XXXV.ROČNÍK 31.5.-1.6.1997 328 hráčů nar.1.1.1982 a ml., ředitel Jiří Hájek, hl.rozhodčí Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Josef Šustr, Jiří Jitka a Lenka Hájkovi, Jaroslav Hájek, ing.Jiří Česenek, Jan a Květa Hromádkovi vč.synů Martina a Jana, František otec i syn, Petr a Františka Konrádovi, Jiří Chládek, Miroslav Šebek, Ant.Srb mladší. Turnaj dvojic řídil RNDr.Jaromír Krys ml. z Chrudimi, vítěz z roku 1978. Hosté: RNDr.Jan Mazuch – předseda ČŠS, Ing.Petr Herejk - sekretář ČŠS, František Lipš – př.KM ČŠS. Systém turnaje: Švýcarský, 9 kol, 30+30 min.se zápisem, olympijské hodnocení, chladno a deštivo na letním hřišti. .

Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1997

1.DPM+VP Frýdek-M

17 43

Berezjuk Sergej

Dvořák T.6,5 Kačmařík L.6 Incédi 7 Lahner 9 Plasgura 7 Dvořáková 7,5

2.MKS Dun.Streda

15 38

Ráchela J.ing.

Bokros A.8 Ráchela M.6 Lehocký 8 Meszároš 6 Roháčková 5 Neusch 5

3.Bohemians Praha

14 38

Ambrož Antonín

Černoušek L.8 Jirka J.8 Šmíd M.6 Sodoma J.5 Havrdová 6 Vondráček 5

4.Panda Rychnov /K

13 36,5

Daniel Jiří

Mach 3,5 Červinka M.7 Pirklová H.6,5 Zatloukal 6 Šípek 6,5 Podzimek 7

5.Jiskra Staré Město

12 32,5

Horsák Antonín

Bažant P.8,5 Serdamba 3,5 Sháněl 4 Studený 6 Trubačík 7 Barošová 3,5

6.Sp.DDM Ústí n/L

12 32,5

Chrz Pavel

Bujak M.3,5 Šlaj J.3 Novák F.6,5 Šulc J.3,5 Přibyl J.6 Belan 6 Zichová 4

7.Sokol Rajhrad

12 32

Hurta Mirosl.Mgr.

Vlk M.2,5 Machalová M.6,5 Čába M.3 Vymazal 7 Kubát 6 Machalová 7

8.Sokol Kolín

12 30,5

Vejvoda Jindřich

Voráček M.5,5 Miloš 1 Marek M.8 Sehnoutka 3 Eisner O.7 Müllerová 6

9.DPM Frýdek-M B

11 31,5

Macíček Jan

Košař P.3,5 Botur M.6 Bortlíček 5 Holeksa 6 Petrovský 5,5 Holušová 5,5

10.DDM Chrudim

11 28,5

Hájek Jaroslav

Kaderka R.4,5 Stehno P.7 Jansa 4 Kameník 3,5 Novotný 4 Bernerová 5,5

11.Sokol Náchod

11 27,5

Fuchs František

Schwarz M.3,5 Kuchař J.7 Matěna R.8 Marek M.6 Dundálek J.3 --------

12.Bonex Teplice

10 31

Hadraba Vlad.ing.

Vaněk T.8 Kovář V.5 Šlangal 6 Pastva 5 Vaňková 2 Dvořák 5 Krupka 0

13.Lokomotiva Most

10 29,5

Lipš František

Svoboda Jar.5 Pulec 4 Svoboda 6 Hruška 4,5 Mareš 3 Součková 7 Šilha 0

14.FRAM Havl.Brod

10 29

Motyčka Frant.

Slovik V.4,5 Rosecký J.7 Menšík J.4,5 Lacinová J.4 Mutl J.2 Tůma J.7

15.So.Vyšehrad Praha

10 29

Vaněk Petr JUDr.

Londýn R.4,5 Šturz O.7,5 Kolowrat J.2 Steinbauerová 5 Vencl 6 Dušek 4

16.ŠK Šumperk

10 28,5

Bartoň M.ing.

Bartoň J.4,5 Pelcl Z.2,5 Ondráčková P.4 Čížek P.5 Bartoň O.7,5 Šafář 5

17.Agent.64 Grygov

10 26

Biolek Richard

Děcká E.5,5 Vymětalík I.2,5 Garlík M.5 Aleksič M.4 Mencner 6 Tichý 3

18.Štefanydes Polička

9 29

Houška František

Červený M.7,5 Stodolová 3,5 Charouzová 4 Marek 4 Müller 6 Stodola 4

19.DDM Neratovice

9 28,5

Kučera Tomáš

Jasaň J.3 Umancová B.4 Umanec F.4,5 Šimon J.5 Smoček P.6 Sloup J.6

20.Panda Rychnov/K B

9 28,5

Daniel Jiří

Opička 0,5 Hudák 2 Karasz 8 Hlávková 6,5 Červinka R.4,5 Hájková K.7

21.Spartak Vlašim

9 28

Matějovský Ondř.

Mejzlík V.4 Doktorová K.6,5 Vykouk O.3 Bašta 4,5 Bejbl 2,5 Starec 7,5

22.Slavie Liberec

9 26,5

Zelený Ivo ing.

Zelený T.4 Polák B.5 Hübner 3,5 Vybíralíková 3,5 Žabka 6,5 Vybíralík 4

23.ŠK Líně

9 26

Herejk Petr ing.

Königová P.6,5 Hodová L.6,5 Polák 2,5 Řehák 2 Kracík 6,5 Kracíková 2

24.Synth. Pardubice

9 25

Šebesta Petr

Bernard B.6,5 Pecina 2,5 Čáp 2,5 Láznička V.4 Kastner K.6 Pecinová 3,5

25.Sokol Jedovnice

9 25

Plch Josef

Viktorýn 2,5 Dvořák 4 Chloupek P.4 Chloupek 5,5 Vágnerová 3 Matuška 6

26.Sokol Hradec Kr.

8 25,5

Paukert Martin

Jirásek P.2 Machek I.6,5 Vobora M.4,5 Ždánský 3 Heřman 4,5 Synková 5

27.So.Kobylisy Praha

8 25

Kopta Pavel ing.

Novák M.3,5 Rozsypal F.5 Görner M.5 Hekrdla M.7 Dušek M.4,5 ------

28.Union Plzeň

8 23

Bílek Jan

Zítek A.5,5 Příborský I.4,5 Šimlová K.4 Jaroš M.3 Šimlová J.2 Zemen 4

29.Lok. Most B

8 23

Lipš František

Glogovský 3 Končel 3 Cífka 4,5 Šlechta 4 Rosenkranz 0 Pajmová 3,5 Suk 5

30.Sokol Zaječice

8 22,5

Hromádko Martin

Hájek Lukáš 8 Fröhlich L.4 Suchý P.2 Voržáček T.4 Pavlík D.4,5 ----

31.DDM Chrudim B

7 28

Hájek Jaroslav

Berner 3 Brabec 1 Ždímal 3,5 Procházková 3 Dočkal 2,5 Petera 9 Dymák 6

32.Junior Prostějov

7 23,5

Kracík Zbyněk

Sedlářová I.5 Tomiga M.3 Mlčoch D.3,5 Veida P.4,5 Látalová I.7,5 -----

33.Spartak Ústí n/L B

7 22

Nepraš Karel

Šlaj P.2 Rouč 3 Petržílek L.3,5 Sláma 2 Kundrát 2,5 Pelák 1 Hájková H.8

34.FRAM Havl.Brod B

7 22

Chvojka Milan

Hájek M.1,5 Stránský 6 Polívka 3,5 Šidláková 5,5 Karhan 3,5 Voglová 2

35.ŠK Pionýr Jince

7 20,5

Maršálek Mirosl.

Kováčová 3,5 Maršálek 4 Zvolenský 2 Růžička 2,5 Švamberg 2,5 Růžička V.6

36.ŠK Česká Lípa

6 22,5

Jína Jiří

Jínová Lucie 8 Veselý Petr 3 Vach Tomáš 7,5 Šilha J.3 Jelen M.1 -----

37.So.ORA Slavičín

6 21,5

Sviták Josef

Vrba 3 Pfeifer F.2 Pfeifer V.4,5 Řehák 1 Souček 6,5 Pfeiferová 4,5 Pfeifer 1

38.CEVA Prachovice

6 21,5

Honek Jan

Starý L.3,5 Starý 3,5 Müller 3 Vaníček 3 Jiroudek 4 Jiroudková 4,5 Honek 0

39.Synth.Pardubice B

5 19,5

Kastner Oldř. ing.

Hrabal J.4 Svobodová 2 Svoboda P.2 Kastner V.5,5 Hrabal V.2 Ludwig 4

40.Orličan Týniště n/O

4 22,5

Petříček Jiří

Koďousek 2 Michela 2,5 Kalinová 4 Havlíček 7 Sklenář 1 Kalecký 1 Hofman 5

41.ZŠ Doudleby n/O

2 15,5

Štolba Oldřich ing

Štolbová K.4,5 Štefanides L.2,5 Doležal L.2,5 Antes 1 Štolba 1 Dostál J.4

42.ZŠ Vlastina Praha

2 12

Hvězdová Klára

Bím T.2 Pokorný J.4 Hvězda M.1 Šoral D.1,5 Hvězdová K.2,5 Salák O.1

Poř. název družstva, body, trenér

V. ročník turnaje nadějí do 10 let, celkem 16 družstev v roce 1997

1.DPM+VP Frýdek-M

25,5

Kocur Martin

Václavík Aleš 5 Mück Jar.4,5 Slovák Petr 9 Högrová Nina 7

2.Union Plzeň

24

Příborský Ivo ing.

Příborský Jan 9 Příborský M.6,5 Toman Jan 5,5 König Michal 3

3.Lokomotiva Most

22

Lipš František

Končel Karel 5 Reitingerová Iv.6 Reitinger Jan 6 Pajma Tomáš 5

4.Petra Vyškov

22

Holoubková Hana

Holoubková K.6 Čupr Pavel 5 Zikmund Jan 7 Kocurová Lucie 4

5.ŠK Šumperk

22

Pelcl Josef

Ondráček Jan 5,5 Pelclová Jana 3,5 Gronych Boř.6 Grézl Tomáš 7



zpět