XXXIV.ROČNÍK 1.-2.6.1996 344 hráčů nar.1.1.1981 a ml., ředitel Jiří Hájek, hl.rozhodčí Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Josef Šustr, Jiří Hájek, Jar.Hájek, ing.Jiří Česenek, Jan a Květa Hromádkovi vč.synů Martina a Jana, František a Petr a Františka Konrádovi, Jiří Chládek, Miroslav Šebek, Jitka a Lenka Hájkovy. Turnaj dvojic řídil s přehledem RNDr.Jaromír Krys ml. z Chrudimi, vítěz z roku 1978. Hosté: Ing.Petr Herejk - sekretář ČŠS a předseda STK ŠSČR, František Lipš - předseda KM ČŠS. Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, 40+40 min.se zápisem, olympijské hodnocení, slunečné počasí na letním hřišti. .

Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1996

1.DPM+VP Frýdek-M

17 44,5

Hrabal P.

Jacková 5,5 Jacko T.8,5 Vírostko P.8,5 Dvořák 7,5 Košař 7 Kačmařík 7,5

2.Panda Rychnov /K

15 35,5

Pavlíček Miroslav

Mach 4,5 Červinka M.7 Pirklová H.5,5 Všetička 7 Urbanová 5,5 Pirklová 6

3.DPM Frýdek-M B

13 36,5

Kalivoda Jiří

Incédi A.5 Lahner 6 Plasgura 4,5 Holeksa 5 Petrovský 8,5 Dvořáková 7,5

4.Lokomotiva Most

13 33,5

Lipš František

Parpel M.6 Šala D.6 Vágner T.8 Svoboda Jar.4 Svoboda 6,5 Součková 3

5.Sokol Kolín

12 34,5

Michálek Josef

Forman Š.8 Voráček M.5,5 Řebíčková 3 Řebíček 4 Marek 6,5 Eisner O.7

6.Ji.FRAM Havl.Brod

12 33,5

Motyčka Frant.

Brychta J.4 Lacinová 2 Motyčka F.5 Rosecký 7,5 Menšík J.7,5 Tůma 7,5

7.Lok. Pardubice

12 28,5

Foglar Stanislav

Šklíba M.6 Pošta P.6,5 Bernard B.7,5 Černý 3,5 Medunová 1 Černický 4

8.DDM Náměšť n/O

12 28

Horák Mir. Mgr.

Lacko 5 Dittrich 3,5 Horák J.4,5 Krátký 5 Kaňovský 6,5 Tekalová 2,5 Horák 1

9.Spartak Ústí n/L

11 32,5

Chrz Pavel

Krsek L.7,5 Šlaj J.4 Bujak M.2,5 Iša J.6 Štěpán Š.5,5 Kubánková I.7,5

10.Bonex Teplice

11 32

Hadraba Vlad.ing.

Šaver J.5,5 Vaněk 6 Hoke 3,5 Krupka T.5 Pastva 5 Vaňková 3 Šlangal 4

11.So.Vyšehrad Praha

11 31

Vaněk Petr JUDr.

Domlátil J.6 Šturz 2,5 Londýn R.6 Hušek 6 Steinbauerová 5 Kolovrat 5,5

12.DDM Chrudim

11 29

Hájek Jar,Stehno J

Stehno P.5 Kameník P.3,5 Jansa J.4 Kolář P.5 Zavřel J.4,5 Ondráčková 7

13.Baník Příbram

10 32,5

Strejc Josef

Strejc J.7 Strejc V.7 Marková K.7 Bošková 3,5 Řezníčková 3 Štefany 5

14.Sokol Klatovy

10 30,5

Nová Hana ing.

Čedíková K.5,5 Flaisigová P.7 Nový 4,5 Pytelka 5 Möstl 3,5 Möstlová 5

15.Bramac+So.Zaječice

10 30

Hájek Jiří

Hájek Lukáš 6 Hadač P.5 Konrád F.6 Fröhlich L.8 Voržáček T.5 --------

16.Bohemians Praha

10 29,5

Hebký Vl.ing.

Černoušek L.4 Jirka J.6,5 Havrdová 4,5 Sodoma 6,5 Šmíd 3,5 Hebký 4,5

17.Jevisport Č.Třebová

10 29,5

Borek Pavel

Bernášek J.5,5 Poldauf 5,5 Zelený D.4,5 Pánik T.6,5 Hurt 7,5 Pániková 0

18.Jiskra Jaroměř

10 28,5

Möller Kamil

Kaiser 2 Dusová 1 Lápková 1 Borůvka 0,5 Prouza 7 Dus 6,5 Lesk 8 Macek 2,5

19.Sokol Náchod

10 27

Fuchs František

Schwarz 3,5 Matěna 3 Kuchař 7 Kratěna 5,5 Jakubec 2,5 Dundálková 3 Marek 2,5

20.So.Kobylisy Praha

10 26

Kopta Pavel ing.

Hoffmann 3 Novák 6 Staněk 3 Rozsypal 3,5 Görner 4 Dušek 5 Sládková 1,5

21.Caissa Jablonec /N

9 28

Halama Vrat.ing.

Prokop J.4,5 Vaculík M.7,5 Martinková 5 Kubová 2,5 Bursová 4,5 ------

22.Panda Rychnov/K B

9 27

Daniel Jiří

Podzimek M.4 Skořepa 3,5 Karasz J.2,5 Šípek 5,5 Opička 6,5 Štolbová 5

23.ŠK TJ ČSTV Jince

9 26

Maršálek Mirosl.

Maršálek 2,5 Kováčová 5,5 Pastucha 3,5 Zvolenský 4,5 Švamberk 3 Růžička 7

24.Spartak Ústí n/L B

8 29,5

Železný Jiří

Novák F.4 Šulc J.4,5 Mannová M.4,5 Baloun P.3,5 Baloun V.6 Pešek 7

25.Junior Prostějov

8 26,5

Kracík Zbyněk

Dopita B.5,5 Sedlářová I.5 Tomiga 1 Šefčík J.5,5 Mlčoch 4,5 Veida P.5

26.ZČE Plzeň

8 26

Kupilík Jiří

Fiala R. Galíček St. Zítek A. Sládek S. Klimešová Novák Jiří

27.Slavoj Čerčany

8 25,5

Gergelits Tomáš

Mejzlík V.3,5 Čistý J.3 Čistá M.2 Gergelits V.4 Bejbl J.6 Zvára J.7

28.Jiskra Havl.Brod B

8 24,5

Chvojka Milan

Brychta D.8 Fišar J.2 Gryč J.1,5 Šmíd K.4 Zvolánek J.4 Šidláková M.5

29.DDM Neratovice

8 24

Burda Roman

Černík L.6 Jasaň J.5,5 Umanec 3 Umancová 4 Hradečný 4,5 Štěchovský 1

30.Panda Rychnov/K C

8 24

Pirkl Vlad.

Čihák M.1 Hudák St.4,5 Jung R.6,5 Ševčík I.3 Jung P.4 Hájková K.5

31.Sokol Hradec Kr.

8 22,5

Paukert Martin

Vobora P.3,5 Vobora M.3 Jirásek P.5 Ždánský J.6 Machek I.5 --------

32.Sp.DDM Hlinsko

8 21

Rott Josef

Rott T.2 Rottová 5 Homolka 3 Klepetko 4 Petrlík 3 Nekuda 2 Chvojka 2

33.Štefanydes Polička

8 20

Charouz M.

Červený 4,5 Klíma 4 Charouzová 2 Stodolová 3 Stodola 2 Müller 4 Findejs 0,5

34.DDM Chrudim B

7 25,5

Hájek Jaroslav

Kučera 4 Brázda 1 Hulín 3 Bernerová 3 Dočkal 4 Novotný 4,5 Procházková 6

35.Agent.64 Grygov

7 25

Biolek Richard

Děcká E.6 Beil M.6,5 Aleksič M.5 Štrubl O.3,5 Biolek R.2 Bartoňová 2

36.DDM Heřm.Městec

7 24

Tunega František

Starý L.3,5 Starý V.5 Zahradníková 1 Skokan 0 Tejnecký 7,5 Vaníček 5

37.Synth. Pardubice

7 23

Šebesta Petr

Coufal V.4,5 Víšek T.2,5 Kastner K.4 Svobodová 5 Láznička 7 Hrabal 0

38.Union Plzeň

7 21,5

Bílek Jan

Příborský I.2 Varvařovský 5 Šimlová 3 Šimlová J.3,5 Findejs 3 Wimmerová 5

39.Sokol Rajhrad

6 26

Hurta Mirosl.Mgr.

Konečný O.3 Čába M.4 Holušová T.5 Smrž 2 Kubát 5,5 Zámečník 6,5

40.Bohem. Praha B

6 23

Sýkorová B.

Krobot J.3 Drahorád D.3 Sýkorová T.2,5 Vencl 7 Kulhavý 2 Hebký 5,5

41.Lok. Most B

6 23

Lipš František

Pulec R.3 Zebisch 3,5 Cífka P.8 Dočekal 1,5 Forman M.1 Reitingerová 6

42.Sokol Zaječice B

4 13

Hájek Jiří

Janoušek M.2 Pavlík D.2 Ronovský V.2 Pátek 3 Voržáček M.2 Šustrová 2

43.Jevisp.Č.Třebová B

1 16,5

Borek Pavel

Grundman V.4 Prax I.5 Kučera 2,5 Pucík 1 Pirkl 0 Nguyen 0 Petrlíková 4

44.So. Kostelec n/O

1 11

Hlávka Miloslav

Hlávková K.0,5 Chmelař 1 Štefanides 3,5 Kábele 2 Hlávková 1 Dostálová 3


Poř. název družstva, body, trenér

IV.ročník turnaje nadějí do 10 let, celkem 45 dvojic v roce 1996

1.DPM+VP Frýdek-M

17,5

Surma Antonín

Kalivoda Jiří 8,5 Říman Václav 9 (100%)

2.Union Plzeň

14

Příborský

Příborský J.6,5 Příborský M.7,5

3.Panda Rychnov n/K

12,5

Červinka ing.

Zatloukal Václav 6 Červinka R.6,5

4.ŠK Šumperk

12

Bartoň ing.

Ondráček Jan 6 Bartoň Jindřich 6



zpět