XXX.ROČNÍK 30.-31.5.1992 248 hráčů nar.1.1.1977 a ml., ředitel Jiří Hájek, hl.rozhodčí Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar, Jiří Hájek, Josef Šustr, Jaroslav Hájek, ing.Jiří Česenek, Jan Hromádko, Jiří Kubelka, František Konrád.

Hosté: Antonín Suchý za OÚ Zaječice - jeden ze dvou zakladatelů turnaje, Otakar Mašek z Prahy - karikaturista, ing.Vladimír Česenek - ředitel firmy Coprosys Chrudim.

Systém turnaje: švýcarský na 9 kol, prvá dvě kola 10+10 další 40+40 minut se zapisováním, olympijské hodnocení.

Hodnocení: Obrovskou senzaci připravili všem 3 hráči z Ml.Boleslavi a host P.Jirovský z Bakova n/J. Přesto,že v každém utkání prohrávali 0:2 dokázali zvítězit. Naopak je ostuda oddílu, když mají jen 3 žáky.

Simultánka: Pavel Němec, mistr sportu z Chrudimi hrál v sobotu dopoledne proti 30 soupeřům s časovou kontrolou. Ta však byla chybně stanovena (každý hráč měl 45 minut a Pavel Němec dohromady jen 75 minut) a tak většinu partií prohrál na čas.

Počasí: slunečné, hrálo se na letním hřišti.


Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1992

1.Akuma Ml.Boleslav

16 30,5

Jaček Miloslav

Jirovský Petr 5,5 Šuráň Jan 8 Jaček M.9 Crha O.8 --------- ---------

2.Doprastav Bratislava

15 36,5

Rintel Ondrej

Tausinger R.4,5 Petrík 4 Cigániková 6 Kujovič M.8 Kadubec 7 Trvalík 7

3.ZČE Plzeň

14 35,5

Kupilík Jiří

Voller 3,5 Novák 7,5 Rottenborn 6 Klimeš 4,5 Šott 5 Buldrová 6 Voller O.3 Batelková 2

4.Sp.Vihorlat Snina

12 36,5

Lauf Pavol

Hrivňák M.6 Lauf P.7 Pčola P.6 Pčola R.5,5 Kotusová M.5 Kepič P.7

5.Bohemians Praha

12 34,5

Ambrož Antonín

Voříšek J.7 Pachman A.7 Brezmen P.5 Mrňa 6,5 Jirka 5,5 Kobrová 3,5

6.Sokol Kolín

12 33,5

Michálek Josef

Doležal R.4,5 Drbohlav F.6 Daneš 7 Michálek 6 Cermanová 5 Eisner 5

7.Lok. Pardubice

12 32

Foglar Stanislav

Nadrchal J.3 Popelková 4 Hejkrlík 7 Šklíba 3,5 Kučera P.7,5 Kučera A.7

8.STAL Berlín

11 33

Borchers H.

Eichorn U.5,5 Eichorn M.5,5 Riedel 4,5 Kappes 7 Buthmann 6 Frölich 4,5

9.Slavia Hradec Král

11 31,5

Němec Otakar

Kulhánek 7,5 Přidal 4,5 Chovančík 6 Jedlička 6,5 Dohnálková 3,5 Honosek 3,5

10.ŠK Líně

11 31,5

Herejk Petr ing.

Rožmberský 4,5 Tužil 4,5 Kracík 6,5 Brudnová 2,5 Brudna 6 Brenkusová 7,5

11.DDM Chrudim

11 31

Hájek J, Koníček P

Staňková Z.7 Jarábek V.2 Chrbolka 4 Křivský 5,5 Beránek M.7 Kutal 5,5

12.DDM Rychnov /K

11 30

Daniel Jiří,Palla R

Pallová R.5,5 Rydl F.6 Felixová 5 Všetička 3,5 Kaloč 5,5 Bořek 2 Pirklová J.2

13.Dopr.Bratislava B

11 28,5

Tausinger L.ing.

Marko Vl.7,5 Bolek P.6 Šubrt P.5 Schwarz D.5,5 Černý P.4,5 --------

14.Sokol Náchod

10 30

Fuchs František

Miler J.5 Pražák L.5 Čechura P.5,5 Pinkava 4,5 Matěna 6 Soukupová 4

15.TJ Sokol Zaječice

10 30

Hájek Jiří

Hájková L.2,5 Hájek L.3,5 Hromádko M.4 Dvořák 5,5 Brožka 5,5 Šebek 9

16.VOKD O-Poruba

10 26,5

Gazda Petr

Václavík D.6 Václavík M.4,5 Čončka J.2 Dostál R.7 Šlachtová 3 Šamal 4

17.Sp.EAGB Ústí n/L

9 30,5

Chrz Pavel

Havránek 3 Krsek T.5 Baloun 3,5 Bartoš 4 Krsek 6,5 Konečná 2,5 Madron 4

18.Lok. Ústí n/L

9 29

Vondráček J.ing.

Krivoš 1 Kubánek 4 Michlík 5,5 Harviš 4,5 Škopek 2 Kubánková 7 Osif 2,5 Haz.2,5

19.Sn.TMS Pardubice

9 28

Hlavnička Jiří

Nadrchal 4,5 Kakos 2,5 Mazura 3,5 Kaderka 5,5 Nadrchal 3,5 Janderová 5 Březina 3,5

20.So.DDM Rajhrad

9 28

Hurta Miroslav

Křena B.7,5 Ondrůj M.3,5 Lach Z.5 Lorber 3 Vágner 4 Neklapilová 5

21.Štefanydes Polička

9 26,5

Houška František

Houšková M.4 Škorpík M.5,5 Houška B.4 Bartoš 2 Stoklásek 3,5 Jílek 7,5

22.Vikt.Žižkov Praha

9 25,5

Koubek Václav Dr

Jandečka 7,5 Koubková 3 Blažek 4 Vohnout 2,5 Koubek 2 Krespis 4,5 Schneider 2

23.Sl.DDM Liberec

9 23,5

Lašková Zdena

Lašek F.7,5 Novák R.3 Vorel F.2 Jínová L.5,5 Trávník J.3 Kolář P.2,5

24.Bohemians Praha B

8 30

Ambrož Antonín

Vozábal D.4,5 Tošovský P.4 Buchl 5 Čech J.4,5 Havrdová 7 Navara D.5

25.Spolana Neratovice

8 28,5

Rudáš Zdeněk

Bargel M.6 Bargel P.5 Krůta J.4 Rudášová M.4 Vrba T.6,5 Rudáš Z.3

26 DDM sever Most

8 25,5

Rakušan Tomáš

Michal 2 Brabec 3,5 Hozda 3 Suchý 2 Mrnka 4,5 Kšána 5 Dušková 5,5

27.Sp.DDM Hlinsko

8 25

Kroutil Jiří ing.

Dvořák 5,5 Jekl 3,5 Lacinová 2,5 Vařejčko M.4,5 Ročňák 4,5 Rott T.3,5

28.DDM Chrudim B

8 23

Hájek Jaroslav

Rehn J.3 Stehno P.3 Stehno J.6,5 Křivský J.4 Kolář 3 Rožničková 3,5

29.Sokol Hradec Král

8 23

Němec Otakar

Hudík M.5 Vobora P.3,5 Jezbera M.8 Tichý J.4,5 Hájková K.2 -------

30.VCHZ Pardubice

7 28

Němeček Jan

Picka M.4 Ťopek R.6 Letáček O.5 Štok 5 Svoboda L.5,5 Plavcová 2,5

31.Tra. Chrudim

7 27,5

Hadač Pavel ing.

Křehlík P.5,5 Hadač P.6,5 Kubát 3 Píša 3,5 Křehlík M.3,5 Michálková 5,5

32 Lok. Most

7 25,5

Lipš František

Cichý M.4 Cichá L.4,5 Hrbolka L.2,5 Šváb J.5 Špírek 3 Herskovič 6,5

33.Text.N.Město p/S

7 25,5

Klápště Jindřich

Klápště M.3,5 Málek 5 Havlásek 4,5 Rejman 4,5 Kopecký 3,5 Havlásková 4,5

34.Sokol Zaječice B

7 22

Konrád František

Kopčák M.5 Konrád F.5 Konrád P.3 Novák J.4 Kvapil O.2 Kleplová J.3

35.Armabeton Praha

7 19,5

Koreček Michail

Čmiko J.2 Čuřín R.6 Čáp M.3 Köhler P.4 Štěrba K.3,5 Kohoutová R.1

36.DDM Chrudim C

6 22,5

Hájek Jar.,Filkorn

Kvapil P.2 Holec J.4,5 Filkorn L.4 Filkorn 2,5 Zavřel J.4,5 Hájková M.5

37.DDM Rychnov/K B

6 22

Klíma Miloš prof.

Hájek 1 Urbanová 3,5 Opička 4 Pohanka 1,5 Mach 3 Matějů 7 Pirklová 3

38.DDM Chrudim D

4 13

Hájek Jar, Filkorn

Zálešák M.1 Veleba P.2 Rehn I.2 Čumpl M.5 Tomášek R.3 ---------

39.TJ Raná

2 11,5

Lacinová Jarmila

Stránský L.5 Vacek P.0 Hanus F.0 Krupka J.0,5 Rottová Z.2 Šedý V.4

40.Sokol Zaječice C

0 6

Konrád František

Tichý J. Kostelecký D. Novotný V. Suchý P. Černý P. ----------



zpět