Hrací místnost:

 Kulturní dům „U Danešů“ 

 Zaječice 21

 KP1 2019/2020 na chess.cz

 

 

Jak hráli dospělí v minulých sezónách

Šachové Zaječice 2002 (40. ročník)

1.-2.6.2002

  • Závěrečná zprávao přeboru České republiky žákovských družstev v rapid šachu.
  • Hráno 9 kol švýcarským systémem, tempo 40+40 minut se zapisováním. Šestičl.družstva, 4 chlapci + 1 dívka (1967 a ml.) + 1 ml.žák (1970 a ml.). 
  • Turnaj připravili: Jiří Hájek, Josef Šustr, ing.Jiří Česenek, Jaroslav Hájek a RNDr Jaromír Krys z Chrudimi, který . všechny tři turnaje také nasazoval. 
  • Pomáhali mladí: Petr Ždímal, Lenka a Lukáš Hájkovi.
  • Hlavní rozhodčí: Mgr.Miroslav Hurta z Rajhradu.
  • Hosté: ing.Petr Herejk - předseda ŠSČR a Josef Šustr - místostarosta OÚ Zaječic.
  • Výsledky prvních 6. šachovnic
Poř Los loni ELO Název družstva Bod Skó Vedoucí (trenér) družstva
1. 2. (1) 1880 DDM + TJ VP Frýdek-Místek 17 44 Jasný Stanislav
2. 1. (2) 1901 ŠŠ Union Plzeň 17 43,5 Ing. Bílek Jan, Novák Pavel
3. 7. (19) 1620 SŠŠ ŠK Staré Město 13 34 Valeš Josef, Horsák Antonín
4. 14.   1506 DDM + TJ VP Frýdek-Místek B 12 31,5 Macíček Jan
5. 5. (5) 1628 TJ + DDM Náměšť n/Osl. 12 31 Ing. Kaňovský Pavel, Kaňovský David
6. 4.   1650 MDK Krzyki Wroclaw (POL) 12 28,5 Ing. Laskiewicz Jerzy, mgr.Niemiec Zb.
7. 18. (16) 1488 Panda Rychnov n/Kn. 12 28 Ing. Horníček Jan, Kačírek Petr
8. 19. (12) 1444 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 33,5 Brož Pavel
9. 8. (24) 1594 BŠŠ + Lok. Brno 11 32 Mgr.Hurta Miroslav
10. 11. (21) 1575 TJ Tatran Litovel 11 30 Ing. Krejčí Jan, Homola Jiří
11. 20. (22) 1418 Sokol Hradec Králové 11 30 Paukert Martin
12. 13. (15) 1540 SK OAZA Praha 11 30 Ing. Tyle Vladimír, Vedral Oldřich
13. 12. (6) 1557 Sokol Kobylisy Praha 11 28,5 Novák Matyáš, ing.Kopta Pavel
14. 9. (4) 1589 Vyšehrad-Visus Praha 11 27 Mgr.Smejkal Ladislav
15. 16. (35) 1502 Desko DDM Liberec 10 32 Kopal Ivan
16. 15. (18) 1504 TJ Tatran Poštorná 10 32 RNDr.Ciprys David, ing.Bálka Ludvík
17. 6. (8) 1622 Agentura 64 Grygov 10 31 Biolek Richard
18. 3. (7) 1759 TJ Synthesia Pardubice 10 29,5 Šebesta Petr
19. 22. (10) 1416 TJ Spartak Vlašim 10 29 Matějovský Ondřej, Mejzlík Vojtěch
20. 10.   1577 ŠK Dun.Streda(SVK) 10 28 Ing. Ráchela Jozef, Csiba Viktor
21. 17.   1491 TJ Biomedica Říčany 9 31,5 Šimurda Jan, Vlček Martin
22. 33. (49) 1281 ŠK Spartak Ústí n/L 9 30,5 Chrz Pavel, Novák František
23. 24. (31) 1397 Easy English Kralupy n/Vlt. 9 29,5 Seiner František, Žamboch Roman
24. 29. (25) 1334 Lok.EDUP Česká Třebová 9 27,5 Borek Pavel
25. 34. (20) 1269 ŠK Investa Příbram 9 25,5 Stluka František
26. 42.   1150 Desko DDM Liberec B 9 23 Braunová Ludmila
27. 38. (37) 1235 Vyšehrad-Visus Praha B 9 22,5 Mgr.Smejkal Ladislav, Domlátil Jiří
28. 21. (38) 1417 TJ Chotěboř 9 21,5 Michal Milan
29. 36. (33) 1249 TJ ŠO a DDM Chrudim 8 30 Vařejčko Josef
30. 35.   1250 TJ Jiskra Litomyšl 8 27,5 Motáček Jan, Klejch František
31. 25. (17) 1354 TJ Lokomotiva Most 8 27,5 Lipš František, ing.Reitinger Petr
32. 27. (9) 1349 ŠŠ Union Plzeň B 8 27 Ing. Palek Miroslav, Kříž Luboš
33. 28. (26) 1340 TJ Bonex Teplice 8 25,5 Ing. Hadraba Vladimír
34. 32.   1310 SK Boršice 8 25 Ing. Volčík Stanislav, Ludvíček Josef
35. 23. (46) 1108 ŠŠ Union Plzeň C 8 22 Kupilík Jiří
36. 45.   1108 Lok.EDUP Česká Třebová B 7 26,5 Borek Pavel
37. 41. (44) 1158 ŠK Kámen Chotěboř 7 25,5 Bielčik Jindřich, Vala Václav
38. 31.   1323 ŠK Líně 7 25,5 Ing. Šilhavá Jana, Bc.Cvikl Michal
39. 44. (34) 1116 DDM Hlinsko 7 25,5 Rott Josef
40. 43.   1133 Easy English Kralupy n/Vlt. B 7 23,5 Seiner František, Žamboch Roman
41. 37. (40) 1248 Slavie Liberec 7 20 Ing. Zelený Ivo
42. 40. (28) 1181 TJ Sokol Jedovnice 6 24 Plch Josef
43. 39. (23) 1216 Jiskra Havl. Brod B 6 23 Brož Pavel, Benák Jaroslav
44. 30. (47) 1083 TJ Sokol Zaječice 6 21,5 Hájek Jiří, Hájek Lukáš
45. 48.   1017 TJ ŠO a DDM Chrudim B 6 13,5 RNDr.Krys Jaromír, Beneš Antonín
46. 26.   1067 ŠŠ Union Plzeň D 4 13 Kupilík Jiří
47. 46. (27) 1083 Sokol Kobylisy Praha B 2 8 Grus Jan, Stejskal Pavel
48. 47. (48) 1017 TJ Sokol Zaječice B 0 7,5 Hájková Lenka

X.ročník turnaje nadějí do 10 let - výsledky

I.ročník turnaje vedoucích družstev - výsledky