57. šachové Zaječice, 1. – 2. 6. 2019 v Chrudimi

Záštitu převzal: Ing. Bohumil BERNÁŠEK, člen Rady Pardubického kraje

Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapid šachu, OPEN - (OMEGA plus OPEN)
Turnaj dvojic nejml. žactva, 27. ročník, OPEN - (METOS v. o. s. Chrudim OPEN)
Turnaj jednotlivců, 18. ročník, OPEN - (DS Brno OPEN)

 Hrací místnost:

 Kulturní dům „U Danešů“ 

 Zaječice 21

 KP1 2018/2019 na chess.cz

 

 

Jak hráli dospělí v minulých sezónách

Šachové Zaječice 1993 (31. ročník)

29.-30.5.1993 263 hráčů nar.1.1.1978 a ml., ředitel Jiří Hájek, hl.rozhodčí Jaroslav Hájek

  • Turnaj připravili: Jiří Hájek – předseda ŠO, Josef Šustr, Jaroslav Hájek, ing.Jiří Česenek, Jan Hromádko, František Konrád, Jiří Kubelka.
  • Hosté: Ing.Petr Herejk, předseda komise mládeže ŠSČR, jehož svěřenci překvapivě zvítězili.
  • Systém turnaje: Švýcarský na 9 kol, 40+40 min.se zápisem, olympijské hodnocení, slunečné počasí na letním hřišti. Šestičlenná družstva s povinnou účastí dívky a ml.žáka (1981 a ml.) na kterékoliv šachovnici.
Poř. Družstvo Výsl. Trenér Sestava družstva
1 ŠK Líně 15 34 Herejk Petr ing. Rožmberský D.5,5 Tužil V.5,5 Kracík D.9 Brudnová 3 Brudna 5 Štengl 6
2 ZČE Plzeň 14 39,5 Kupilík Jiří Voller J.7,5 Novák P.7 Rottenborn E.6,5 Klimeš 8 Buldrová 3 Fiala R.7,5
3 Sokol Kolín 13 30 Michálek Josef Jirovský P.6 Daneš 4,5 Forman 4,5 Píša 7,5 Krupková I.3 Cermanová 4,5
4 DDM Chrudim 12 36,5 Hájek Jaroslav Bujnoch R.5,5 Jarábek V.7 Molnárová 6,5 Beránek 3,5 Kutal 5 Stehno P. 9
5 Panda Rychnov n/K 12 33 Daniel Jiří Pallová R.5,5 Rydl F.7 Moravec L.5 Pavelka V.4,5 Mach P.6 Pirklová H.5
6 Infinity Pardubice 12 33 Hlavnička Jiří Nadrchal T.4 Mazura T.4 Kakos 5,5 Nadrchal 6 Kaderka 6 Janderová 7,5
7 Caissa Jablonec n/N 12 33 Halama Vrat.ing. Martinková E.4,5 Jilemnická 5 Gallová 3 Vild V.8 Vaculík M.7 Prokop 5,5
8 Sokol Náchod 12 29,5 Fuchs František Pražák L.1,5 Čechura P.5,5 Ringel Z.7,5 Exner 8 Matěna 7 Stehlíková 0
9 Slavia Hradec Král 11 31,5 Němec Otakar Kulhánek T.8 Přidal O.8,5 Jedlička 5 Vobora 3,5 Dohnálková 3,5 Krása 3
10 Lok. Pardubice 11 31 Foglar Stanislav Hejkrlík 3,5 Odvárka 3 Kučera P.3 Šklíba 6,5 Kučera A.7,5 Pleskotová 7,5
11 Vikt.Žižkov Praha 11 28,5 Koubek Václav Dr Jandečka T.7 Koubková A.3 Blažek J.5 Brzoň M.3,5 Koubek 4 Krespis 6
12 Lok. Most 10 33 Lipš František Cichý M.6,5 Hrbolka L.4,5 Šváb J.6 Herskovič 8 Špírek 4,5 Millerová 3,5
13 Sp.EAGB Ústí n/L 10 32 Chrz Pavel Krsek L.7 Baloun P.5 Kocián I.5 Konečná 3 Nepraš 1 Batelková 5 Iša J.6
14 Bohemians Praha 10 30,5 Kobr Vlad. Pachman A.7 Jirka J.4,5 Tošovský P.4 Čech J.4 Buchl M.5 Kobrová V.6
15 DPM Neratovice 10 27 Rudáš Zdeněk Bargel P.6,5 Rudášová M.2 Vrba T.5,5 Pazda J.4,5 Rudáš Z.2 Suchý 6,5
16 Kompl.Česká Lípa 10 26 Jína Jiří Skokan L.1,5 Jínová 5 Honzík 4,5 Pomikálek 4,5 Lesage 7,5 Hendrych 3
17 Jiskra Jaroměř 10 23,5 Möller Kamil Lápková L.2,5 Kaiser M.3 Žáček Š.2,5 Borůvka M.8 Dus T.4 Dusová 3,5
18 Sl.DDM Liberec 9 30,5 Lašková Zdena Lašek F.6,5 Novák R.6,5 Vorel F.4 Kolář P.4,5 Hron J.5 Fotrová Pe.4
19 TJ Sokol Zaječice 9 30 Hájek Jiří Hájek L.5 Hromádko M.4 Hájková L.4,5 Konrád 4,5 Dvořák 4,5 Brožka 7,5
20 Šk. Č.Budějovice 9 28 Říha Václav Hitzgerová G.6,5 Dvořák 3 Mezera 4,5 Burdová 5,5 Smažík 5,5 Vykouk 3
21 VCHZ Pardubice 9 27,5 Šebesta Petr Lukeš 3,5 Picka 5 Letáček 5,5 Šťastný 4,5 Coufal D.5,5 Durchánková 0,5 Coufal 3
22 DDM ŠS Polička 9 24 Houška František Daniel 5,5 Škorpík 7,5 Houška 5,5 Jerman 1 Jílek 1 Stoklásek 2,5 Šimková 1
23 Sj.Vyšehrad Praha 9 23,5 Vaněk Petr JUDr. Němec F.1 Domlátil J.2,5 Hlinka J.7 Vencl L.5 Kubík P.4 Němcová H.4
24 Bohemians Praha B 8 31,5 Havrda Mir. Nosek F.5 Sodoma J.3,5 Havrdová 5 Markovič 4 Kozmík 6,5 Voňka 7,5
25 ZŠ Votice 8 28,5 Kovářík Jan Kovářík 4,5 Špaček 4,5 Kovářík 2,5 Kováříková 4,5 Pohan 4,5 Peterka 8
26 KDJ Chotěboř 8 27 Michal M. Petrus L.4,5 Krejčík T.6,5 Motl Josef 5 Motl Jan 7 Motl Vl.4 -------
27 V.Žižkov Praha B 8 23,5 Vacovská Veronik Jílek P.3,5 Schneider J.5,5 Drahorád D.3 Levínová 1 Zelenka P.5,5 Rais 5
28 Panda Rychnov/K B 8 22 Mach Petr Všetička M.5,5 Pirklová J.4 Urbanová A.3 Kaloč 4 Karasz 2,5 Skořepa 3
29 Armabeton Praha 7 26,5 Koreček Michail Čmiko J.5,5 Štěrba K.5,5 Čáp M.3,5 Ploch R.2 Bartoš K.8 Šňupárková 2
30 DDM Chrudim B 7 26 Hájek Jar, Filkorn Rehn J.5 Stehno J.2,5 Kolář P.4,5 Filkorn 4,5 Zavřel 3,5 Hochmanová 6
31 Lok. Most B 7 24 Lipš František Hozda D.1 Mrnka J.4 Písek K.5 Svoboda J.2 Vagner T.7 Mikanová L.5
32 Panda Rychnov/K C 7 23 Daniel Jiří Matějů P.2 Pavelka J.2,5 Opička J.5,5 Čihák M.3 Kvapil 6,5 Štollová 3,5
33 Lok. Pardubice B 6 21 Banach Jarom.ing Pošta M.2,5 Pošta Petr 7,5 Zadrobílek 2 Černý O.5 Sýkora O.4 -------
34 Sp.DDM Hlinsko 6 18,5 Šebek Petr ing. Lacinová 3 Rott T.2,5 Tichý 1 Rottová 2 Hladký 3 Homolka 2 Kopecký 5
35 VCHZ Pardubice B 6 15 Němeček Josef Coufal D.4 Kosina M.4 Španiel M.4,5 Rudinský J.1,5 Stoklasa Z.1 -------
36 Sokol Zaječice B 5 23,5 Hájek Ji,Konrád F Kopčák M.4 Konrád P.2,5 Novák J.3 Fröhlich L.4 Suchý P.3 Hrubešová 7
37 Mě DDM Hradec Kr 2 13,5 Paukert Martin Jezbera M.3,5 Holas T.2 Honosek 2,5 Pospíšil 1,5 Rosol 3 Vobora 1 -----
38 Sokol Zaječice C 0 2,5 Hájek Ji,Konrád F Kvapil Ondra 0 Janoušek M.1,5 Dostíl Fr.1 -------- -------- --------
39 TJ Raná 2 11,5 Lacinová Jarmila Stránský L.5 Vacek P.0 Hanus F.0 Krupka J.0,5 Rottová Z.2 Šedý V.4
40 Sokol Zaječice C 0 6 Konrád František Tichý J. Kostelecký D. Novotný V. Suchý P. Černý P. ---------

I.ročník turnaje nadějí do 10 let, celkem 22 dvojic v roce 1993

Poř. Družstvo Výsl. Trenér Sestava družstva
1 Panda Rychnov n/K 14,5 Daniel Jiří Karasz Jiří 5,5 Zatloukal Václav 9 = 100%
2 Panda Rychnov n/K B 13,5 Daniel Jiří Červinka Michal 7 Podzimek Martin 6,5
3 Panda Rychnov n/KC 11,5 Daniel Jiří Šípek Vítězslav 7,5 Jung Radek 4
4 Mě DPM Hradec Kr 11,5 Paukert Martin Vobora Martin 5,5 Holas Lukáš 6
5 Armabeton Praha 11,5 Koreček Michail Plesnivý M.6,5 Kohoutová R.5
6 Sokol Kolín 11 Michálek Josef Eisner Oldřich 6 Kašpar Michal 5
7 Sokol Náchod 10,5 Fuchs František Kratěna Patrik 6,5 Maixner Jiří 4