XXXIII.ROČNÍK 27.-28.5.1995 326 hráčů nar.1.1.1980 a ml., ředitel Jiří Hájek, hl.rozhodčí Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Josef Šustr, Jiří Hájek, Jaroslav Hájek, ing.Jiří Česenek, Jan a Květa Hromádkovi, Frant.Konrád, Jiří Chládek,Miroslav Šebek,Jitka Hájková. Turnaj dvojic řídil RNDr.Jaromír Krys ml. z Chrudimi.

Hosté: Ing.Petr Herejk - sekretář ČŠS, Jiří Daniel – předs. KM ČŠS, Josef Víšek – zást.starosty Zaječic.

Systém turnaje: Švýcarský, 9 kol, 40+40 min.se zápisem, olympijské hodnocení, slunečné počasí na letním hřišti. .

Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1995

1.DPM+VP Frýdek-M

18 48

Surma Antonín

Vírostko Pe.7 Jacko T.7 Jacková J.9 Mohyla T.8,5 Borák 7,5 Kačmařík 9

2.ZČE Plzeň

16 37,5

Kupilík Jiří

Novák P.5 Blecha 6 Flaisigová 4 Galíček 4 Buldrová 6 Zítek 7,5 Fiala D.5

3.Panda Rychnov /K

12 35

Daniel Jiří

Rydl F.4,5 Pavelka 7,5 Mach 6 Pirklová H.5,5 Všetička 6 Pirklová J.5,5

4.Sokol Rajhrad

12 31,5

Hurta Mirosl.Mgr.

Řehůřek L.6 Gregor D.6,5 Lorber M.6,5 Podbrdský 4,5 Čába 5 Konečná 3

5.Lok. Pardubice

12 31

Foglar Stanislav

Šklíba M.8,5 Pošta M.6 Pošta P.5,5 Bernard B.6 Hanč M.5 Medunová 0

6.Caissa Jablonec /N

12 29,5

Halama Vrat.ing.

Jilemnická J.5 Vild V.4 Vaculík M.5 Prokop J.6 Martinková 7 Bursová 2,5

7.Sp.EAGB Ústí n/L

12 29,5

Chrz Pavel

Krsek 6,5 Nepraš 5 Iša 1,5 Konečná 1,5 Kubánková 3,5 Petržílek 3,5 Šlaj 8

8.DDM Chrudim

11 30,5

Hájek J,Beránek M

Jarábek V.5,5 Molnárová 3,5 Stehno P.5,5 Rehn 4 Jansa J.5 Kameník P.7

9.Bonex Teplice

11 29,5

Hadraba Vlad.ing.

Šaver J.6 Kovář V.5 Vaněk T.7 Krupka T.4,5 Krupka M.4 Vaňková H.3

10.ŠK Česká Lípa

10 33

Jína Jiří

Honzík S.6,5 Königová P.5 Jínová L.7,5 Vach T.5 Veselý P.6 Jelen 4

11.Sokol Kolín

10 32,5

Michálek Josef

Forman 6,5 Grabarczyk 6,5 Zvolánek 2,5 Eisner 4,5 Krupková 3,5 Eisner O.9

12.Ji.FRAM Havl.Brod

10 32,5

Motyčka Frant.

Petrus L.4 Lacinová J.4 Motyčka F.6,5 Menšík J.7 Krejčík T.7,5 Gryč 3,5

13.ŠK Líně

10 31

Herejk Petr ing.

Brudnová J.5 Štengl M.4 Hodová L.4,5 Kracík J.6,5 Štich M.7 Polák J.4

14.Sokol Náchod

10 31

Fuchs František

Matěna R.4,5 Schwarz 4,5 Kuchař J.7 Gogela 5,5 Marek 7,5 Dundálková 2

15.Bohemians Praha

10 30

Ambrož Antonín

Jirka J.7,5 Černoušek L.7,5 Havrdová 4,5 Sodoma 4,5 Krobot 3,5 Duben 2,5

16.DPM Frýdek-M B

10 26,5

Pliska Karel ing.

Košař P.3,5 Dvořák T.4,5 Incédi A.4,5 Lahner J.3 Botur 6 Dvořáková 5

17.Štefanydes Polička

10 26,5

Houška František

Jedlička L.5 Houška 6 Bartoš 3 Červený M.7 Stoklásek 2 Charouzová 3,5

18.Jiskra Jaroměř

10 26,5

Möller Kamil

Lesk 0 Dus 2,5 Borůvka 1 Kaiser 4,5 Prouza 4,5 Dusová 6 Lápková 6 Michálek 2

19.TJ Sokol Zaječice

10 26

Hájek Jiří

Hájek L.3 Hadač P.4,5 Hájková L.5,5 Konrád F.5,5 Fröhlich L.2,5 Konrád P.5

20.Šk. Č.Budějovice

10 24,5

Luniaczek Petr

Dvořák 5 Valenz 5,5 Baloun 3 Smažík 1 Mezerová 0,5 Vykouk 4,5 Rottner 5

21.Synth. Pardubice

9 31

Němeček Josef

Letáček O.7 Coufal D.7 Coufal V.5,5 Španiel M.4,5 Víšek 5 Fajmanová 2

22.Lok. Most

9 28

Lipš František

Hrbolka L.5 Vágner T.6 Šala D.4,5 Svoboda 4 Končel 7,5 Reitingerová 1

23.DDM Náměšť n/O

9 28

Horák Miroslav

Horák J.1 Dittrich P.1,5 Adámková 7 Kaňovský D.6,5 Horák M.3 Nečas 9

24.Jevisport Č.Třebová

9 25

Borek Pavel

Bernášek 4,5 Poldauf 5,5 Zelený D.4,5 Zelený 2 Stránský 5 Pániková 3,5

25.So.Vyšehrad Praha

8 29,5

Vaněk Petr JUDr.

Hlinka J.6,5 Domlátil J.4 Šturz O.2 Hušek L.5 Londýn R.7 Němcová H.5

26.ZČE Plzeň B

8 29,5

Sunek Petr

Mourek S.5 Čedíková K.6,5 Pelikán 4,5 Sunek 4,5 Novák J.3 Vykoupil 6

27.Panda Rychnov/K B

8 29

Pavlíček Miroslav

Červinka M.3 Urbanová 2 Karasz J.3,5 Skořepa 6 Podzimek 6,5 Zatloukal 8

28.Sp.DDM Hlinsko

8 25

Vařejčko Josef

Rosecký 3 Rott 3 Rottová 4 Hladký 3 Vacek 4 Homolka 4,5 Kopecký 3,5

29.ŠK TJ ČSTV Jince

8 24,5

Kraisl Vlast. ing.

Kováč 1,5 Surňák P.8 Zadina 2 Maršálek A.2,5 Pastucha 4 Kováčová 6,5

30.Spartak Ústí n/L B

8 24,5

Železný Jiří

Popper 5 Wittenberg 2 Wollerová 2 Štěpán 1,5 Přibyl 2,5 Novák 3,5 Mannová 8

31.DDM Neratovice

7 29

Kučera Tomáš

Černík L.6,5 Rudášová M.3 Slanina 5 Rudáš Z.5,5 Smoček 4 Hradecký 5

32.Panda Rychnov/K C

7 24,5

Daniel Jiří

Šípek 2 Opička 4 Hudák 5 Jung P.4 Jung R.4,5 Hlávková 1,5 Zemen 2,5

33.DDM Kostelec n/O

7 24,5

Štolba Oldřich ing

Tobiška 1 Mrklas 2 Tobiška M.3,5 Štolbová 5,5 Martínek 5,5 Doležal 7

34.Junior Prostějov

7 23,5

Kracík Zbyněk

Sedlářová I.4 Dopita B.5,5 Šefčík J.4 Tomiga 1,5 Mlčoch 2 Veida P.6,5

35.DDM Mohelnice

7 21

Volek Karel

Rozsíval J.4,5 Škurek M.3 Urbášek O.3,5 Elgner R.5,5 Formánek M.4,5

36.Sokol Hradec Kr.

7 21

Paukert Martin

Vobora P.6,5 Machek P.3,5 Vobora M.7,5 Jirásek P.5 Štefl J.2,5 ------

37.CV Prachovice

7 17,5

Tunega František

Starý L.3,5 Starý V.3 Skokan 2,5 Müller 0 Volejník 2 Písař 1,5 Bernerová 5

38.DDM Svitavy

7 17

Maděra Stanislav

Klíma S.3,5 Adámek 2 Brusenbauch 4 Brzoň 3,5 Miška 1,5 Liptáková 2,5

39.DDM Chrudim B

6 23

Hájek Jaroslav

Holec J.5 Zavřel J.6,5 Stehno J.1 Kolář P.4 Langová 2 Mašek 2,5 Štajner 2

40.Lok. Most B

3 16

Lipš František

Končel J.1 Stehlík 2 Pulec 2,5 Zebisch 3 Kratochvíl 4 Součková 3,5

41.Synth.Pardubice B

3 10,5

Lukášek Jiří

Hrabal J.1 Střítežský 1 Lelek 2 Hrabal V.2 Láznička V.2,5 Rule 2 ----

42.Sokol Zaječice B

0 9,5

Hájek Jiří

Novák Jan 3,5 Pavlík D.1 Kvapil O.2 Kostelecký D.2 Komínek J.1 -------


Poř. Název družstva, body, trenér

III.ročník turnaje nadějí do 10 let, celkem 35 dvojic v roce 1995

1.DPM+VP Frýdek-M

17

Surma Antonín

Holeksa Zdeněk 8 Petrovský Vojtěch 9 (100%)

2.DPM Frýdek-M. B

13

Pliska Karel ing.

Holušová Táňa 7 Kalivoda Jiří 6

3.Škoda Č.Budějovice

12,5

Kabelová Alena ing

Adam Lukáš 6,5 Kabela Adam 6

4.Sokol Náchod

11,5

Fuchs František

Jakubec Mil. 5 Smutník Martin 6,5

5.ŠŠ Panda Rychnov /K

11,5

Červinka Rud.ing.

Červinka Rudolf 6,5 Seidl Jan 5



zpět