XXXI.ROČNÍK 29.-30.5.1993 263 hráčů nar.1.1.1978 a ml., ředitel Jiří Hájek, hl.rozhodčí Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Jiří Hájek předseda ŠO, Josef Šustr, Jaroslav Hájek, ing.Jiří Česenek, Jan Hromádko, František Konrád, Jiří Kubelka.

Hosté: Ing.Petr Herejk, předseda komise mládeže ŠSČR, jehož svěřenci překvapivě zvítězili.

Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, 40+40 min.se zápisem, olympijské hodnocení, slunečné počasí na letním hřišti. Šestičlenná družstva s povinnou účastí dívky a ml.žáka (1981 a ml.) na kterékoliv šachovnici.


Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1993

1.ŠK Líně

15 34

Herejk Petr ing.

Rožmberský D.5,5 Tužil V.5,5 Kracík D.9 Brudnová 3 Brudna 5 Štengl 6

2.ZČE Plzeň

14 39,5

Kupilík Jiří

Voller J.7,5 Novák P.7 Rottenborn E.6,5 Klimeš 8 Buldrová 3 Fiala R.7,5

3.Sokol Kolín

13 30

Michálek Josef

Jirovský P.6 Daneš 4,5 Forman 4,5 Píša 7,5 Krupková I.3 Cermanová 4,5

4.DDM Chrudim

12 36,5

Hájek Jaroslav

Bujnoch R.5,5 Jarábek V.7 Molnárová 6,5 Beránek 3,5 Kutal 5 Stehno P. 9

5.Panda Rychnov n/K

12 33

Daniel Jiří

Pallová R.5,5 Rydl F.7 Moravec L.5 Pavelka V.4,5 Mach P.6 Pirklová H.5

6.Infinity Pardubice

12 33

Hlavnička Jiří

Nadrchal T.4 Mazura T.4 Kakos 5,5 Nadrchal 6 Kaderka 6 Janderová 7,5

7.Caissa Jablonec n/N

12 33

Halama Vrat.ing.

Martinková E.4,5 Jilemnická 5 Gallová 3 Vild V.8 Vaculík M.7 Prokop 5,5

8.Sokol Náchod

12 29,5

Fuchs František

Pražák L.1,5 Čechura P.5,5 Ringel Z.7,5 Exner 8 Matěna 7 Stehlíková 0

9.Slavia Hradec Král

11 31,5

Němec Otakar

Kulhánek T.8 Přidal O.8,5 Jedlička 5 Vobora 3,5 Dohnálková 3,5 Krása 3

10.Lok. Pardubice

11 31

Foglar Stanislav

Hejkrlík 3,5 Odvárka 3 Kučera P.3 Šklíba 6,5 Kučera A.7,5 Pleskotová 7,5

11.Vikt.Žižkov Praha

11 28,5

Koubek Václav Dr

Jandečka T.7 Koubková A.3 Blažek J.5 Brzoň M.3,5 Koubek 4 Krespis 6

12.Lok. Most

10 33

Lipš František

Cichý M.6,5 Hrbolka L.4,5 Šváb J.6 Herskovič 8 Špírek 4,5 Millerová 3,5

13.Sp.EAGB Ústí n/L

10 32

Chrz Pavel

Krsek L.7 Baloun P.5 Kocián I.5 Konečná 3 Nepraš 1 Batelková 5 Iša J.6

14.Bohemians Praha

10 30,5

Kobr Vlad.

Pachman A.7 Jirka J.4,5 Tošovský P.4 Čech J.4 Buchl M.5 Kobrová V.6

15.DPM Neratovice

10 27

Rudáš Zdeněk

Bargel P.6,5 Rudášová M.2 Vrba T.5,5 Pazda J.4,5 Rudáš Z.2 Suchý 6,5

16.Kompl.Česká Lípa

10 26

Jína Jiří

Skokan L.1,5 Jínová 5 Honzík 4,5 Pomikálek 4,5 Lesage 7,5 Hendrych 3

17.Jiskra Jaroměř

10 23,5

Möller Kamil

Lápková L.2,5 Kaiser M.3 Žáček Š.2,5 Borůvka M.8 Dus T.4 Dusová 3,5

18.Sl.DDM Liberec

9 30,5

Lašková Zdena

Lašek F.6,5 Novák R.6,5 Vorel F.4 Kolář P.4,5 Hron J.5 Fotrová Pe.4

19.TJ Sokol Zaječice

9 30

Hájek Jiří

Hájek L.5 Hromádko M.4 Hájková L.4,5 Konrád 4,5 Dvořák 4,5 Brožka 7,5

20.Šk. Č.Budějovice

9 28

Říha Václav

Hitzgerová G.6,5 Dvořák 3 Mezera 4,5 Burdová 5,5 Smažík 5,5 Vykouk 3

21.VCHZ Pardubice

9 27,5

Šebesta Petr

Lukeš 3,5 Picka 5 Letáček 5,5 Šťastný 4,5 Coufal D.5,5 Durchánková 0,5 Coufal 3

22.DDM ŠS Polička

9 24

Houška František

Daniel 5,5 Škorpík 7,5 Houška 5,5 Jerman 1 Jílek 1 Stoklásek 2,5 Šimková 1

23.Sj.Vyšehrad Praha

9 23,5

Vaněk Petr JUDr.

Němec F.1 Domlátil J.2,5 Hlinka J.7 Vencl L.5 Kubík P.4 Němcová H.4

24.Bohemians Praha B

8 31,5

Havrda Mir.

Nosek F.5 Sodoma J.3,5 Havrdová 5 Markovič 4 Kozmík 6,5 Voňka 7,5

25.ZŠ Votice

8 28,5

Kovářík Jan

Kovářík 4,5 Špaček 4,5 Kovářík 2,5 Kováříková 4,5 Pohan 4,5 Peterka 8

26.KDJ Chotěboř

8 27

Michal M.

Petrus L.4,5 Krejčík T.6,5 Motl Josef 5 Motl Jan 7 Motl Vl.4 -------

27.V.Žižkov Praha B

8 23,5

Vacovská Veronik

Jílek P.3,5 Schneider J.5,5 Drahorád D.3 Levínová 1 Zelenka P.5,5 Rais 5

28.Panda Rychnov/K B

8 22

Mach Petr

Všetička M.5,5 Pirklová J.4 Urbanová A.3 Kaloč 4 Karasz 2,5 Skořepa 3

29.Armabeton Praha

7 26,5

Koreček Michail

Čmiko J.5,5 Štěrba K.5,5 Čáp M.3,5 Ploch R.2 Bartoš K.8 Šňupárková 2

30.DDM Chrudim B

7 26

Hájek Jar, Filkorn

Rehn J.5 Stehno J.2,5 Kolář P.4,5 Filkorn 4,5 Zavřel 3,5 Hochmanová 6

31.Lok. Most B

7 24

Lipš František

Hozda D.1 Mrnka J.4 Písek K.5 Svoboda J.2 Vagner T.7 Mikanová L.5

32.Panda Rychnov/K C

7 23

Daniel Jiří

Matějů P.2 Pavelka J.2,5 Opička J.5,5 Čihák M.3 Kvapil 6,5 Štollová 3,5

33.Lok. Pardubice B

6 21

Banach Jarom.ing

Pošta M.2,5 Pošta Petr 7,5 Zadrobílek 2 Černý O.5 Sýkora O.4 -------

34.Sp.DDM Hlinsko

6 18,5

Šebek Petr ing.

Lacinová 3 Rott T.2,5 Tichý 1 Rottová 2 Hladký 3 Homolka 2 Kopecký 5

35.VCHZ Pardubice B

6 15

Němeček Josef

Coufal D.4 Kosina M.4 Španiel M.4,5 Rudinský J.1,5 Stoklasa Z.1 -------

36.Sokol Zaječice B

5 23,5

Hájek Ji,Konrád F

Kopčák M.4 Konrád P.2,5 Novák J.3 Fröhlich L.4 Suchý P.3 Hrubešová 7

37.Mě DDM Hradec Kr

2 13,5

Paukert Martin

Jezbera M.3,5 Holas T.2 Honosek 2,5 Pospíšil 1,5 Rosol 3 Vobora 1 -----

38.Sokol Zaječice C

0 2,5

Hájek Ji,Konrád F

Kvapil Ondra 0 Janoušek M.1,5 Dostíl Fr.1 -------- -------- --------


Poř. název družstva, body, trenér

I.ročník turnaje nadějí do 10 let, celkem 22 dvojic v roce 1993

1.Panda Rychnov n/K

14,5

Daniel Jiří

Karasz Jiří 5,5 Zatloukal Václav 9 = 100%

2.Panda Rychnov n/K B

13,5

Daniel Jiří

Červinka Michal 7 Podzimek Martin 6,5

3.Panda Rychnov n/K C

11,5

Daniel Jiří

Šípek Vítězslav 7,5 Jung Radek 4

4.Mě DPM Hradec Kr

11,5

Paukert Martin

Vobora Martin 5,5 Holas Lukáš 6

5.Armabeton Praha

11,5

Koreček Michail

Plesnivý M.6,5 Kohoutová R.5

6.Sokol Kolín

11

Michálek Josef

Eisner Oldřich 6 Kašpar Michal 5

7.Sokol Náchod

10,5

Fuchs František

Kratěna Patrik 6,5 Maixner Jiří 4



zpět