4 Zábrodský T.6 Fritzl 5 Felixová 4,5

7.Bohemians Praha B

32

Ambrož,Kawaciuk

Rohan M.4,5 Voříšek J.7 Pachman A.7 Brezmen P.7 Buchl 3 Kobrová 3,5

8.Baník Líně

31,5

Herejk Petr ing.

Mička V.4 Brenkus P.4,5 Jenč M.5,5 Tužil V.6 Kracík 5 Brenkusová 6,5

9.TJ Náchod

31

Fuchs František

Miler J.5,5 Soural J.4,5 Šedivá 6,5 Pražák L.3 Čechura P.5 Horák P.6,5

10.ZŠ Strumieň PLR

30,5

Jalowiczor J + Mirka

Michak G.4 Czaja L.5,5 Ochodek 6 Pisarek 5 Gwiždž 5,5 Papkoyová 4,5

11.ODDM Chrudim

30,5

Hájek Jar, Koníček

Novák M.4,5 Bujnoch 6,5 Novák V.3,5 Chrbolka 3,5 Beránek 6 Mlynářová 6,5

12.Lokomotiva Kolín

29,5

Vejvoda,Michálek

Krupková P.5,5 Prachař J.3 Michálek 6 Hladík 7,5 Holub 3 Dušková 4,5

13.RD+ODDM Příbram

29,5

Heřman,Černohor

Černohorský L.8 Aulický 6 Novotný 2 Csoltó 5,5 Maršálek 5 Švarcová 3

14.Sp.ZŤS Dubnica n/V

29

Štěrba S,Štěrbová

Jankech A.4,5 Černý B.5 Komenda J.7,5 Štěrbová 2 Letoš 3,5 Švec Š.6,5

15.Dunaj Bratislava

29

Kasanický Fr.ing.

Strieborný M.5 Stec A.4,5 Kasanický R.8,5 Makúch M.8 Hažír S.3 ------

16.Jiskra DDM Rýmařov

28,5

Trpík L, Valenta

Přecechtěl 3,5 Kovář 6 Valenta V.5,5 Muzikantová 5 Matušinec 3,5 Kovářová 5

17.Bauxit Tapolca MLR

28,5

Szöcs Endre ing.

Szöcs G.5 Hlavacs 2,5 Kuti 3 Keszei 4 Mogyorozi 6,5 Tüstösová J.7,5

18.LIAZ Jablonec n/N

28

Grof Petr,Kop Lub.

Grof P.6 Grofová D.3,5 Tománek P.8 Jilemnická J.4 Vild V.4,5 Líbal M.2

19.Sokol Rožďalovice

28

Suchoradský Oldř

Suchoradská E.2,5 Renč V.4 Knížek M.5,5 Vojtíšek 5,5 Sládek 5,5 Bach 5

20.Sl. ODDM Liberec

28

Mohylová,Lašková

Lašek F.6,5 Honc M.6 Všetečka J.5 Mohyla Z.5,5 Volná K.3 Vorel F.2

21.TJ Háje Praha

28

Koukolík, Forman

Tlustý 2 Lánský 6,5 Vondra 3 Forman D.4 Šimek 5,5 Macková 4 Forman 3

22.Lok. Pardubice

28

Foglar St, Banach

Nadrchal J.4,5 Pleskotová 3 Kučera A.4,5 Kučera P.5 Hejkrlík 7 Šklíba 4

23 PS Pardubice

28

Sýkora J., Macků

Třasák O.5,5 Hencl 7,5 Ťopek M.6,5 Ťopek R.5,5 Horký 3 Jakoubková 0

24.VOKD Ostr-Poruba

28

Palkovský, Macejo

Kroužel 7,5 Albertovič 5 Závalský 4,5 Maceček 2,5 Klimša 4,5 Šlachtová 4

25.TJ Spofa Praha

27,5

Schula,Wachsman

Staňková Z.4 Frank O.4 Malysz R.5 Hermann 4 Kocourek 6,5 Turek 4

26.ODDM Prostějov

27

Kracík Zbyněk

Kyselý P.4 Matoušek 3 Soukeník 4,5 Stančík 3,5 Texlová 4,5 Surma 7,5

27.Jiskra Ústí n/O

27

Mašek L,Krummer

Poslušný 3 Cvrček 5 Poslušný R.3 Krummer 5 Kameník 6,5 Mašková 4,5

28.VCHZ Pardubice

26,5

Šilar,Slabý,Šebesta

Škroch 3,5 Pozner 4 Škorpík 3 Slabý 4 Konečná 5,5 Picka 6,5

29.Jiskra Havl. Brod

26,5

Pertl Jar, Burian J

Burian T.4 Pertlová 3 Rosecký T.4,5 Běhounek 5 Domkářová 7 Machala 3

30.Slavia Hradec Král.

26,5

Němec Otakar

Kulhánek T.5 Přidal O.4,5 Kaisler 3,5 Mach 4 Dohnálková 4,5 Stránský 5

31.Sp.ZVÚ Hradec Král

26,5

Paukert Martin

Voříšek 4 Koza 6 Spěšný 5 Pouchlý J.3 Pouchlý 1 Hudík 2 Popelková 5,5

32.Doprastav Bratislava

26

Rintel,Kadubcová

Bednar M.4 Szabo R.3 Štifilová 2 Kadubec 5,5 Slovik V.4,5 Kujovič M.7

33.HM Ostrava

25

Gazda Petr

Bolacký J.6,5 Godula D.4 Kořínková 3,5 Čončka 2 Oudová 4 Meca 5

34.NH Ostrava

25

Churová Hana

Churová Ivana 6 Novotný A.4 Bednařík R.3 Ruta D.7 Bayer M.5 -----

35.Dopr. Bratislava B

24,5

Rintel Ondr., Štifil

Krajňak M.5,5 Marko 4 Rezáková 4,5 Rischanek 3,5 Horvath 2 Brašeň 5

36.JZD Družba Libštát

24

Farský J,Ďurina V

Špinka P.4 Pospíšil J.6,5 Otmar 4,5 Farská 3 Havlíčková 2 Lukešová 4

37.DDM Spišská N.Ves

24

Timko Arnold

Hložný P.3 Figlár D.5 Sivec M.4,5 Timko P.6,5 Valenčíková 1 Zrost 4

38.Mě DDM Havířov

23,5

Eichler Gustav

Chýla T.2 Krčma P.2,5 Pavlík R.2 Chládková P.5 Zinglar R.5 Petrik R.7

39.ODDM Chrudim B

24,5

Hájek Ja,Šalamon

Kubeš 3 Kubeš J.4 Slanina 4 Křivský 2,5 Šalamon 4,5 Stehno P.2,5 Šmejkalová 4

40.ODDM Rychnov/K B

23,5

Klíma Miloš prof.

Talavašek 3 Tokoš 3 Daniel R.3,5 Všetička 3,5 Bergerová 4,5 Pirklová H.6

41.TJ Sokol Zaječice

23,5

Hájek Jiří

Dvořák 3 Brožka 3,5 Hromádko M.3 Hájková L.2,5 Hájek L.6 Konrád F.5,5

42.Text.Nové Město p/S

23

Klápště Jindřich

Klápště J.5,5 Málek 3 Klápště M.3,5 Havlásek 3 Kopecký 5 Scheuerová 3

43.TJ Slovan Lysá n/L

23

Saeckl Petr

Voborník B.0 Mazánek 2,5 Mazánek D.4 Sedláčková 6,5 Voborník 4,5 Fialová 5,5

44.ODDM Chrudim C

20,5

Hájek J, Stehnová

Jarábek V.3,5 Rehn J.3 Kutal L.5,5 Kovařík 4 Stehno J.3 Rehn I.1,5 -----

45.Sp.DDM Hlinsko

21,5

Šebek, Vařejčko J

Holfeuer A.2,5 Dvořák 7 Pešek 2 Dušek 0 Voldán 3 Lacinová 3,5 Vařejčko 3,5

46.ZK Sigma Lutín

21

Malíšek Jaroslav

Vantuch M.5 Hon 6 Dostál 2 Podmolík 4 Chytilová 1 Borůvka 3

47.Transporta Chrudim

19,5

Brožka, Hadač P.

Křehlík P.5,5 Němec L.2,5 Burian M.5 Hadač 1,5 Svobodová 2 Křehlík 3

48.Sokol Raná

18,5

Lacina Vladimír

Nádvorníková 1,5 Sázavová 4 Lacmanová 2 Uxa 1 Stránský 5 Michálková 5

49.TJ Sokol Zaječice B

14

Hájek Jiří,Konrád

Šebek M.1 Tesař Z.1 Kopčák M.1 Konrád P.4 Novák J.2 Beňová Z.5

50. FIDE

12,5

Jalowiczor Jan

Smejkal 1 Netuka 1 Sýkora 8 Jalowiczor S.1,5 Szostek 0 Jalowiczor 1



zpět