57. šachové Zaječice, 1. – 2. 6. 2019 v Chrudimi

Záštitu převzal: Ing. Bohumil BERNÁŠEK, člen Rady Pardubického kraje

Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapid šachu, OPEN - (OMEGA plus OPEN)
Turnaj dvojic nejml. žactva, 27. ročník, OPEN - (METOS v. o. s. Chrudim OPEN)
Turnaj jednotlivců, 18. ročník, OPEN - (DS Brno OPEN)

 Hrací místnost:

 Kulturní dům „U Danešů“ 

 Zaječice 21

 KP1 2018/2019 na chess.cz

 

 

Jak hráli dospělí v minulých sezónách

Šachové Zaječice 1988 (26. ročník)

28.-29.5.1988 328 hráčů nar.1.9.1973 a ml., řed. Miloslav Votava, hl.rozh. Jaroslav Hájek 

  • Turnaj připravili: Ladislav Louvar, Mil.Votava, Jos.Šustr, Jiří Kubelka, Jar.Hájek, Petr Kužela, Jos.Myška, Jan Fryš, Jan Hromádko, Fr.Konrád. 
  • Pomáhali: ing.Jiří Česenek, Jiří Hájek, L.Řádek, Vl.Šebek, J.Vařejčko. 
  • Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, prvá dvě 10+10, další 40+40 min, zápis, olympijské hodnocení,
  • krásné počasí

Turnaj sedmičlenných družstev

Poř. Družstvo Výsl. Trenér Sestava družstva
1 Doprastav Bratislava 40 Rintel Ondrej Lipka J.7 Dudáš J.8 Tokoš J.6 Weber O.6,5 Kováčová 7 Tausinger R.5,5
2 Sp.ODPM Rychnov /K 35 Daniel Jiří Kačírek 5,5 Hofmann 6 Zábrodský 5,5 Holoubková 6 Pallová R.5 Flégl 7
3 Lokomotiva Kolín 35 Rakušan Tomáš Jirovský M.6,5 Kalíková 8 Krupková 7 Hladík 4 Vlček 5 Michálek 3 Prachař 1,5
4 Bohemians Praha 33,5 Ambrož Antonín Vávra P.5 Zvára P.7 Kawaciuková Z.6 Voříšek J.3 Lukeš M.6,5 Zvára T.6
5 ODPM Tatran Prešov 33 Repka Štefan ing. Kříž O.5 Repková E.6,5 Goban M.6,5 Ševcov 4,5 Lukáč 5 Repka 5,5
6 Polonia Varšava PLR 31,5 Wieslaw Rudolf Macieja B.3 Socko B.4 Rudolf M.8 Szedny 5 Makarewicz 5,5 Zvolaková 6
7 VOKD Ostr-Poruba 31 Palkovský, Majerčík Rašík 7,5 Palkovský 4 Majerčíková 2,5 Kroužel 5 Dolanský 6,5 Olchava 5,5
8 Akuma Ml.Boleslav 31 Jaček Miloslav Crha P.4 Urban J.6,5 Kubín V.6 Jaček 5,5 Hajná 4 Crha O.4,5 Smolej 0,5
9 Sj.Vyšehrad Praha 30,5 Řehák Václav Řehák M.5 Král R.3 Novák V.5 Heller J.6 Slepička J.7,5 Slepičková 4
10 Tatran Havřice 30,5 Flekač Milan Babula Vl.8,5 Sluka R.6 Rachůnek M.6 Jurásek M.7 Buráň 1 Ilenčíková 2
11 ODPM Sp. Pelhřimov 30 Bártů J.ing, Med L Pektor A.6,5 Soukup M.5,5 Volák 5 Gol 5,5 Slavětinský 4,5Kozojedová 3
12 Sl. ODPM Liberec 30 Mohylová Helena Laštovka J.7,5 Mohyla A.6,5 Štancl T.5 Lašek F.4,5 Paleček 5,5 Volná 1
13 Autošk.Ml.Boleslav 30 Fišer Lubomír Pech L.3,5 Opava P.3,5 Elčkner M.4 Opava M.7 Butaš M.6 Hovorková 6
14 Dyn.ZČE Plzeň 29,5 Kupilík Jiří Gross D.5,5 Richtář M.2 Novák M.5 Fiala P.3 Mařík P.6,5 Hallerová 7,5
15 ZŠ Mukač. Prešov 29 Hlavajčík Oto Mních J.2 Kmecová 3,5 Guňová 5 Sedláková 8 Mačutek J.6 Miško 4,5
16 Lok.Pram.Šumperk 29 Mikoška Josef Frnka R.5 Hálková 4,5 Černý T.4,5 Mikošková 3,5 Krupka 5,5 Joklík 6
17 Sj. Pekárny Praha 29 Tichý Jan Přibyl M.3,5 Seifarth R.5,5 Koštejn 3 Adámek Z.5,5 Tichá H.6 Adámek 5,5
18 Sj. SBČS Praha 29 Velík Jan Bělaška P.8 Velík Jan 5 Válek P.6 Velík 4,5 Doležalová 2,5 Rozkovec H.3
19 TJ LIAZ Jablonec /N 29 Grof Petr Kopecký P.5,5 Grof P.5,5 Tesař T.4 Jílek 4 Grofová 6 Vild 1 Osterová 3
20 Sokol Rožďalovice 29 Suchoradský Oldř Vyšohlíd 1 Adamec 4 Drbohlav 5 Kafková 6,5 Knížek 6 Pištěk 3,5 Sládek 3
21 Sn.Duslo+DPM Šala 28,5 Bečko František Papp 5,5 Mudrochová 6,5 Krajčík 4,5 Mesároš M.5,5 Aľakša 2,5 Mesároš 4
22 ODPM Chrudim 28,5 Hájek Jaroslav Kolbaba P.1,5 Plitz K.3 Koníček P.2 Novák M.8 Bujnoch R.8 Čapková 6
23 ŠkodaČ.Budějovice 28 Zachař Jaroslav Chval 3 Mazur 5 Zachař 4 Němcová 4,5 Papan 5 Sýkora 4 Némethová 2,5
24 NHKG Ostrava 28 Frodl Dušan RNDr Špok R.5,5 Vaňko R.4 Kalivoda M.4,5 Trčka 3 Záškodný 4 Churová I.7
25 TJ Slovan Lysá n/L 28 Saeckl Petr Košnář 6 Nováček 3,5 Valtr 7 Šťastný 1 Mazánek 3 Sedláčková 4 Mazánek 3,5
26 Lok. Pardubice 27,5 Foglar Stanislav Efler L.8 Slabý A.5 Plášil P.5 Šindler J.2 Nadrchal J.3,5 Pleskotová M.4
27 ZK Sigma Lutín 27,5 Malíšek Jaroslav Šperka 3,5 Vantuch M.4 Kaláb 5 Brostík 2 Malíšková 5,5 Vantuch 7,5
28 Lokomotiva Plzeň 27,5 Motl Miroslav ing. Sýkora M.3 Janočko M.6 Lišková 3 Šilhavá J.5,5 Skálová 5 Motlová 5
29 DPM Drót.Hlohovec 27,5 Chorvát Marian ing Sabo M.4 Vičan E.8 Vičan J.6 Konečný D.5,5 Sabo L.1 Chorvátová E.3
30 Sp.ZVÚ Hradec Král 27 Paukert Martin Ruda O.2 Voříšek 3,5 Spěšný 5 Dubánek 4,5 Rábová 5,5 Pouchlý 6,5
31 Dopr. Bratislava B 26 Rintel Ondrej Čirč R.4 Bednár P.4,5 Bednár M.6 Kopčok M.6 Krajňák M.3,5 Mikulová 2
32 Dunaj Bratislava 26 Paulička Ivan ing. Stec A.3,5 Kasanický R.4,5 Tkáčová 6 Soršák J.6 Chalupka 4 Paulička 2
33 ODPM Rychnov/K C 26 Klíma Miloš prof. Dvořák 5 Tokoš 4 Altová 3,5 Pecháček 5 Felixová 5,5 Dytrt 2 Bergerová 1
34 Text.Nové Město p/S 26 Baboráková Jana Klápště J.2 Málek P.4 Homolka M.5 Klápště M.6 Kopecký R.4 Gézová 5
35 ODPM Rychnov/K B 25 Palla Rostislav Koval A.2 Pavlíček M.3 Daniel R.2 Mizera P.4,5 Fléglová Z.7 Fritzl J.6,5
36 ODPM Chrudim B 25 Hájek Jaroslav Koníček M.2 Hlaváček R.4 Pospíšil P.4 Novák V.6 Chrbolka 5,5 Tesařová J.3,5
37 Sp.ZŤS Dubnica n/V 25 Štěrba Stanislav Malec M.2 Komenda 2 Černý 4 Letoš 4 Štěrbová 5,5 Tomaníková 7,5
38 DPM Spišská N.Ves 24,5 Figlár Michal Figlár M.6,5 Škultéty 6,5 Demečko 2,5 Figlár 4 Timko 2,5 Valenčíková 2,5
39 Jiskra Staré Město 24,5 Plevák Pavel Slíva P.5 Špaček A.2,5 Horsáková E.6 Horsáková H.2 Valouch 4 Bobčík 5
40 VCHZ Pardubice 24 Pozner Jiří Roub 5,5 Škorpík J.1,5 Vrba 3,5 Škorpík 2,5 Jarkovská 5 Konečná 5,5 Pozner 0,5
41 ODPM Praha 8-Spofa 24 Staněk Václav Staňková Z.4 Frank 5 Malysz 2 Skočdopole 4 Kocourek 3,5 Kratěna 5,5
42 TJ Sokol Zaječice 24 Hájek Jiří Votava Jan 8,5 Bednář 5 Pešek 2 Hromádko 3 Konrád F.4 Černíková 1,5
43 SOU PS Pardubice 23,5 Sýkora Josef Mgr. Port 4,5 Ťopek 3 Třasák 2,5 Černý 1 Ťopek 3,5 Hlavničková 3,5 Tomášek 5,5
44 ZŠ+Tesla Votice 23 Kovářík Jan Hřebec P.6 Kovářík A.3 Bílková 4 Málek Pe.3 Kováříková 3 Málek Pa.4
45 ODPM Chrudim C 22,5 Hájek Jaroslav Slanina D.1 Kubeš J.3 Csank P.5 Kutal L.2 Jirásek J.5,5 Mlynářová 6
46 Sp.DPM Hlinsko 22,5 Vařejčko Josef Holfeuer O.7,5 Holfeuer A.6 Šalamon B.3 Tunega V.3 Voldán 2 Launová 1
47 ODPM Chrudim D 19 Hájek Jaroslav Beránek 0,5 Záškodná 4,5 Kovařík 3,5 Jarábek V.5 Hyxa 2 Tesařová P.3,5
48 TJ Sokol ZaječiceB 9 Hájek Jiří Boháč 1 Kozáková 2 Beňo 2 Hromádko M.2 Konrád P.1 Beňová 1
49 ODPM Prostějov (30) Kracík Zbyněk Ptáčník P.3 Spurný D.6 Spurný O.6 Kyselý P.5 Ptáčníková L.5 Texlová 5
50 ZKRD+DPMPříbram (26) Heřman Frant.ing. Čermák 1 Aulický R.1 Černohorský L.8 Aulický 5,5 Heřmanová 5,5 Černohorský 5
51 ODPM Chrudim E (16) Hájek Jaroslav Sýkora J.5,5 Mužíková 3,5 Havránek 1,5 Novák O.3 Beran 2 Kubešová 0,5
52 TJ Sokol ZaječiceC (10) Hájek Jiří Pouchlý 5 Vinduško 1 Pokorný 0 Špáta 0,5 Hájková L.1 Hájek L.2,5