57. šachové Zaječice, 1. – 2. 6. 2019 v Chrudimi

Záštitu převzal: Ing. Bohumil BERNÁŠEK, člen Rady Pardubického kraje

Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapid šachu, OPEN - (OMEGA plus OPEN)
Turnaj dvojic nejml. žactva, 27. ročník, OPEN - (METOS v. o. s. Chrudim OPEN)
Turnaj jednotlivců, 18. ročník, OPEN - (DS Brno OPEN)

 Hrací místnost:

 Kulturní dům „U Danešů“ 

 Zaječice 21

 KP1 2018/2019 na chess.cz

 

 

Jak hráli dospělí v minulých sezónách

Šachové Zaječice 2003 (41. ročník)

31.5. - 1.6.2003 - hrané na Seč, účast: 371 hráčů a hráček, 85 doprovodu.

  • Závěrečná zprávao přeboru České republiky žákovských družstev v rapid šachu.
  • Hráno 9 kol švýcarským systémem, tempo 40+40 minut se zapisováním. Šestičlenná družstva, 4 chlapci + 1 dívka (1988 a ml.) + 1 ml.žák (1991 a ml.).
  • Turnaj připravili: ing.Jiří Česenek-ředitel turnaje, vyúčtování, Jiří Hájek-ceny a Jaroslav Hájek, který byl i hlavním rozhodčím. Pomáhali: rozhodčí Josef Vařejčko a Michail Koreček, dále Lenka a Lukáš Hájkovi, Michaela Česenková a Martin Hromádko.
  • Hosté: ing.Petr Herejk, předseda ŠSČR, Mgr.Miroslav Hurta, předseda KM ŠSČR, Lenka Kaslová, starostka Zaječic a Josef Šustr, místostarosta OÚ Zaječice.
  • Podrobné výsledky
Poř Los loni ELO Název družstva Bod Skó Vedoucí (trenér) družstva
1. 2. 2. 1870 ŠŠ TJ Union Plzeň 18 44,5 Bílek Jan, Novák Michal
2. 1. 1. 1883 BŠŠ + ŠK Frýdek-Místek 16 35,5 Macíček Jan
3. 6. 17. 1679 Agentura 64 Grygov 14 35,5 Biolek Richard
4. 26. 32. 1287 ŠŠ TJ Union Plzeň B 13 31,5 Novák Michal
5. 4. 12. 1720 SK OAZA Praha 12 34,5 RNDr.Tyle Vladimír, Koreček Michail
6. 3.   1731 ŠK Trinom Zlín 12 32 Ing.Svoboda Rostislav
7. 14.   1509 UKS Sudety Klodzko POL 12 29 Machlowski Slawomír
8. 16. 4. 1438 BŠS + ŠK Frýdek-Místek B 11 36 Jasný Stanislav
9. 5. 20. 1711 ŠK Dun. Streda SVK 11 33 Ing.Ráchela Jozef, Varga Ladislav
10. 11. 16. 1574 TJ Tatran Poštorná 11 32,5 Ing.Bálka Ludvík, RNDr.Ciprys David
11. 18. 14. 1420 Sokol Vyšehrad Praha 11 32 Mgr.Smejkal Ladislav
12. 9. 24. 1593 Lok. EDUP Česká Třebová 11 30,5 Borek Pavel, Zelený Dalibor
13. 8. 15. 1608 Desko DDM Liberec 11 29,5 Kopal Ivan, Braunová Ludmila
14. 13. 11. 1522 Sokol Hradec Králové 11 29 Paukert Martin, Krejčová Kateřina
15. 21.   1331 BŠS + ŠK Frýdek-Místek C 10 32,5 MUDr.Šlosarčík Vladimír CSc
16. 24.   1290 Sokol Tábor 10 30,5 7 Odehnal Jar., Odehnalová Monika
17. 10. 13. 1592 Sokol Kobylisy Praha 10 30,5 5,5 Ing.Kopta Pavel, Čihák Jiří
18. 7. 3. 1639 SŠŠ ŠK Staré Město 10 30,5 2 Horsák Antonín
19. 20. 21. 1351 TJ Biomedica Říčany 10 28,5 Már Tomáš, Šimurda Jan
20. 15.   1449 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 10 28 Vavřínek Radomír, Dihel Karel
21. 27.   1282 SK OAZA Praha B 10 27,5 Charvát Karel
22. 12. 9. 1526 ŠK Lokomotiva Brno 9 32 Mgr.Hurta Miroslav
23. 22. 7. 1318 Panda Rychnov n/Kn. 9 31 Ing.Horníček Jan
24. 17. 8. 1431 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9 30 Vala Václav, Brož Pavel
25. 25. 34. 1289 SK Boršice 9 29 Ing.Volčík Stanislav
26. 28. 22. 1280 Spartak Ústí n/Lab. 9 27 Chrz Pavel, Kolářová Gallina
27. 19.   1375 Sokol Údlice 9 24,5 Kalužný Jiří, Gruss Petr
28. 39. 19. 1128 MěDDM+Spartak Vlašim 9 24 Matějovský Ondřej,Mejzlík Vojtěch
29. 33. 43. 1217 Jiskra Havl. Brod B 8 30,5 Brož Pavel
30. 35. 26. 1202 Desko DDM Liberec B 8 27 5,5 Braunová Ludmila, Kopal Ivan
31. 23. 29. 1295 TJ ŠO a DDM Chrudim 8 27 2 Koníček Petr, Beneš Antonín
32. 32. 39. 1231 ŠO DDM Hlinsko 8 26,5 Rott Josef
33. 31. 5. 1250 TJ + DDM Náměšť n/Osl. 8 25,5 Ing. Kaňovský Pavel, Kaňovský David
34. 40. 45. 1125 TJ ŠO a DDM Chrudim B 8 25 5 Koníček Petr, Kokeš Bohuslav
35. 30.   1264 ŠK + DDM Vysoké Mýto 8 25 2 Mgr.Sabol Marian, ing.Kosek Jiří
36. 34. 38. 1206 ŠK Líně 8 22 Bc.Cvikl Michal, ing.Šilhavá Jana
37. 36. 30. 1160 TJ Jiskra Litomyšl 8 18,5 Motáček Jan
38. 29. 36. 1275 Lok. EDUP Česká Třebová B 7 26,5 Borek Pavel, Zelený Dalibor
39. 44. 18. 1050 TJ Synthesia Pardubice 7 24,5 Kastner Kamil
40. 41. 40. 1120 ŠŠ TJ Union Plzeň C 7 23,5 Kupilík Jiří
41. 37. 37. 1150 ŠK Kámen Chotěboř 7 20 Bielčik Jindřich
42. 45.   1050 Jiskra Havl. Brod C 6 23,5 Brož Pavel, Netušil Jakub
43. 42. 27. 1092 Sokol Vyšehrad Praha B 6 23 Domlátil Jiří, Mgr.Smejkal Ladislav
44. 38.   1150 ŠK Sklo Bohemia Světlá n/Sázavou 6 22,5 Mareš Vlastimil
45. 47. 48. 1033 TJ Sokol Zaječice B 6 21 2,5 4,5 Hájek Jiří, Hájková Lenka
46. 43. 47. 1083 Sokol Kobylisy Praha B 6 21 2,5 1 Stejskal Pavel, Šimek Petr
47. 46. 44. 1033 TJ Sokol Zaječice 6 18 Hájek Jiří
48. 49.   1000 ŠK Makkabi Boskovice 4 18,5 Hubený Pavel, Handl Martin
49. 48.   1033 TJ ŠO a DDM Chrudim C 3 15 Koníček Petr, Švadlenka Jaroslav