XXIX.ROČNÍK 1.-2.6.1991 239 hráčů nar.1.9.1976 a ml., ředitel turnaje Jiří Hájek, hl.rozhodčí Jiří Daniel

Turnaj připravili: Ladislav Louvar, Jiří Hájek, Josef Šustr, Jaroslav Hájek, Josef Štursa, ing.Jiří Česenek, Lubomír Řádek, Petr Kužela, Jan Hromádko, František Konrád, Jiří Kubelka, Josef Pazderka. O zahraniční hosty se starali v Chrudimi manželé Chrbolkovi, Křehlíkovi a další. Fotograf Viktor Marek ze Slatiňan. Hosté: František Čermák, starosta Zaječic. Ten turnaj zahájil a vzpomenul na zesnulého Miloslava Votavu, dlouholetého předsedu šachového oddílu a ředitele turnaje, který zemřel ve věku 42 let. Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, 30+30 min.se zápisem, olympijské hodnocení, slunečné počasí na letním hřišti.


Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1991

1.Sokol Kolín

17 35

Michálek Josef

Krupková 7,5 Drbohlav 7,5 Michálek 4,5 Prachař 4,5 Kafka 6 Dušková 5

2.Akuma Ml.Boleslav

16 35,5

Jaček Miloslav

Šuráň Jan 6,5 Jirovský Pe.8 Jaček M.8,5 Crha O.8,5 Novotná 4 -------

3.Bohemians Praha

13 33,5

Kobr Vladimír

Zvára T.5,5 Voříšek J.5 Pachman A.7,5 Lukeš M.7 Jirka J.5,5 Kobrová 3

4.VCHZ Pardubice

13 32

Šebesta Petr

Ťopek 2 Vitamvásová 3,5 Škroch 5,5 Pozner 6 Škorpík 7,5 Ťopek R.7,5

5.Doprastav Bratislava

12 31,5

Rintel Ondrej

Tausinger 6 Petrík 5 Nagy 6 Marko 5,5 Kujovič M.4 Sloviková 5

6.Lok. Pardubice

12 31

Foglar Stanislav

Nadrchal 5,5 Pleskotová 3,5 Hejkrlík 3 Kučera 2,5 Kučera P.5,5 Šklíba 6,5 N 4,5

7.Baník+DDM Příbram

12 30,5

Heřman Frant.ing.

Černohorský 5 Aulický 7 Csöltó 7 Novotný 3 Maršálek 5 Švarcová 3,5

8.Bohemians Praha B

11 34,5

Kobr Vladimír

Rohan M.7,5 Rohan 7,5 Brezmen 6,5 Adamčák 5 Čech 2 Havrdová 6

9.Slavia Havířov

11 28,5

Drastich Tomáš

Kubeczka 2 Sehnalová 4 Kubeczka 4 Major 5,5 Mohyla T.7 Mohyla M.6

10.ODDM Rychnov /K

10 32,5

Daniel Jiří

Kačírek P.7,5 Pallová R.5,5 Pavlíček 4 Fléglová 4 Felixová 5 Daniel 6,5

11.VOKD O-Poruba

10 32

Gazda Petr

Kroužel 6,5 Albertovič 4 Čončka 2,5 Kořínková 6 Kaňová 5,5 Václavík 7,5

12.TJ Spofa Praha

10 30

Staněk Václav

Staňková Z.5,5 Kocourek 1,5 Frank 5,5 Hermann 6,5 Turek 4,5 Malysz 6,5

13.Slavia Hradec Král

10 29,5

mec Otakar

Kulhánek T.5 Přidal O.7 Kaisler M.7,5 Mach J.3,5 Jedlička 6,5 --------

14.Dopr.Bratislava B

10 28,5

Rintel Ondrej

Krajňak 4 Bolek 3 Rischanek 3 Trvalík 6,5 Slovik 6,5 Koziorková 5,5

15.Sp.ZŤS Dubnica /V

10 28,5

Štěrba Stanislav

Jankech A.4 Černý B.4 Komenda 4 Letoš 5 Štěrbová 4 Antala 7,5

16.TJ Náchod

10 28

Fuchs František

Soural J.2,5 Šedivá 5,5 Pražák L.6 Čechura P.4 Horák 6,5 Matěna 3,5

17.Strojplast Tachov

10 28

Truksa Václav

Jakl 5 Odvárka 2,5 Juříková 5,5 Truksa 6 Čabala 3 Fedorňák 6

18.TJ Zlaté Hory

10 25,5

Žalčík Vojtěch RNDr

Kotris 3,5 Žalčík V.3 Jakubíková 2,5 Jakubík 4 Žalčík J.5,5 Liška 7

19.Mě DDM Havířov

9 30,5

Dušek Jaroslav

Krčma P.3,5 Durkač 4,5 Chýla 6,5 Chládková 5 Zinglar R.4,5 Čurda 6,5

20.Sl.ODDM Liberec

9 30

Lašková Zdena

Lašek F.7,5 Honc 7,5 Všetečka J.6 Mohyla 3 Vorel 3,5 Machálková 2,5

21.Baník Líně

9 28,5

Herejk Petr ing.

Brenkus P.4 Kracík 6 Brudna 2,5 Brudnová 7 Štengl 4 Brenkusová 5

22.ODDM Chrudim B

9 25,5

Šalamonová Vlasta

Beránek M.3,5 Jarábek 4 Rehn J.3 Šalamon 4 Stehno P.7 Hochmanová 4

23.Sp.DDM Polička

9 25,5

Houška František

Škorpík 5 Houšková M.6 Komárek 5 Houška 3,5 Bartoš 2 Stoklásek 4

24.TJ Sokol Zaječice

8 29,5

Hájek Jiří

Dvořák J.3 Brožka K.3,5 Hájek L.5 Hromádko M.7 Hájková L.5 Šebek 6

25.Junior Prostějov

8 28

Kracík Zbyněk

Stančík 3,5 Tichý 4,5 Soukeník 4 Texlová 6,5 Blažek 7,5 Dopita 2

26.Sokol Rajhrad

8 26,5

Hurta Miroslav

Křena 7,5 Hladík 4 Zapadlo 4,5 Lach 3,5 Vágner 4 Krystlová 3

27.ODDM Chrudim

8 26

Šalamon Jindřich

Bujnoch R.2 Novák V.3,5 Chrbolka 4 Křivský 4,5 Slanina 5 Mlynářová 7

28.TJ Raná

8 25,5

Lacinová Jarmila

Nádvorníková 3 Sázavová 5 Uxa 2,5 Michálková 4 Stránský 8 Lacina 3

29.Tra. Chrudim

8 23,5

Brožka Josef

Křehlík P.6 Burian 7 Hadač P.3,5 Křehlík M.5 Kubát 2 ---------

30.Jitex Písek

8 23,5

Kratochvíl Miloš

Smola 3,5 Erban 3 Huckmann 6,5 Burda 5,5 Holeček 2 Kováčová 3

31.DDM Rychnov/K B

7 27,5

Klíma Miloš prof.

Tokoš 2 Mizera 5,5 Pecháček 5,5 Pavelka 3,5 Bergerová 4 Všetička 7

32.Armabeton Praha

7 25,5

Koreček Michail

Březský 7,5 Čuřín 6 Köhler 3 Čmiko 3 Čáp 3 Kohoutová 3

33.ZŠ Strumieň PLR

7 25,5

Jalowiczor Jan

Pisarek 4,5 Omozik 4 Nowok 4 Papkoyová 4 Ochodek 3 Jalowiczor 6

34.VCHZ Pardubice B

6 28,5

Šilar Lubomír ing.

Tomendálová Slabý Picka Lukeš Svoboda Letáček

35.Sp.DDM Hlinsko

6 22,5

Kroutil Jiří

Holfeuer A.6 Dvořák 4,5 Lacinová J.5 Ročňák 1 Horák 2 Kvapil 4

36.VCHZ Pardubice C

6 20

Španiel Mirosl.ing

Štok 3,5 Čumpl 2 Velehrad 2,5 Prokůpek 2 Španiel 5 Plavcová 5

37.DDM Rychnov/K C

5 21,5

Palla Rostislav

Kaloč 1 Kaloč R.3 Urbanová 4 Hájek 4 Matějů 4,5 Hájková 5

38.ODDM Chrudim C

4 16

Šantrůček Jaromír

Csank P.3,5 Kolář P.2 Stehno J.5,5 Šantrůček P.2 Rehn I.1 Šantrůček J.2

39.Sokol Zaječice B

4 12,5

Jendruch Marek

Čečetka 2 Kopčák M.2 Tesař Z.3 Vojta 3 Novotný 2,5 Konrád P.0 -------



zpět