40. ŠACHOVÉ ZAJEČICE 1.-2.6.2002

Závěrečná zpráva o přeboru České republiky žákovských družstev v rapid šachu.Hráno 9 kol švýcarským systémem,tempo . 40+40 minut se zapisováním. Šestičl.družstva, 4 chlapci + 1 dívka (1967 a ml.) + 1 ml.žák (1970 a ml.). Turnaj připravili: Jiří Hájek, Josef Šustr, ing.Jiří Česenek, Jaroslav Hájek a RNDr Jaromír Krys z Chrudimi, který . všechny tři turnaje také nasazoval. Pomáhali mladí: Petr Ždímal, Lenka a Lukáš Hájkovi.

Hlavní rozhodčí: Mgr.Miroslav Hurta z Rajhradu.

Hosté: ing.Petr Herejk - předseda ŠSČR a Josef Šustr -stostarosta OÚ Zaječice. Konečné pořadí:


Poř

Los

loni

ELO

Název družstva

Bod

Skó

Vedoucí (trenér) družstva

1.

2.

(1)

1880

DDM + TJ VP

Frýdek-Místek

17

44

Jasný Stanislav

2.

1.

(2)

1901

ŠŠ Union

Plzeň

17

43,5

Ing. Bílek Jan, Novák Pavel

3.

7.

(19)

1620

SŠŠ ŠK

Staré Město

13

34

Valeš Josef, Horsák Antonín

4.

14.


1506

DDM + TJ VP

Frýdek-Místek B

12

31,5

Macíček Jan

5.

5.

(5)

1628

TJ + DDM

Náměšť n/Osl.

12

31

Ing. Kaňovský Pavel, Kaňovský David

6.

4.


1650

MDK Krzyki

Wroclaw (POL)

12

28,5

Ing. Laskiewicz Jerzy, mgr.Niemiec Zb.

7.

18.

(16)

1488

Panda

Rychnov n/Kn.

12

28

Ing. Horníček Jan, Kačírek Petr

8.

19.

(12)

1444

TJ Jiskra

Havlíčkův Brod

11

33,5

Brož Pavel

9.

8.

(24)

1594

BŠŠ + Lok.

Brno

11

32

Mgr.Hurta Miroslav

10.

11.

(21)

1575

TJ Tatran

Litovel

11

30

Ing. Krejčí Jan, Homola Jiří

11.

20.

(22)

1418

Sokol

Hradec Králové

11

30

Paukert Martin

12.

13.

(15)

1540

SK OAZA

Praha

11

30

Ing. Tyle Vladimír, Vedral Oldřich

13.

12.

(6)

1557

Sokol Kobylisy

Praha

11

28,5

Novák Matyáš, ing.Kopta Pavel

14.

9.

(4)

1589

Vyšehrad-Visus

Praha

11

27

Mgr.Smejkal Ladislav

15.

16.

(35)

1502

Desko DDM

Liberec

10

32

Kopal Ivan

16.

15.

(18)

1504

TJ Tatran

Poštorná

10

32

RNDr.Ciprys David, ing.Bálka Ludvík

17.

6.

(8)

1622

Agentura 64

Grygov

10

31

Biolek Richard

18.

3.

(7)

1759

TJ Synthesia

Pardubice

10

29,5

Šebesta Petr

19.

22.

(10)

1416

TJ Spartak

Vlašim

10

29

Matějovský Ondřej, Mejzlík Vojtěch

20.

10.


1577

ŠK

Dun.Streda(SVK)

10

28

Ing. Ráchela Jozef, Csiba Viktor

21.

17.


1491

TJ Biomedica

Říčany

9

31,5

Šimurda Jan, Vlček Martin

22.

33.

(49)

1281

ŠK Spartak

Ústí n/L

9

30,5

Chrz Pavel, Novák František

23.

24.

(31)

1397

Easy English

Kralupy n/Vlt.

9

29,5

Seiner František, Žamboch Roman

24.

29.

(25)

1334

Lok.EDUP

Česká Třebová

9

27,5

Borek Pavel

25.

34.

(20)

1269

ŠK Investa

Příbram

9

25,5

Stluka František

26.

42.


1150

Desko DDM

Liberec B

9

23

Braunová Ludmila

27.

38.

(37)

1235

Vyšehrad-Visus

Praha B

9

22,5

Mgr.Smejkal Ladislav, Domlátil Jiří

28.

21.

(38)

1417

TJ

Chotěboř

9

21,5

Michal Milan

29.

36.

(33)

1249

TJ ŠO a DDM

Chrudim

8

30

Vařejčko Josef

30.

35.


1250

TJ Jiskra

Litomyšl

8

27,5

Motáček Jan, Klejch František

31.

25.

(17)

1354

TJ Lokomotiva

Most

8

27,5

Lipš František, ing.Reitinger Petr

32.

27.

(9)

1349

ŠŠ Union

Plzeň B

8

27

Ing. Palek Miroslav, Kříž Luboš

33.

28.

(26)

1340

TJ Bonex

Teplice

8

25,5

Ing. Hadraba Vladimír

34.

32.


1310

SK

Boršice

8

25

Ing. Volčík Stanislav, Ludvíček Josef

35.

23.

(46)

1108

ŠŠ Union

Plzeň C

8

22

Kupilík Jiří

36.

45.


1108

Lok.EDUP

Česká Třebová B

7

26,5

Borek Pavel

37.

41.

(44)

1158

ŠK Kámen

Chotěboř

7

25,5

Bielčik Jindřich, Vala Václav

38.

31.


1323

ŠK

Líně

7

25,5

Ing. Šilhavá Jana, Bc.Cvikl Michal

39.

44.

(34)

1116

DDM

Hlinsko

7

25,5

Rott Josef

40.

43.


1133

Easy English

Kralupy n/Vlt. B

7

23,5

Seiner František, Žamboch Roman

41.

37.

(40)

1248

Slavie

Liberec

7

20

Ing. Zelený Ivo

42.

40.

(28)

1181

TJ Sokol

Jedovnice

6

24

Plch Josef

43.

39.

(23)

1216

Jiskra

Havl. Brod B

6

23

Brož Pavel, Benák Jaroslav

44.

30.

(47)

1083

TJ Sokol

Zaječice

6

21,5

Hájek Jiří, Hájek Lukáš

45.

48.


1017

TJ ŠO a DDM

Chrudim B

6

13,5

RNDr.Krys Jaromír, Beneš Antonín

46.

26.


1067

ŠŠ Union

Plzeň D

4

13

Kupilík Jiří

47.

46.

(27)

1083

Sokol Kobylisy

Praha B

2

8

Grus Jan, Stejskal Pavel

48.

47.

(48)

1017

TJ Sokol

Zaječice B

0

7,5

Hájková Lenka

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCŮ NA 1.-6. ŠACHOVNICI

1.

DDM+VP Frýdek – Místek

1880

44


9.

BŠŠ Lok. Brno

1594

32


1.

Kalivoda Jiří

87

2118

7


1.

Vymazal Bronislav

88

2056

7

2.

Mikulec Jiří

87

1896

7,5


2.

Mudra Tomáš (host)

88

1705

6

3.

Slovák Petr

88

2106

8


3.

Kratochvíl Karel

88

1676

4,5

4.

Migdal Milan

87

1856

6


4.

Dráb Tomáš

89

1413

2,5

5.

Rojíček Vojtěch

90

1556

8,5


5.

Kratochvíl Milan

91

1399

6,5

6.

Valíčková Petra

87

1646

7


6.

Búřilová Petra

87

1319

5,5

2.

ŠŠ Union Plzeň

1901

43,5


10.

Tatran Litovel

1575

30


1.

Zelený Tomáš

87

2218

6,5


1.

Žilka Štěpán (host)

88

2242

8,5

2.

Příborský Jan

88

2011

8


2.

Zapletal Milan

87

1439

4

3.

Příborský Marek

88

2118

7


3.

Krejčí Jan

92

1556

5

4.

Jaroš Martin

87

1922

6,5


4.

Míka Tomáš

87

1405

4

5.

Zákoucká Adéla

87

1590

7,5


5.

Homola Jiří

91

1533

4

6.

Palková Kateřina

90

1545

8


6.

Krejčí Agáta

89

1261

4,5

3.

SŠS ŠK Staré Město

1620

34


11.

So. Hradec Králové

1429

31,5


1.

Krčál Michal

89

1728

4


1.

Petr Martin

88

2194

5,5

2.

Vavřík Jiří

87

1803

6


2.

Rozkovec Jiří

88

1545

7

3.

Dvouletý Pavel

89

1665

7


3.

Švagerka Michal

87

3

3

4.

Uřičář Pavel

90

1685

7,5


4.

Dvořák David

92

4

4,5

5.

Šmíd Jan

89

1511

5,5


5.

Oplíštil Roman

91

4

1(6)

6.

Valešová Šárka

92

3

4


6.

Skalová Nikola (host)

88

1317

8







7.

Dvořák Tomáš

92

4

1(3)

4.

DDM Frýdek – Místek B

1506

31,5


12.

ŠK OAZA Praha

1540

30

1.

Říman Václav

87

1596

4


1.

Němcová Kateřina

90

1768

5

2.

Václavík Aleš

88

1548

4


2.

Matějka Milan

87

1622

4

3.

Macíček Jakub

90

1599

5,5


3.

Forman Miroslav

88

1343

3

4.

Konštacký Matěj

91

1530

5


4.

Svoboda Václav

92

1557

7

5.

Muck Jaroslav

88

1535

6


5.

Tyle Petr

90

1339

6

6.

Tomášková Tereza

91

3

7


6.

Bílek Martin

92

1427

5

5.

DDM Náměšť n/Osl.

1628

31


13.

Sokol Kobylisy Praha

1557

28,5

1.

Kulovaná Eva

87

2132

7


1.

Kubíková Alena

88

1775

4

2.

Lampíř Tomáš

87

1931

6


2.

Černoch Vít

87

1732

5,5

3.

Pertlová Soňa (host)

88

1798

7,5


3.

Viktorin Tomáš

89

1682

4,5

4.

Kulovaný Radek

89

1551

3,5


4.

Málek Martin

89

1559

3,5

5.

Urban Jiří

88

3

5


5.

Scholle David

91

1353

6

6.

Žák Josef

91

4

2


6.

Adam Rostislav

87

1386

5

6.

MDK Krzyki Wroclaw

1650

28,5


14.

So.Vyšehrad-VISUS Praha

1589

27


1.

Walentukiewicz Michal

90

2

5


1.

Böhm Tomáš

90

1772

6,5

2.

Zórawik Tomasz

90

2

2(8)


2.

Böhm Jan

90

1607

7,5

3.

Ulanicka Aleksandra

87

1

5


3.

Rožmberská Jitka

87

1752

3

4.

Duszenko Michal

90

2

6,5


4.

Horák Karel

90

1505

5,5

5.

Rusek Marek

89

2

3,5(7)


5.

Muzikář Martin

87

1648

3

6.

Stasiak Wojciech

91

3

3,5(6)


6.

Hájek Vít

88

3

1,5

7.

Iwanow Pawel

92

4

3(6)







7.

Panda Rychnov n/K

1488

28


15.

Desko DDM Liberec

1502

32


1.

Zatloukal Václav

87

1868

4,5


1.

Vrána Jan

88

1709

3

2.

Horníček Ondřej

88

1563

4


2.

Pospíšil Aleš

88

1611

5,5

3.

Marečková Martina

90

1653

4,5


3.

Chramosta Alexandr

89

1506

5

4.

Chmelař Vítězslav

87

1377

7


4.

Braun Marek

94

1403

5,5

5.

Horníček Jan

89

1279

2,5


5.

6.

Kopalová Zuzana

87

1479

4,5

6.

Horníček Petr

92

3

5,5


6.

Kopal Vojtěch

88

1307

8,5

8.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

1444

33,5


16.

TJ Tatran Poštorná

1504

32



1.

Berger Tomáš

87

1875

5


1.

Bálková Anna

90

1610

3

2.

Gablech Imrich

89

1540

6,5


2.

Věžník Petr

88

1594

4,5

3.

Somer Jakub

89

1503

5


3.

Vrzal Tomáš

88

1468

5,5

4.

Zelený Zbyněk

89

3

3,5


4.

Pochylý Bronislav

89

1457

7

5.

Reichel Tomáš

91

3

7,5


5.

Mráka Michal

88

1528

6

6.

Zelená Monika

91

3

6


6.

Cupalová Eva

87

1364

6

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCŮ NA 1.-6. ŠACHOVNICI

17.

Agentura 64 Grygov

1622

31


25.

ŠK Investa Příbram

1269

25,5


1.

Biolek Richard

90

1871

5


1.

Čížek Ondřej

87

1412

2,5

2.

Beil Ondřej

89

1700

3


2.

Černohorský Tomáš

87

1275

2,5

3.

Doubek Tomáš

89

1507

3,5


3.

Mráz Vojtěch

87

1332

4

4.

Holoubková Kamila

89

1989

6


4.

Vančát Milan

88

3

7

5.

Vysloužil Lukáš

89

1551

5,5


5.

Dvořáček Zdeněk

92

3

4,5

6.

Šnevajs Heřman

92

1467

8


6.

Lisá Petra(host)

88

4

5

18.

Synthesia Pardubice

1759

29,5


26.

Desko DDM Liberec B

1150

23


1.

Láznička Viktor

88

2201

9


1.

Vancl Jakub

92

3

5

2.

Kastner Vojtěch

89

1772

7,5


2.

Braun Tomáš

89

3

4

3.

Karaba David

87

1795

3,5


3.

Hauk Karel

89

4

4

4.

Pecinová Magda

87

1576

5


4.

Ječmeň Tomáš

90

4

4

5.

Kotlant Tomáš

88

4

3,5


5.

Slažanský Martin

90

4

4

6.

Synek Pavel

92

4

1


6.

Rosenbergová Michaela

89

4

2

19.

Spartak Vlašim

1416

29


27.

Vyšehrad-VISUS Praha B

1235

22,5


1.

Mejzlík Ondřej

87

2072

7,5


1.

Čihák Adam

87

3

3

2.

Gergelits Václav

87

1744

8,5


2.

Kadlec Adam

89

1431

8

3.

Gergelits Tomáš

89

1379

5,5


3.

Samek Jakub

88

1527

4

4.

Zágora Martin (host)

90

4

2


4.

Růžička Ondřej

88

5

3,5

5.

Kořínková Tereza

87

4

2


5.

Trokanová Andrea

90

4

4

6.

Bleha Lukáš

91

4

3,5


6.





20.

ŠK Dunajská Streda

1577

28


28.

TJ Chotěboř

1417

21,5

1.

Varga Dávid

91

1660

3,5


1.

Linhart Jan

87


5,5

2.

Farkas Gábor

89

1574

5


2.

Novotný Tomáš

87


2,5

3.

Csiba Peter

91

1587

2


3.

Ondráček Ondřej

87


7,5

4.

Statelová Sandra

90

1560

5


4.

Soukupová Anežka

93


0

5.

Csiba Dominik

92

1561

7,5


5.

Ondráček Lukáš

88


5

6.

Morávek Viktor

92

1521

5


6.

Dobrý Lukáš

90


0(6)







7.

Mandl Pavel



1(3)

21.

Biomedica Říčany

1491

31,5


29.

TJ ŠO a DDM Chrudim

1249

30

1.

Fojtů Petr

87

1911

4,5


1.

Krys Jaromír

88

3

3

2.

Oulovský Pavel

87

1627

8


2.

Krys Jan

91

3

4,5

3.

Fojtů Jan

90

1517

7


3.

Kůs Tomáš

88

3

4

4.

Már Tomáš

88

1326

3


4.

Kůs Martin

91

3

4

5.

Šimek Jan

87

1315

4


5.

Sabolová Gabriela

92

3

8

6.

Březinová Jana

90

3

5


6.

Culek Karel

90

4

6,5

22.

ŠK Spartak Ústí n/L Wroclaw

1281

30,5


30.

TJ Jiskra Litomyšl

1250

27,5


1.

Tománek Jakub

87

1436

6


1.

Jirsa Lukáš

87

3

5,5

2.

Buchar Jiří

92

3

3(8)


2.

Bureš Zdeněk

88

3

1,5

3.

Hejduk Tomáš

88

3

3(8)


3.

Tméj Petr

90

3

5,5

4.

Bürgemeisterová Pavla

87

3

5,5


4.

Pešina Vlastimil

88

3

5,5

5.

Anděl Jiří

87

3

3,5(6)


5.

Bartošová Lucie

89

3

4

6.

Palík Václav

90

4

4(7)


6.

Prešinský Michal

90

3

5,5

7.

Kníže Václav

89

4

5,5(7)







23.

Easy English Kralupy n/Vlt

1397

29,5


31.

Lokomotiva Most

1354

27,5


1.

Morávek Jakub

87

1542

4,5



1.

Reitinger Jan

88

1617

4

2.

Alaverdyan Argam

92

1611

6,5


2.

Součková Marie

87

1467

4,5

3.

Nersisyan Telman

93

1484

2,5


3.

Franta Stanislav

87

1442

6

4.

Smolíková Barbora

90

3

5,5


4.

Řehák Jakub

89

3

5,5

5.

Žamboch Jiří

89

3

3


5.

Kešner Václav

91

4

3,5

6.

Klomínský Václav

87

3

7,5


6.

Turek Tomáš

92

3

4

24.

Lok.EDUP Česká Třebová

1334

27,5


32.

ŠŠ Union Plzeň B

1349

27


1.

Zeinert Michal

89

1576

3(8)


1.

Havlík


1364


2.

Halbrštát David

89

1382

1,5(6)


2.

Kříž


1679


3.

Vondra Lukáš

90

1296

4,5(8)


3.

Šimůnek


1608


4.

Petráž Martin

91

3

5,5(8)


4.

Kuželka


4


5.

Šimek Jan

89

3

5,5(8)


5.

Chlad


3


6.

Šimek Zdeněk

88

3

2,5(7)


6.

Havlíková


4


7.

Petrážová Kateřina

88

3

5







VÝSLEDKY JEDNOTLIVCŮ NA 1.-6. ŠACHOVNICI

33.

TJ Bonex Teplice

1340

25,5


41.

Slavie Liberec

1248

20


1.

Jeníček Michal (host)

88

1779

3,5


1.

Hübner Petr

88

1607

7

2.

Kirs Pavel

87

1687

5,5


2.

Petrlík Martin

88

1532

5

3.

Bartoš Michal

87

1275

3


3.

Jareš Jiří

88

3

6,5

4.

Mužík Václav

88

4

6,5


4.

Zelený David

90

4

1,5

5.

Kirsová Jana

89

4

3


5.





6.

Jodas Jan

91

4

4


6.





34.

SK Boršice

1310

25


42.

TJ Sokol Jedovnice

1181

24


1.

Gabriel Tomáš

90

3

0,5


1.

Pokladník Martin (host)

89

1486

4

2.

Volčík Stanislav

87

1409

3


2.

Matuška Jan

88

3

5,5

3.

Stodůlka Radek

88

1450

3,5


3.

Keprt Jaroslav

89

4

2,5

4.

Vrtal Norbert

90

3

4,5


4.

Plch Josef

90

3

3,5

5.

Hůlka Martin

87

3

4,5


5.

Přikryl Tomáš

89

4

5,5

6.

Flekačová Šárka

91

3

5


6.

Fialová Nikola

88

5

3

7.

Náplava Petr

91

3

4


7.





35.

ŠŠ Union Plzeň C

1108

22


43.

Jiskra Havlíčkův Brod B

1216

23


1.

Mikuláš Jan

88

4

3


1.

Karásek Lukáš

87

3

2,5

2.

Císler Michal

89

3

3,5


2.

Novák Radek

89

3

3,5

3.

Timko Michal

89

4

3,5


3.

Kocourková Zuzana

92

3

2,5

4.

Švarc Karel

92

4

4,5


4.

Reichel Tomáš

91

1351

5

5.

Šimůnek Marek

92

4

5,5


5.

Štukheil Martin

90

4

3,5

6.

Kochmanová Michaela

91

5

2


6.

Stehlík Ondřej

92

4

6

36.

L.EDUP Česká Třebová B

1108

26,5


44.

TJ Sokol Zaječice

1083

21,5

1.

Šimek Petr

87

3

5


1.

Pražan


4


2.

Pávek Petr

89

4

2,5(7)


2.

Voržáček


4


3.

Horský Jakub

90

4

3(7)


3.

Janoušek


4


4.

Hlaváč Lukáš

92

4

4(8)


4.

Dušek


4


5.

Svoboda Ondřej

90

4

2(7)


5.

Pražan


4


6.

Raček Jakub

91

5

3(7)


6.

Mikanová


5


7.

Šplíchalová Veronika

91

5

7


7.





37.

ŠK Kámen Chotěboř

1158

25,5


45.

TJ ŠO a DDM Chrudim B

1017

13,5

1.

Pártl Ondřej

87

3

5,5


1.

Valachovič Michal

87

4

0,5

2.

Čech Martin

88

3

3,5


2.

Chlubna Martin

92

5

2

3.

Jecha Zdeněk

87

3

4


3.

Rubáš Pavel

92

5

1

4.

Halama Marek

89

4

2,5


4.

Tichá Veronika

90

5

2

5.

Melounová Ivana

90

5

5


5.

Benešová Anna

93

5

5

6.

Štorek Jakub

92

5

5


6.

Kohoutek Milan

94

5

3

38.

ŠK Líně

1323

25,5


46.

ŠŠ Union Plzeň D

1067

13


1.

Řehák Michal

87

1659

4,5


1.

Ambrož


4


2.

Háva Petr

89

1512

4


2.

Morávek


4


3.

Háva Radim

92

1469

2


3.

Walzer


4


4.

Kopečný Martin

89

4

2,5


4.

Burcal


4


5.

Uzel Jan

90

4

5,5


5.





6.

Veselá Barbora

88

4

7


6.





39.

DDM Hlinsko

1116

25,5


47.

Sokol Kobylisy Praha B

1083

8


1.

Zámečník Jan

90

3

2


1.

Novák Tomáš

91

3

2

2.

Hegr Martin

89

4

2,5


2.

Karas Ladislav

90

3

4

3.

Hanus Michal

89

3

6


3.

Drozd Jan

93

5

2

4.

Pešava Jan

89

5

8


4.

Pleskač Václav (host)

96

5

0

5.

Kejzlarová Dana

87

4

1(3)


5.

Rott Michal (host)

95

5

0

6.

Pešava Josef

88

5

5


6.





7.

Pešavová Marie

91

5

1(6)







40.

Easy English Kralupy B

1133

23,5


48.

TJ Sokol Zaječice B

1033

7,5


1.

Hemala Karel

87

3

8


1.

Mikan Jan

87

4

1,5

2.

Alaverrdyan Argišti

91

3

3,5


2.

Pazourek Jiří

90

4

0(8)

3.

Paluka Jiří

87

4

4


3.

Janoušek Petr

92

5

0

4.

Dlesk Martin

88

4

3


4.

Vojtíšek Ondřej

89

5

1,5(8)

5.

Dolejší Filip

91

4

3


5.

Vlasák Jan

88

5

2,5

6.

Dolejší Nikola

90

5

2


6.

Červinka Michal


5

2(2)

X. ROČNÍK TURNAJE NADĚJÍ DO 10 LET

Po

01

Název dvojice

Bod

Hráči

Nar.

VT

Bod

Vedoucí

1.


MDK Krzyki-Hetman . Wroclaw (POL)

15

Wieczorek Oskar

Kijaczko Michal

94

94

3

4

7,5

7,5

Šwierczewski Marek

Niemiec Zbigniew mgr.

2.

2.

ŠK OAZA Praha

14,5

Němcová Karolína

Charvát Jiří

93

94

1451 1356

6,5

8

Tyle Vladimír

Charvát Karel

3.


ŠK Dunajská Streda (SVK)

14

Petényi Tamás

Statelov Martin

93

94

1649

4

8,5

5,5

Petényiová Erika

Ráchela Jozef ing.

4.


Jiskra Jaroměř

11,5

Erbrt Vojtěch

Stejskal Jakub

93

93

3

3

5,5

6

Stejskal Drahoslav

5.

Chytré hlavičky Olomouc

10

Bureš Jaroslav

Břeň Filip


5

5

8

2

Biolek Richard

6.


Spartak DDM Ústí n/L

10

Kolář Daniel

Bažant Michal

93

93

4

4

6

4

Šulc Jaromír

7.

13.

Sokol Klatovy

10

Škut Michal

Michna Jakub

93

93

3

4

5,5

4,5

Dvořák Jan

Kupilík Jiří

8.

15.

TJ Bonex Teplice


10

Rubeš Jan

Rubeš Vít

95

93

3

4

5

5

Hadraba Vladimír ing.

Rubeš Marek

9.


SK Boršice

10

Gabriel Adam

Volčík Luděk

93

95

5

5

5

5

Volčík Stanislav ing.

Ludvíček Josef

10.


ŠK Sokol VISUS Praha Vyšehrad

10

Šneiberk Kryštof

Inguort Vít

93

93

3

4

4,5

5,5

Domlátil Jiří

Londýn Radek

11.

17.

SK Žamberk

10

Lorenc Josef Mazura Ondřej

93

93

4

4

3,5

6,5

Mazura Miloš

12.


MDK Krzyki-Hetman . Wroclaw (POL) B

9,5

Iwanow Anna Zapedzka Beata

4

5

95

94

5

4,5

Niemiec Zbigniew mgr. Šwierczewski Marek

13.

7.

Panda Rychnov n/K

9,5

Horníček Pavel

Nosek Jakub

96

94

4

5

5

4,5

Horníček Jan ing.

Kačírek Petr mgr.

14.

20.

Panda Rychnov n/K B


9,5


Zahradník Tomáš Švec Jan

93

94

5

5

4,5

5

Kačírek Petr mgr.


15.


TJ Biomedica Říčany

9

Vlček Jan

Šimurdová Zdeňka

93

93

3

3

3

6

Šimurda Jan

Vlček Martin

16.


ŠK Líně

9

Staníček Petr

Šiml Oldřich

93

93

4

4

2,5

6,5

Šilhavá Jana ing.


17.

14.

TJ Synthesia Pardubice

8,5

Růžička Filip

Karaba Viktor

93

93

4

5

6

2,5

Kastner Oldřich

18.


TJ Spartak Vlašim

8,5

Zvára David

Hrdina Robin

94

96

4

4

5,5

3

Matějovský Ondřej

19.


ŠK Vysoké Mýto

8,5

Kosek Marek

Tomeš Marek

93

94

5

5

5,5

3

Sabol Marian

Kosek Jiří

20.

23

DDM Náměšť n/O

8,5

Seidl Antonín

Zezula Rudolf

93

95

3

5

4,5

4

Kaňovský Pavel ing.

21.


DDM Český Těšín

8,5

Miturová Magdaléna Langnerová Karolína

93

94

5

5

2

6,5

Mitura Václav

22.


TJ Tatran Poštorná

8

Podveský Tomáš

Hemzal Martin

93

93

4

5

5

3

Ciprys David RNDr.

Bálka Ludvík

23.


Mířetice B

8

Pilař Marek

Horník Zbyněk

93

93

5

5

2

6

Cachová Valéria

24.


Mířetice

7,5

Najman Michal

Kopecký Michal

94

93

5

5

4

3,5

Cachová Valéria

25.


SK Boršice B

7

Náplava Pavel

Brzica Lukáš

94

93

5

5

4

3

Volčík Stanislav ing.

Ludvíček Josef

26.

11.

ŠŠ Union Plzeň

6,5

Palková Nikola

Jarolímek Tomáš

93


4

4

2

4,5

Bílek Jan

Palek Miroslav

27.

16.

ŠŠ Union Plzeň B

6

Hodan Jiří

Kejhová Lenka

94

93

5

5

2,5

3,5

Bílek Jan

Kupilík Jiří

X. ROČNÍK TURNAJE NADĚJÍ DO 10 LET

28.


ŠK Kámen Chotěboř

5,5

Reichel Jan

Bielčik Šimon

94

94

4

5

2

3,5

Bielčik Jindřich

29.


DDM Náměšť n/O B

5

Hruban Kristián

Žák Jiří

94

93

5

5

3,5

1,5

Kaňovský Pavel ing.

Hruban Vladimír

30.

21.

Lok.EDUP Česká Třebová

2,5

Tölg Tomáš

Ahn Tuan Jan

93

93

5

5

1

1,5

Borek Pavel

Zelený Dalibor

I. ROČNÍK TURNAJE VEDOUCÍCH DRUŽSTEV

Podmínkou účasti je nejméně pátá účast v Zaječicích jako hráč či vedoucí družstva.

Poř.

Los

Příjmení, jméno, cena, rok nar, ELO

ELO

Body

Progres

Oddíl

1.

1

Sabol Marian 1.000


2311

5

16

ŠK Vysoké Mýto

2.

4

Vařejčko Josef 900

64

2184

5

15

ŠO TJ a DDM Chrudim

3.

7

Palek Miroslav ing. 800


2191

4,5

16,5

Union Plzeň

4.

3

Kopta Pavel ing. 700

68

2250

4,5

15

Sokol Kobylisy Praha

5.

5

Hadraba Vladimír ing. 600

57

2206

4,5

13

TJ Bonex Teplice

6.

2

Smejkal Ladislav ing. 500

71

2262

4,5

13

ŠK Sokol Vyšehrad VISUS Praha

7.

14

Hájek Lukáš 400

83

2037

4,5

11

TJ Sokol Zaječice

8.

8

Londýn Radek 300


2182

4


ŠK Sokol Vyšehrad VISUS Praha

9.

6

Kaňovský David 200

86

2195

3,5

14,5

TJ + DDM Náměšť n/Oslavou

10.

19

Motáček Jan 100


1750

3,5

11

TJ Jiskra Litomyšl

11.

18

Ludvíček Josef

37

1828

3,5

9,5

SK Boršice

12.

10

Chrz Pavel

67

2087

3

9

Spartak DDM Ústí n/Labem

13.

12

Příborský Ivo


2069

3

8

Union Plzeň

14.

15

Lipš František

69

1960

3

7

TJ Lokomotiva Most

15.

9

Krejčí Jan ing.

62

2138

2,5

7,5

TJ Tatran Litovel

16.

11

Reitinger Petr ing.

69

1960

2,5

6

TJ Lokomotiva Most

17.

17

Hromádko Martin


1826

2


TJ Sokol Zaječice

18.

16

Tyle Vladimír


1939

0


OAZA Praha



























HODNOCENÍ 40. ROČNÍKU TURNAJE

Frýdek-Místek obhájil prvenství, ale tentokráte tím nejtěsnějším poměrem. Hodně pomohlo 6:0 proti F-M B. Plzeň měla letos veliké šance, uvidíme za rok kdy již “přestárlí Zelený a Zákoucká” nebudou hrát. Staré Město s odstupem získalo bronzové medaile zcela nečekaně, ale družstvo bylo velmi vyrovnané. Frýdek-Míst. B platí to samé, co by ostatní trenéři dali za tak dobré náhradníky. Přijeli zřejmě podržet své“A”. Náměšť n/O je obdivuhodná již hodně dlouho, každoročně má v zásobě další talenty, opět ji podržel předek. Wroclaw hrálo pět hráčů o 3 roky mladších a pokud se jim turnaj líbil, máme silného soupeře nastálo. Rychnov n/K uhrál 7.místo, když polovinu týmu tvoří “Horníčci” - a to jsou další na cestě. Havlíčkův Brod bude příští rok ještě lepší, vždyť jim jen jeden odchází a další se rodí. Brno je na tom úplně stejně, následuje celá řada velice dobrých družstev až do poloviny pole.

Tabulka vzájemných utkání 6ti členných družstev

40. ZAJEČICE 1.-2.6.2002

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

B

Skor

1.

DDM + VP

Frýdek-Místek

X

3

5

6



5,5



5


5

5




3,5

17

44

2.

ŠŠ Union

Plzeň

3

X

3,5

5


6



4,5





5,5



4,5

17

43,5

3.

SŠŠ ŠK

Staré Město

1

2,5

X





3


4

5


4,5

4




13

34

4.

DDM + VP

Frýdek-Míst. B

0

1


X

3







3





4,5

12

31,5

5.

TJ + DDM

Náměšť n/O




3

X

2

3




3




3,5

4


12

31

6.

MDK Krzy

Wroclaw (POL)


0



4

X




3






2

4

12

28,5

7.

Panda

Rychnov n/K

0,5




3


X


3,5


3,5




3



12

28

8.

TJ Jiskra

Havlíčkův Brod



3





X

2,5




2





11

33,5

9.

BŠŠ + Lok.

Brno


2,5





2,5

3,5

X



5,5


4,5




11

32

10

TJ Tatran

Litovel

1


2



3




X

4,5


2





11

30

11

Sokol

Hradec Králové



1


3


2,5



1,5

X


4





11

30

12

SK OAZA

Praha

1



3





0,5



X


2,5




11

30

13

SoKobylisy

Praha

1


1,5





4


2

2


X

3




11

28,5

14

Vyš.VISUS

Praha


0,5

2






1,5



3,5

3

X




11

27

15

DeskoDDM

Liberec





2,5


3








X



10

32

16

TJ Tatran

Poštorná





2

4










X

1,5

10

32

17

Agentura64

Grygov

2,5

1,5


1,5


2










4,5

X

10

31

Pořadatelé: Letos poprvé se nám nepodařilo zajistit vojenské stany a tak narychlo, osm dní před turnajem jsme hledali náhradní řešení. Jen díky pochopení pracovnic JUNIOR centra na Seči a E-mailu,jsme mohli vše za jediný den zorganizovat. Stravování proběhlo bez stížností, ubytování většinou podle objednávky hostů a doprava též vše stihla. Ceny: Finanční ceny jsme předali za 1 - 10 místo vedoucím družstev, věcné dětem, byly i propisovací tužky (400 kusů), medaile (pro první 3 družstva + první 3 dvojice). Snad jen časový skluz v sobotu vadil.

Ohlasy: Naše družstvo, ač na konci, bylo s turnajem velmi spokojeno. Josef Plch, Jedovnice. Gratuluji Vám k jako obvykle vzorné organizaci i v improvizovaných podmínkách. Předpokládám,že se v příštím roce turnaj opět vrátí do Zaječic. Ladislav Smejkal, Vyšehrad Praha.

Závěrem: Poděkování vedoucím družstev, jak rychle reagovali na změnu a přeobjednali si stravu i ubytování. Tuto podrobnou zprávu jsem zpracoval z předaných výsledkových listin. Zdraví dne 6.6.2002 Jaroslav Hájek. Všechny zveme do Zaječic či Seče za rok, ve dnech 31.5. - 1. 6. 2003, na 41. ročník turnaje.

SPONZOŘI 40. ZAJEČIC, M-ČR ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ŠACHOVÝ SVAZ ČESKÉ REPUBLIKY předseda ing.Petr HEREJK Praha

B R A M A C s.r.o. výrobce střešní krytiny, ředitel ing.Josef ZLESÁK Chrudim

C O P R O S Y S a.s. COmputer PROgram SYStem ředitel Robert SLOŽIL Chrudim

O M E GA P L U S  kancelářská výpočetní technika majitel ing.Milan KUŠTA Chrudim

KAISER DATA s.r.o. počítačové a řídící systémy,ředitel Ing.Miloš CHVOJKA Chrudim

M E R C I A s.r.o. malá zemědělská mechanizace a malé motocykly Chrudim

S C H E L L E X s.r.o. import + export obchodní vedoucí ing.Jiří ČESENEK Chrudim

VENTOSPED s.r.o. mezinárodní autodoprava majitel Ivan ŠAFÁŘ Chrudim

P O R S s.r.o. polygrafické služby, tiskárna ředitel ing. Miroslav KUBÍK Chrudim

H Á J E K  Jaroslav finanční služby a rodinné finanční poradenství Chrudim

DISC group s.r.o. projekční a prezentační technika, řed. ing.Mil.SIEBEROVÁ Chrudim

L I B U Š E velkoobchod punčochy, ponožky, prádlo majitelka Libuše TRLOVÁ Slatiňany

ARKOV s.r.o. ložiska, gufera, hydr.válce, fin.ředitel ing. Josef LEBDUŠKA Slatiňany

B L E H A Jan mezinárodní nákladní autodoprava majitel Jan BLEHA Zaječice

M I L Z A zemědělské družstvo předseda ing. Jar. BARTOŠ Zaječice

O B E C N Í Ú Ř A D starosta Vladimír SCHUSTER Zaječice










GALERIE VÍTĚZŮ ŠACHOVÝCH ZAJEČIC

Roč, rok, účast, název družstva, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů

1. 1963 24 OVČSTV Martin Kuchtová M

Achimský 4/4 Lacko 2,5 Mamatej 3,5 Láni 2,5 Medvecký 3,5 Machálek 4 Vojtasová 1,5

2. 1964 25 Slavoj Český Brod Pelikán Jar

Neckář 2,5/4 Vrabec 3,5 Korec 3 Horyna 3 Hůlovec 3 Fabian V.4 Votápková 3

3. 1965 32 Slavoj Český Brod Pelikán Jar

Neckář 4,5/5 Vrabec 4,5 Korec 5 Fabian V.4 Horyna 4,5 Fabian 4 Votápková 5

4. 1966 30 Slavoj Český Brod Pelikán Jar

Franěk 2/5 Žížala 5 Ledeč 4,5 Fabian A.4 Hrubý 4 Chybný Z.5 Kmochová 3,5

5. 1967 32 TJ Sokol Zaječice Hájek Jar.

Šustr 4,5/5 Hájek 4 Řádek 3,5 Pešava 2,5 Čermák 2 Čechlovský 4 Pátková D.5

6. 1968 32 Slavoj Český Brod Pelikán Jar

Fiala 4/7 Chybný 6,5 Kohout 3,5 Tichý 4,5 Eisner 6,5 Bejšovec 5 Kubičková 6,5

7. 1969 29 MěV ČSTV Praha Vorel Josef

Raček 3/7 Fiala 6 Koudelka 6,5 Streitberg 5,5 Choleva 6 Steimar 6,5 Dvořáková 5,5

8. 1970 29 MěV ČTO Praha Vorel Josef

Fiala 6/7 Streitberg 6,5 Fried 5,5 Dobrý 5,5 Vereš 6,5 Polášek 6,5 Kozáková 5,5

9. 1971 41 MěV ČTO Praha Vorel Josef

Fiala 6,5/8 Streitberg 6,5 Polášek 6,5 Vereš 6 Holba 8 Knapp 7,5 Klímová E.5,5

10.1972 64 ŠVS Plzeň Adámek Fr.ing.

Sobotka 6/9 Krabec 7,5 Maleček 8 Šimůnek 8,5 Kopřiva 7 Sysel 5 Adámková 7

11.1973 48 ŠVS Plzeň Adámek Fr.ing.

Sobotka 5,5/9 Kopřiva 6,5 Pšenčík , Vejvoda 5 Bílek 7 Adámek 7 Adámková 7

12.1974 48 Tees Martin Kuchtová,Kuchta

Polko J.8/9 Zavarský J.6,5 Košík 4 Salai L.9 Belko M.8 Hudec 5,5 Hudecová 6

13.1975 48 Lok. Kolín Rakušan, Moravec

Mašín L.8/9 Kruška 5,5 Hynek 8 Tyko 6 Zedník 2,5 Kučera 5,5 Moravec 8,5 --

14.1976 40 Spofa Praha Pekárek Sl.ing.

Pekárek A.7,5/10 Němec 2,5 Doležal 7 Homolka 7,5 Suk 3,5 Chytka 7 Chytková 8,5

15.1977 34 Akuma Ml.Boleslav Řehořek

Buriánek T.5/9 Řehořek M.5 Lamač L.6 Kuboň 8 Vrbata Z.8 Prokešová 3

16.1978 34 ODPM Chrudim Hájek Jar.

Říha V.7/8 Hájková Jana 4,5 Krys J.5 Kaplan Z.6,5 Vašíček Z.6 Hájková P.8

17.1979 69 ASP Hoyerswerda NDR Delling

Volke 10,5/12 Heinatz 11 Freymuth 8 Sommaro 10,5 Watzek 7,5 Gontschorek 8

18.1980 36 NHKG Ostrava Formánek E.

Gola M.8/9 Velička P.7,5 Komínek 3 Sabol Marian 9 Bělík D.8 Solanská Š.9

19.1981 40 NHKG Ostrava Formánek E.

Velička P.6,5/8 Bělík D.6,5 Kiška R.7 Tomíček T.5,5 Rada 4,5 Straková 5

20.1982 48 Bohemians Praha Masařík L.

Žert R.4,5/9 Polák 5 Čermák 9 Tošovský Jos. 9 Bulena T.6 Palatková 3

21.1983 40 Jiskra Staré Město Horsák A.

Hráček Zb.8/9 Vavruška D.7,5 Pospíšil 8 Staufčík 4,5 Blahová 4 Horsáková 6,5

22.1984 44 Lok. Kolín Kalík J,Rakušan

Petráň P.4/9 Souček M.5 Jirovský P.7,5 Štýbr 8 Kalíková 7,5 Jirovský M.8

23.1985 46 Lok. Kolín Rakušan Ant.

Petráň P.6/9 Souček 7,5 Jirovský P.7,5 Gruml 5,5 Jirovský M.8,5 Kalíková 7,5

24.1986 51 Vyšehrad Praha Konopka V.

Chloupek 4,5/9 Bělaška 7 Hlavsa 7,5 Konopka 8,5 Konopková 6,5 Řehák 5,5

25.1987 52 MDK Bydhošť PLR Popiela P

Robak 9/9 Byczinská 5 Ciemniak 8,5 Jasiek 5 Trojanowski 8 Nowacki 2

26.1988 52 Doprastav Bratislava Rintel O.

Lipka J.7/9 Dudáš J.8 Tokoš J.6 Weber O.6,5 Kováčová 7 Tausinger R.5,5

27.1989 57 Polonia Varšava PLR Zwolak

Macieja 6,5/9 Rudolf 5 Socko 9 Zakrzewski 6,5 Zwolaková 7 Rutkowski 5,5

28.1990 50 Akuma Ml.Boleslav Crha J.

Kubín V.5,5/9 Šuráň J.4 Jirovský Petr 6,5 Jaček M.8,5 Crha O.9 Zdobinová J.9

29.1991 39 Sokol Kolín Michálek Josef

Krupková P.7,5/9 Drbohlav F.7,5 Michálek 4,5 Prachař 4,5 Kafka 6 Dušková 5

30.1992 40 Akuma Ml.Boleslav Jaček M.

Jirovský Petr 5,5/9 Šuráň Jan 8 Jaček M.9 Crha O. 8 --------- ---------

31.1993 38 ŠK Líně Herejk Petr ing.

Rožmberský D.5,5/9 Tužil V.5,5 Kracík D.9 Brudnová 3 Brudna 5 Štengl 6

32.1994 42 ZČE Plzeň Kupilík Jiří

Rottenborn E.6,5/9 Novák P.6,5 Klimeš 5 Blecha 7 Buldrová 7,5 Zítek 6,5

33.1995 42 DDM Frýdek-Místek Surma A.

Virostko Petr 7/9 Jacko T.7 Jacková J.9 Mohyla T.8,5 Borák 7,5 Kačmařík 9

34.1996 44 DDM Frýdek-Místek Hrabal P.

Jacková J.5,5/9 Jacko T.8,5 Virostko P.8,5 Dvořák 7,5 Košař 7 Kačmařík 7,5

35.1997 42 DDM Frýdek-Místek Berezjuk

Dvořák T.6,5/9 Kačmařík L.6 Incedi 7 Lahner 9 Plasgura 7 Dvořáková 7,5

36.1998 41 Panda Rychnov n/K Daniel J.

Vaculík M.5,5/9 Mach P.7 Červinka M.8,5 Zatloukal 3,5 Karasz 7,5 Štolbová 5

37.1999 46 Panda Rychnov n/K Daniel J.

Mach P.7,5/9 Bernášek J.6,5 Červinka 7,5 Zatloukal 6,5 Podzimek 9 Štolbová 6

38.2000 44 DDM Frýdek-Místek Macíček

Plasgura P.6/9 Holeksa 5,5 Holušová T.7 Petrovský 7,5 Mikulec 8,5 Slovák 9

39.2001 49 DDM Frýdek-Místek Jasný St

Holeksa Z.6/9 Holušová T.4 Mikulec J.9 Kalivoda J.9 Slavíček 8 Rojíček 9

40.2002 48 DDM Frýdek-Místek Jasný St

Kalivoda J.7/9 Mikulec J.7,5 Slovák P.8 Migdal M.6 Rojíček V.8,5 Valíčková 7


GALERIE VÍTĚZŮ TURNAJE NADĚJÍ

Roč, rok, účast, název družstva, trenér

Sestava družstva a uhrané body hráčů z 9 partií

1. 1993 22 Panda Rychnov n/Kn. Daniel Jiří

Karasz Jiří 5,5 Zatloukal Václav 9

2. 1994 29 DDM+VP Frýdek-Místek Surma A,Kubala K.

Plasgura Petr 7 Petrovský Vojtěch 8

3. 1995 35 DDM+VP Frýdek-Místek Surma A, Pliska K.

Holeksa Zdeněk 8 Petrovský Vojtěch 9

4. 1996 45 DDM+VP Frýdek-Místek Kalivoda J,Surma A

Kalivoda Jiří 8,5 Říman Václav 9

5. 1997 16 DDM+VP Frýdek-Místek Kocur Martin

Václavík Aleš 5 Mück J.4,5 Slovák P.9 Högrová 7

6. 1998 12 Agentura 64 Grygov Biolková Jana

Holoubková Kamila 4 Biolek R.7 Beil O.9 Hejný J.8

7. 1999 24 ŠK Smíchov Praha Böhm Karel

Böhm Tomáš 7 Böhm Jan 9

8. 2000 27 Tatran Litovel Krejčí Jan,Mohapl P

Krejčí Jan 7 Homola Jiří 6,5

9. 2001 24 Kaučuk Kralupy n/Vlt. Seiner František

Alaverdyan Argam 8,5 Nersisyan Telman 8,5

10.2002 30 MDK Krzyki Wroclaw (POL) Šwierczewski M.

Wieczorek Oskar 7,5 Kijaczko Michal 7,5

Adresář pracovníků s mládeží, kteří jezdí do Zaječic

Příjmení, jméno

Adresa

Telefon byt, práce

E-mail

Benák Jaroslav

580 01 Havl.Brod, Beckovského 1882

0607-916219 0451-424252


Bielčik Jindřich

583 01 Chotěboř, Na Chmelnici 1595

0606-882125


Bílek Jan ing.

312 14 Plzeň, Hrádecká 14

019-7461687

bilekjan@volny.cz

Biolek Richard

750 02 Přerov, Dvořákova 22

0641-209407

richard.biolek@atlas.cz

Borek Pavel

566 01 Vysoké Mýto, Čes.bratří 203

0606-889310 0465-505018

marian.sabol@tiscali.cz

Braunová Ludmila

463 12 Liberec, Za Humny 358

0606-562732

braunova@seznam.cz

Brož Pavel a Renata

580 01 Havl.Brod, Chlístov 25

0451-489202 0723-226844

chlistov@wo.cz

Cachová Valéria

538 24 Svídnice 88



Ciprys David RNDr

690 02 Břeclav, Mahenova 1

0627-20633

david.ciprys@worldonline.cz

Cvikl Michal

326 00 Plzeň, Rychtaříkova 40



Hadraba Vlad. ing.

415 01 Teplice, Potěminova 2243

0417-383911 0417-20267

v.hadraba@volny.cz

Hájek Jaroslav

537 01 Chrudim, V Tejnecku 270

0455-621042 0604-865295

j.hajekcr@worldonline.cz

Hájek Jiří

538 51 Chrast, Budovatelská 723

0455-666493 0455-682432


Horníček Jan, Věra

516 01 Rychnov n/K, Zbuzany 539

0445-533268 0445-555604

jan.hornicek@skoda-auto.cz

Horsák Antonín

686 05 Uh.Hradiště, Lomená 889

0632-579397


Hurta Miroslav mgr

664 61 Rajhrad, Dobrovského 592

05-47229510

mhurta@volny.cz

Chrz Pavel

400 11 Ústí n/L, SNP 35

0602-139998

pchrz@volny.cz

Jasný Stanislav

756 53 Vidče 117

0723-239987


Kačírek Petr mgr.

516 01 Rychnov /K, Havlíčkova 1366

0445-531023

kacirekp@seznam.cz

Kaňovský Pavel ing

675 71 Náměšt n/O, Jiráskova 721

0509-623460 0618-866359

vujecr@brn.pvtnet.cz

Kopal Ivan

460 01 Liberec, Sametová 723/22

048-2710401

ivan.kopal@volny.cz

Kopta Pavel ing.

181 00 Praha 8, Pomořanská 483

02-8550060, 0604-146385

koptap@atlas.cz

Krejčí Jan ing.

784 01 Litovel, Novosady 451

0643-412250 068-5371152


Krys Jaromír RNDr.

537 05 Chrudim, Hradištní 1196

0455-631412

fousatej@atlas.cz

Kupilík Jiří

326 00 Plzeň, Rychtaříkova 22

019-7447764


Laszkiewicz Jerzy ing

51-610 Wroclaw, Moniuszki 27

+48-71-3485732 (7-9 hod.)


Lipš František

434 01 Most, Lidická 602/64

035-6124770

lips@cmail.cz

Macíček Jan

738 01 Frýdek-Místek, J.Čapka 3087

0658-623857


Matějovský Ondřej

258 01 Vlašim, Trocnovská 407

0303-842450 0723-172197


Mazura Miloš

564 01 Žamberk, Březinova 185

0446-614082 0602-291612

mazura@opr.cst.cdrail.cz

Michal Milan

583 01 Chotěboř, Tyršova 1322



Mitura Václav

737 01 Český Těšín, Studentská 16

0659-746709


Motáček Jan

Litomyšl

0603-490214

krejci@lit.cz

Novák Matyáš

180 00 Praha 8, Střížkovská 58

02-83841492 0732-775806

logik@skaut.org

Palek Miroslav ing.

326 00 Plzeň, U Českého dvora 43



Paukert Martin

500 12 Hradec Král., Masaryka 1366

049-5274040 049-5722536

mpaukert@seznam.cz

Picka Michal

530 12 Pardubice, Blahoutova 643

040-6264950

picka.m@seznam.cz

Plch Josef

679 06 Jedovnice, Na Kopci 501

0506-442919 0506-442820

j.plch@atlas.cz

Poslušný Martin ing.

562 06 Ústí n/O, Heranova 1243


poslusny@email.cz

Ráchela Jozef ing.

929 01 Du.Streda,Mikszáta Kálmána



Rott Josef

539 01 Hlinsko, Italská 1071

0454-312322 0454-622431

josefrott@seznam.cz

Sabol Marian

566 01 V.Mýto, U Potoka 753/4

0468-523578

marian.sabol@tiscali.cz

Seiner František

278 01 Kralupy n/V, Zátiší 1007

0205-712055


Smejkal Ladislav mgr

101 00 Praha 10, Ukrajinská 16

02-57210576 0603-482920

smejkal@flux.cz

Stejskal Pavel

101 00 Praha 10, Vršovická 7

0606-143852


Stluka František

261 01 Příbram, Podlesí 205

0603-531593 0306-43217

tech.sampierana@mybox.cz

Šebesta Petr

530 12 Pardubice, Bartoňova 900

040-6822552


Šilhavá Jana ing.

326 00 Plzeň, Rychtaříkova 40



Šimurda Jan

Sibřina 113, Praha-východ

02-81970660


Šnevajs Ladislav

779 00 Olomouc, D.Hejčínská 26

068-5421155


Šott Pavel

323 21 Plzeň, Mlatecká 21



Tyle Vladimír

142 00 Praha 4, Výletní 398

0603-484135


Vala Václav, Monika

582 42 Kámen 33

0451-458281

zod.kamen@worldonline.cz

Volčík Stanislav ing

687 09 Boršice u B., Podevsí 682

0632-501458 0632-541141

volcik@tradix.cz

Zelený Ivo ing.

460 01 Liberec 12 , Polní 353

048-2726593


DLOUHODOBÁ TABULKA ODDÍLŮ

Uvádíme pořadí, počet startů a bodů za posledních 10 let. Za každé předstižené družstvo je jeden bod, při stejném počtu bodů rozhoduje počet startů a lepší umístění letos. Navíc máte informaci o počtu startů i bodů celkem za všech 40 ročníků turnaje.


Poř

Název družstva, místo

Celkem

za 40 let

Rok, účast družstev a pořadí v posl. 10 letech

Celkem

za 10 let




93

94

95

96

97

98

99

00

01

02





Úč

Bodů

38

42

42

44

42

42

46

45

49

48

Úč

Bodů

1.

DDM + TJ VP

Frýdek-Místek

17

597

.

2

1

1

1

2

3

1

1

1

9

385

2.

Panda

Rychnov n/Kn.

19

690

5

6

3

2

4

1

1

16

16

7

10

375

3.

ŠK Spartak

Ústí n/L

19

530

13

12

7

9

6

6

16

7

.

22

9

290

4.

TJ ŠO a DDM

Chrudim

37

1051

4

11

8

12

10

3

34

20

33

29

10

272

5.

TJ Lokomotiva

Most

15

412

12

17

22

4

13

19

13

18

17

31

10

270

6.

TJ Jiskra

Havlíčkův Brod

18

385

.

20

12

6

14

26

22

13

12

8

9

265

7.

TJ + DDM

Náměšť n/Osl.

7

259

.

.

23

8

.

4

6

4

5

5

7

259

8.

Vyšehrad-Visus

Praha

17

533

23

14

25

11

15

33

24

15

4

14

10

258

9.

TJ Bonex

Teplice

12

270

.

5

9

10

12

12

23

28

26

33

9

240

10.

ŠŠ Union

Plzeň

7

232

.

.

.

38

28

7

4

2

2

2

7

232

11.

Sokol Kobylisy

Praha

7

214

.

.

.

20

27

8

7

19

6

13

7

214

12.

TJ Synthesia

Pardubice

16

337

21

18

21

37

24

16

26

.

7

18

9

204

13.

SŠŠ ŠK

Staré Město

15

503

.

.

.

.

5

14

17

9

19

3

6

203

14.

Agentura 64

Grygov

7

198




35

17

20

9

10

8

17

7

198

15.

DDM + TJ VP

Frýdek-Místek B

7

223

.

3

16

3

9

.

.

.

.

4

5

183

16.

TJ Spartak

Vlašim

6

180

.

.

.

.

21

11

8

21

10

19

6

180

17.

Lok.EDUP

Česká Třebová

8

174

.

30

24

17

.

13

14

15

25

24

8

174

18.

Sokol

Hradec Králové

14

271

37

.

36

31

26

15

18

30

22

11

9

168

19.

BŠŠ + Lok.

Brno

5

164

.

.

.

.

.

5

21

5

24

9

5

164

20.

Slavie

Liberec

26

581

18

31

.

.

22

24

5

12

40

41

8

157

21.

ŠK

Dun.Streda(SVK)

7

191

.

.

.

.

2

.

2

3

.

20

4

153

22.

ŠK Investa

Příbram

10

257

.

.

.

13

.

22

19

29

20

25

6

144

23.

SK OAZA

Praha

8

147

29

.

.

.

.

28

20

27

15

12

6

135

24.

TJ Sokol

Zaječice

40

485

19

9

19

15

30

37

46

43

47

44

10

127

25.

TJ Tatran

Poštorná

4

124

.

.

.

.

.

.

15

14

18

16

4

124

26.

ŠŠ Union

Plzeň B

5

97

.

.

.

.

.

27

28

34

9

32

5

97

27.

ŠK

Líně

7

185

1

.

13

.

23

.

.

.

.

38

4

95

28.

TJ Tatran

Litovel

4

94

.

.

.

.

.

.

36

26

21

10

4

94

29.

Jiskra

Havl. Brod B

6

72

.

.

.

28

34

.

42

31

23

43

6

72

30.

TJ ŠO a DDM

Chrudim B

28

303

30

32

39

34

31

18

.

.

.

45

7

68

31.

TJ Sokol

Jedovnice

5

65

.

.

.

.

25

.

30

39

28

42

5

65

32.

DDM

Hlinsko

34

442

34

38

28

32

.

.

.

37

34

39

7

65

33.

Vyšehrad-Visus

Praha B

4

48

.

.

.

.

.

.

41

32

37

27

4

48

34.

Desko DDM

Liberec

2

47

.

.

.

.

.

.

.

.

35

15

2

47

35.

Easy English

Kralupy n/Vlt.

2

43

.

.

.

.

.

.

.

.

31

23

2

43

36.

TJ

Chotěboř

18

263

26

41

.

.

.

.

.

.

38

28

4

43

37.

MDK Krzyki

Wroclaw (POL)

1

42

.

.

.

.

.

.

.

.

.

6

1

42

38.

TJ Biomedica

Říčany

5

77

.

27

.

.

.

.

.

.

.

21

2

42

39.

Lok.EDUP

Česká Třebová B

3

31

.

.

.

43

.

23

.

.

.

36

3

31

40.

Sokol Kobylisy

Praha B

3

29

.

.

.

.

.

.

.

38

27

47

3

29

41.

Desko DDM

Liberec B

1

22

.

.

.

.

.

.

.

.

.

26

1

22

42.

TJ Jiskra

Litomyšl

1

18

.

.

.

.

.

.

.

.

.

30

1

18

43.

ŠŠ Union

Plzeň C

3

18

.

.

.

.

.

.

.

42

46

35

3

18

44.

ŠK Kámen

Chotěboř

2

16

.

.

.

.

.

.

.

.

44

37

2

16

45.

SK

Boršice

16

407

.

.

.

.

.

.

.

.

.

34

1

14

46.

Easy English

Kralupy n/Vlt. B

1

8

.

.

.

.

.

.

.

.

.

40

1

8

47.

TJ Sokol

Zaječice B

19

74

36

40

42

42

.

.

.

.

48

48

6

7

48.

ŠŠ Union

Plzeň D

1

2

.

.

.

.

.

.

.

.

.

46

1

2


zpět