XXXVII.ROČNÍK 29.-30.5.1999 331 hráčů nar.1.1.1984 a ml., ředitel Jiří Hájek, hl.rozhodčí Jaroslav Hájek

Turnaj připravili: Jiří Hájek, Josef Šustr, Jiří Chládek a Jaroslav Hájek. Ing.Jiří Česenek pak celý turnaj vyúčtoval. Pomáhali: Jan a Květa Hromádkovi vč.synů Martina a Jana, Jitka, Lukáš a Lenka Hájkovi, dále Jiří Chládek, František Konrád mladší. Turnaj dvojic řídil s přehledem RNDr.Jaromír Krys ml. z Chrudimi. Hosté: Jiří Daniel - předseda KM ČMŠF, ing.Vlad.Hadraba - př.KM ČŠS, Mgr.Mir.Hurta - př.KM MŠS. Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, 40+40 min., zápis, olympijské hodnocení, horkých 29 st. tepla na letním hřišti. .

Poř. název družstva, body, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů (z 9 partií) v roce 1999

1.Panda Rychnov n/K

18 43

Daniel Ji,Červinka

Mach 7,5 Bernášek 6,5 Červinka 7,5 Zatloukal 6,5 Podzimek 9 Štolbová 6

2.ŠK Dunajská Streda

16 43

Ráchela Jozef ing.

Markoš 8,5 Meszároš 6,5 Jankó 7 Bebiak 7,5 Bothová 5,5 Obdržálková 8

3.DPM+VP Frýdek-M

14 42,5

Kocur Martin

Kačmařík 7 Lahner 8,5 Plasgura 6,5 Slavíček 6,5 Mikulec 6 Dvořáková 8

4.Union Plzeň

12 33,5

Kupilík,Příborský

Příborský I.6 Příborský J.4 Příborský 6,5 Jaroš 5 Brunát 5,5 Šimlová 6,5

5.Slavie Liberec

12 33

Zelený Ivo,Pražák

Polák 6 Zelený 7,5 Pražák 6 Kiss 3,5 Zákoucká 5,5 Hübner 3,5 Řeháček 1

6.DDM Náměšť n/O

12 32,5

Kaňovský Pa. ing.

Kaňovský D.4,5 Bělohlávek P.4 Vlk M.6 Lampíř 4 Kulovaná 7 Nečas 7

7.So.Kobylisy Praha

12 29,5

Kopta Pavel ing.

Šimek 4,5 Kostroun 4 Kubíková 5,5 Routner 2 Černoch 5 Dušek 3,5 Zinek 5

8.Spartak Vlašim

12 29

Matějovský Ondř.

Mejzlík O.4,5 Gergelits V.5 Mejzlík V.7 Bašta 5,5 Staněk 5,5 Baštová 1,5

9.Agentura 64 Grygov

11 32

Biolek Richard

Dopita B.7 Hrouza 5,5 Ondráček 3,5 Biolek 5 Holoubková 4,5 Zaoral 6,5

10.DDM Neratovice

11 30

Kučera Tomáš

Studnička T.4,5 Umanec F.5 Umancová 5 Červinka 5 Franěk 3,5 Kříž 7

11.ŠK Šumperk

11 29

Šnajdr Josef

Žilka Š.5,5 Bartoň O.4,5 Čížek P.5 Pelcl Z.4,5 Žilková H.4,5 Grézl T.5

12.Panda Rychnov/K B

11 29

Daniel Jiří

Šípek V.3,5 Karasz J.6 Červinka R.6,5 Chmelař V.5 Hlávková 3 Ptáček 5

13.Lokomotiva Most

11 28,5

Lipš František

Svoboda 3,5 Cífka 2,5 Hruška 5,5 Součková 4,5 Reitingerová 7 Reitinger 5,5

14.Jevisp. Č.Třebová

10 31,5

Borek Pavel

Hurt L.4 Grundman V.5 Kučera D.5,5 Pánik 7,5 Petrážová 4 Zeinert 5,5

15.Tatran Poštorná

10 31

Ciprys D, Bálka L

Cupal M.7,5 Vajbar P.4 Kopr E.4 Čuda M.4,5 Věžník P.5,5 Cupalová 5,5

16.Apl. DDM Ústí n/L

10 30

Chrz Pa,Železný J

Belan V.2,5 Petržílek L.7,5 Šlaj J.5 Zichová E.2,5 Sláma L.7 Kundrát 5,5

17.Jiskra Staré Město

10 25,5

Horsák Antonín

Trubačík P.3,5 Hlaváček T.1,5 Trubačík 4 Hlaváček 5,5 Vavřík 5 Barošová 6

18.Sokol Hradec Kr.

10 25,5

Paukert Martin

Jirásek P.3 Petr M.3,5 Machek I.5,5 Ždánský 5 Vobora 5,5 Beznosková 3

19.Investa Příbram

9 31,5

Stluka František

Hlaváček K.3,5 Skácel T.5 Saxlová 7 Vácha 7 Mráz 3,5 Černohorský 5,5

20.OAZA Praha

9 28

Tyle Vl,Voršilka J

Voršilka J.3,5 Vedral 5 Tyle 2,5 Soukupová 5,5 Němcová Kr.4,5 Němec 7

21.BŠS Lok. Brno

9 27

Hurta Mirosl.Mgr.

Vymazal B.5 Čába M.6 Pospíchal 2 Novotný 4,5 Hammer 7,5 Bystřická 2

22.Jiskra Havl.Brod

9 26,5

Brožová Renáta

Mutl Jan 2,5 Tůma J.5 Netušil J.5,5 Král V.5 Voglová E.4 Gablech I.4,5

23.Bonex Teplice

9 25,5

Hadraba Vlad.ing.

Balín J.8 Pastva T.5 Vaňková 0,5 Proksch 1 Dvořák S.5 Jeníček 2 Kirs 4

24.So.Vyšehrad Praha

9 24,5

Smejkal Lad.Mgr.

Londýn R.5 Doležal M.4,5 Filipi Š.4 Štefan 6,5 Chodaková 1 Hájek V.3,5

25.Jiskra Jaroměř

9 24,5

Möller Kamil

Urbánková 0 Kořínek 7,5 Macek 5 Pohl 2,5 Roško 7,5 Jelínek 0 Hubka 2

26.Mysliv. Pardubice

9 23

Šebesta P,Kastner

Láznička 3,5 Pecina 4,5 Kastner K.5,5 Kastner 4,5 Vidner 3 Sedlmajerová 2

27.Sokol Bedřichov

8 32

Widerlechner Jiří

Pochylý J.5 Plíhal T.3 Jurek 5,5 Charvát 5,5 Zavadilová 5 Děchtěrenko 8

28.Union Plzeň B

8 28,5

Kupilík, Příborský

Melichar J.2,5 Fastová K.4 Šimlová J.4 Jonák 7 Šimůnek F.6 Randa M.5

29.Junior Prostějov

8 26

Kracík Zbyněk

Mlčoch 5,5 Mokrý 6,5 Hrachovec 3 Lengyel 3 Zatloukal 4,5 Weidová 3,5

30.Sokol Jedovnice

8 25,5

Plch Josef

Chloupek L.6,5 Habina 2,5 Fránek 6 Kunc 1,5 Matuška 4,5 Búřilová 4,5

31.TJ Žďas Žďár n/S

8 25

Fišar Josef

Fišar J.4 Carbol 7,5 Bukáček 6,5 Fišar 3,5 Kampasová 0 Bárta 3,5 Příh.0

32.ŠKaZŠ Třemošnice

8 24,5

Jelínková, Suchomel

Bareš 0,5 Vančura 2 Vančura J.5,5 Špás 4 Špásová 5,5 Pechar 2,5 Niklová 4,5

33.Štefanydes Polička

8 22

Houška Fr, Stodola

Stodolová 4 Charouzová 5 Marek 2 Müller 4 Červený P.4 Stodola 0 Červená 3

34.DDM Chrudim

7 24,5

Hájek Jar,Stehno P

Bernerová 4 Novotný V.4 Hulín 3,5 Ždímal 5,5 Medunová 1 Krys Jar.6,5

35.Bohemians Praha

7 23,5

Ambrož Antonín

Vašek D.5,5 Vodráček D.5 Vlachý J.1 Rybka J.5 Koňák P.6 Bětáková 1

36.Tatran Litovel

7 20

Krejčí,Geschwind

Geschwinder 2 Zapletal P.3 Dothan D.5 Krejčí A.2 Koterová 4 Zapletal 4

37.Spartak Ústí n/L B

6 22,5

Železný, Petržílek

Rouč M.5,5 Hořejší Z.4,5 Sedlák J.4 Petržílek T.1,5 Palík V.4 Bredová 3

38.Sokol Hradec Kr. B

6 22,5

Pražák Pavel

Hofman J.4,5 Rozkovec 3 Pražák 4,5 Synková 3 Pecháček 3,5 Zapletal 4

39.Bohemians Praha B

6 22,5

Dubanský Bohusl.

Kuzevnys A.3 Kováč P.2,5 Sedláček M.7 Klimeš P.2,5 Mrakeš M.7,5 ---

40.Lok. Most B

6 21,5

Lipš František

Končel K.1,5 Kouba 2 Seidl L.1 Franta S.5 Pajma 4 Pajmová 3 Zelený 5

41.Vyšehrad Praha B

6 21

Smejkal Lad.Mgr.

Chalupa Ivan 5,5 Klupka O.5 Boháč P.2 Beneš D.6,5 Slanec J.2 -------

42.Jiskra Havl.Brod B

6 18,5

Brož Pavel

Benák J.3 Karaba D.2 Somer J.4 Novák R.2,5 Choutka 4,5 Jelínková 2,5

43.DDM Lok.Trutnov

6 18,5

Šmíd, Fiebinger J.

Chlumský 2 Hájková 3 Šafránek 2 Bětáková 2,5 Kubištová 5,5 Neffe 3,5

44.DDM Dvůr Kr.n/L

5 17

Špaček L, Schwarz

Rusnák J.6 Schwarz I.5 Hejduk T.1 Charvátová V.3 Kunc J.1 Kuncová 3

45.Infinity Pardubice

3 16,5

Hlavnička Jiří

Vach 3 Gregorczyk 2,5 Chovanec 2 Mackůová 3,5 Trávníček 1,5 Macků 4

46.Sokol Zaječice

2 13,5

Hájek, Hromádko

Voržáček T.3,5 Pátek O.2 Voržáček M.4 Pražan V.1 Zelinka A.3 -------

Poř. název družstva, body, trenér

VII. ročník turnaje nadějí do 10 let, celkem 24 dvojic v roce 1999

1.ŠK Smíchov Praha

16

Böhm Karel

Böhm Tomáš 7 Böhm Jan 9

2.OAZA Praha

12

Tyle Vl, Voršilka J

Němcová Kateřina 7,5 Němcová Karolína 3,5/5 Tyle Petr 1/4

3.Chytráci Olomouc

12

Šnevajs Ladislav

Slavíček David 5,5 Šnevajs Heřman 6,5


zpět