XXXII.ROČNÍK 28.-29.5.1994 315 hráčů nar.1.1.1979 a ml., ředitel Jiří Hájek, hl.rozhodčí Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Ladislav Louvar, Jiří Hájek, Josef Šustr, Jaroslav Hájek, Josef Štursa, ing.Jiří Česenek, Jiří Chládek, Jan Hromádko, František Konrád, Jiří Kubelka, Františka Konrádová a Jitka Hájková.

Hosté: Ing.Petr Herejk – sekretář ČŠS, Jiří Daniel - předseda KM ČŠS.

Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, 40+40 min.se zápisem, šestičlenná družstva s účastí dívky a ml.žáka (1982) na kterékoliv šachovnici, olympijské hodnocení, slunečné počasí na letním hřišti. .

Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1994

1.ZČE Kupitým Plzeň

15 39

Kupilík Jiří

Rottenborn E.6,5 Novák P.6,5 Klimeš 5 Blecha 7 Buldrová 7,5 Zítek 6,5

2.DPM+VP Frýdek-M

15 37,5

Surma Antonín

Novosák J.7,5 Jacko T.6,5 Vírostko 7 Benčo 6 Košař 7 Dvořáková 3,5

3.DPM Frýdek-M B

15 33,5

Kubala Karel ing.

Saforek 5 Mikula 4,5 Volník 5 Kleinwachter 4,5 Dvořák 8,5 Žurková 6

4.Bohemians Praha

13 33,5

Kobr Vlad.ing.

Jirka J.5 Navara D.8 Černoušek L.4,5 Voňka D.6 Kozmík 4 Kobrová 6

5.Bonex Teplice

12 32

Hadraba Vlad.ing.

Haupvogel 4 Vaněk T.6 Kovář 6 Šaver 8,5 Král 3,5 Krupka 2 Vaňková 2

6.Panda Rychnov n/K

12 30,5

Daniel Jiří

Pavelka 6 Všetička 3,5 Pirklová H.2 Mach 6,5 Urbanová 5 Červinka M.7,5

7.Kompl.Česká Lípa

12 29,5

Jína Jiří

Honzík S.3,5 Jínová L.4,5 Hendrych V.6,5 Pomikálek 7 Vach 4 Hudák 4

8.Sokol Náchod

11 33

Fuchs František

Čechura P.6 Ringel Z.7,5 Matěna 4,5 Schwarz 3,5 Kuchař 7 Floriánová 4,5

9.Bramac+So.Zaječice

11 31

Hájek Jiří, Šebek

Hromádko M.5 Hájek L.5 Hájková L.2,5 Konrád F.7 Konrád 2,5 Brožka 9

10.Sokol Tetčice

11 29

Diviš L.ing.

Smištík 5,5 Lacko I.5,5 Lacko 7 Diviš 1 Neklapilová 2,5 Neklapil 6,5 Diviš 1

11.DDM Chrudim

11 26

Hájek Jaroslav

Beránek M.6 Jarábek V.6 Stehno P.5,5 Kutal L.4 Jansa J.3,5 Medunová 1

12.Lok. Most

10 33,5

Lipš František

Cichý M.5 Herskovič 7,5 Parpel 7,5 Svoboda 3,5 Končel 2,5 Mirvaldová 7,5

13.VCHZ Pardubice

10 33,5

Šebesta Petr

Letáček O.5 Picka M.5 Šťastný J.4 Coufal D.6,5 Španiel M.4 Janderová 9

14.So.Vyšehrad Praha

10 31

Vaněk Petr JUDr.

Hlinka J.5,5 Domlátil 6 Němec 5,5 Hušek 6 Vencl 0 Londýn 3 Němcová 5

15.Lok. Pardubice

10 30,5

Foglar Stanislav

Hejkrlík F.4,5 Šklíba M.6 Kučera P.5 Pošta P.5,5 Pošta 7,5 Fajmanová 2

16.KB Polička

10 29,5

Houška František

Houška B.4,5 Stoklásek 5,5 Jílek 4,5 Bartoš 7 Červený M.5 Charouzová 3

17.Sp.EAGB Ústí n/L

10 28

Chrz Pavel

Krsek 4,5 Baloun 3,5 Kocián 4,5 Batelková 3,5 Iša 4 Mansfeld 4,5 Manová 3,5

18.Sokol Kolín

10 27

Michálek Josef

Forman Š.4,5 Krupková I.3 Zvolánek A.4 Eisner 5,5 Slanina 3 Eisner O.7

19.Jiskra Jaroměř

10 24,5

Möller Kamil

Michalička 0,5 Prouza 2 Soukup 3,5 Kaiser 2,5 Dus 6 Borůvka 4 Lápková 3 Dusová 3

20.Vikt.Žižkov Praha

10 23

Koubek Václav Dr

Blažek J.5,5 Koubková A.5,5 Vohnout P.7 Brzoň 3 Křížek 0 Svačina 2

21.Sokol Rajhrad

9 30,5

Hurta Mirosl.Mgr.

Lach Z.4 Lorber M.5 Vágner L.5 Skála M.6,5 Komínek J.6 Konečná 4

22.Ji.FRAM Havl.Brod

9 29,5

Motyčka Frant.

Menšík J.1,5 Motyčka 6 Machala 5,5 Mareš 7 Rosecký 7,5 Lacinová 2

23.Caissa Jablonec /N

9 28,5

Halama Vrat.ing.

Vild V.6,5 Prokop J.5 Vaculík M.6 Bursová D.2 Kubová 2,5 Häckl 6,5

24.Biž. Jablonec n/N

9 26

Drobník Č.ing.

Rejman J.4,5 Zaoral P.5,5 Plíšek 7 Bobek 4,5 Matějka 3 Miškovská 1,5

25.Spartak Ústí n/L B

8 28

Železný Jiří

Konečná 4 Duchek 4 Wittenberg 5 Marschner 2 Štěpán 3 Hořejší 5 Bujak 4

26.Slavoj Bruntál

8 27

Františ Otakar

Krečmer A.5 Novák M.3 Mertová 3 Františ T.3,5 Vrubl J.7 Nový Z.5,5

27.Bimedica Říčany

8 26,5

Doležal Radoslav

Voráček M.6 Hlavnička J.4 Řeřábková L.3,5 Sádek 4 Junek 4 Švehla 5

28.Junior Prostějov

8 26,5

Kracík Zbyněk

Dopita B.3 Sedlářová I.2 Vojta J.6,5 Zdráhal V.4 Ptáček 5,5 Šefčík 4,5

29.Lok. Pardubice B

8 22,5

Nadrchal J.

Bernard B.6 Hanč M.3 Černý O.4 Hornýš 0,5 Sýkora O.3 Coufal V.6 ---

30.DDM Č.Třebová

7 25,5

Tomek Tomáš

Krummer 7 Zita 4,5 Hrdina 0 Zelený 2,5 Pánik 3 Hrdinová 3,5 Poldauf 6

31.Sl.DDM Liberec

7 25

Kobr Zdeněk

Kolář Petr 5 Vorel F.4 Hron J.2 Žabka V.3 Vybíralíková 5 Lišková J.6

32.DDM Chrudim B

7 24,5

Hájek Jaroslav

Stehno J.2 Filkorn L.3,5 Zavřel 4 Kameník 4 Kolář 4 Kvapil 4 Mračková 3

33.Sokol Pečky

7 24,5

Michálek Frant.

Charous P.3 Kotrouš 3,5 Koželský 4 Žák 3,5 Michálek 6,5 Baněčková 4

34.DDM Neratovice

7 23,5

Rudáš Zdeněk

Rudášová M.6 Krůta J.5 Rudáš Z.4,5 Šimon J.1,5 Klíma L.6,5 --------

35.Bohemians Praha B

7 23

Ambrož Antonín

Havrdová L.4 Umancová 1 Košťál 1,5 Spěvák 4 Zelenka 6,5 Vondráček 7

36.DDM Mohelnice

6 23

Volek Karel

Škurek M.3,5 Elgner R.4 Michek P.4 Urbášek 5 Čistá 1,5 Formánek 5

37.Panda Rychnov/K B

6 22,5


Skořepa Jan Podzimek M. Karasz O. Jung.R Duben Štolbová

38.Sp.DDM Hlinsko

5 23,5

Rott Josef

Rott T.4,5 Hladký J.2 Rottová Z.5,5 Homolka 3 Klepetko 2 Kopecký 6,5

39.DDM Heřm.Městec

4 19

Tunega František

Jiroudek J.2 Starý L.2 Skokan J 2,5 Tejnecký 4 Mach 6,5 Jiroudková 2

40.Sokol Zaječice B

4 14,5

Hájek Jiří,Kubelka

Novák Jan 2,5 Fröhlich L.4,5 Suchý 3 Kostelecký 2 Janoušek 2,5 -----

41.Lok. Most B

4 11,5

Lipš František

Mareš 1 Krupka 1,5 Bomberovič M.1 Bomberovič 1,5 Votava 3,5 Ptáková 3

42.TJ Chotěboř

3 13

Michal M.

Motl Petrus Krejčík Kučera Šimon ---------


Poř. název družstva, body, trenér

II.ročník turnaje nadějí do 10 let, celkem 29 dvojic v roce 1994

1.DPM +VP Frýdek-M

15

Surma Antonín

Plazgura Petr 7 Petrovský Vojtěch 8

2.Panda Rychnov n/K

15

Daniel Jiří

Zatloukal Václav 7 Karasz Jiří 8

3.DPM Frýdek-M B

13

Kubala Karel ing.

Holexa Zdeněk 6 Holušová Táňa 7

4.Ji.GPR Rýmařov

11,5


Kuba Jindřich 5,5 Voráčková Monika 6



zpět