OMEGA plus OPEN Oaza Praha - A64 Grygov bylo utkání kde šlo o medaile z M-ČR
OMEGA plus OPEN Oaza Praha byla jediným týmem, který Frýdek-Místek ohrozil.
OMEGA plus OPEN Oaza Praha je v M-ČR třetí a to je doposud její nejlepší umístění.
OMEGA plus OPEN Oaza Praha jen horším pomocným hodnocením skončila třetí za Hořicemi.
OMEGA plus OPEN Partie na 1. šachovnici, Petenyi (Dunajská Streda) - Svoboda (Brno).
OMEGA plus OPEN Pohled do hlavního sálu, kde hrálo prvních 24 družstev.
OMEGA plus OPEN Pohled do vedlejšího sálu, kde hrála druhá polovina týmů.
OMEGA plus OPEN Představujeme úspěšné družstvo SK Boršice (trenér ing. Stanislav Volčík).
OMEGA plus OPEN Příjemným řekvapením bylo 2. místo pro Hořice s trenérem Jiřím Johnem.
OMEGA plus OPEN Rozhodčí i trenéři to měli z pódia všechno jako na dlani.
OMEGA plus OPEN ŠK Most se překvapivě držel mezi nejlepšími a nakonec to byla 13. příčka.
OMEGA plus OPEN Partie na 1. šachovnici Šrejber - Olšarová.
OMEGA plus OPEN Tatran Poštorná - prohra v posledním kole znamenala pokles až na 33. místo.
OMEGA plus OPEN Utkání SK Boršice - Oaza Praha.
OMEGA plus OPEN Utkání Oaza Praha - Klatovy, dva týmy s nejvyššími ambicemi.
OMEGA plus OPEN Utkání těch nejlepších, Frýdek-Místek - KSN Bratislava.
OMEGA plus OPEN Vyhlášení vítězů, Frýdek-Místek se zlatými medailemi i s trenérem Berezjukem.
OMEGA plus OPEN Zatím část týmu Frýdek-Místek, dívka a trenér chybí, natáčejí pro Českou televizi.
OMEGA plus OPEN Agentura 64 Grygov se letos vešla do první desítky - 8. místo.
OMEGA plus OPEN Alespoň ve dvou snímcích nahlédneme do vedlejšího sálu.
OMEGA plus OPEN Desko Liberec - Frýdek-Místek. Liberec byl letos sedmý, vždyť přijel posedmé.
OMEGA plus OPEN Detail na Krejčího z Litovle, který jako host na 1. šachovnici posílil Frýdek-Místek
OMEGA plus OPEN Dunajská Streda - Oaza Praha, zde se bojuje o medaile.
OMEGA plus OPEN Dunajská Streda neobhájila loňské 1. vítězství, ale i šesté místo je výborné.
OMEGA plus OPEN Frýdek-Místek - Dunajska Streda bylo utkání loňského vítěze s letošním.
OMEGA plus OPEN Frýdek-Místek neměl letos konkurenci a vyhrál posedmé za 10 let.
OMEGA plus OPEN Grygov - Frýdek-Místek, trenéři Richard Biolek a Sergej Berezjuk.
OMEGA plus OPEN Hlavní sál 45. ročníku Zaječic. Ještě, že bylo pod mrakem.
OMEGA plus OPEN Hlavní sál fotoaparátem Davida Cipryse.
OMEGA plus OPEN Hráči Jiskry Hořice jsou soustředěni, trenér Jiří John raději odešel.
OMEGA plus OPEN Jan Krejci a Jiří Kočiščák, který vyhrál všech 9 partií, to je víc než ve finále M-ČR mužů.
OMEGA PLUS OPEN Jaroslav Hájek a předseda KM ing. Jaroslav Říha s redaktorem České televize.
OMEGA plus OPEN Jiskra Hořice přijela teprve potřetí (11. a 14. místo) a hned stříbrné medaile.
OMEGA plus OPEN Klatovy a Bratislava, oba týmy hrály celý turnaj na prvních stolech.
OMEGA plus OPEN KSN Bratislava hrála celý turnaj vpředu a zaslouží si 4. místo.
OMEGA plus OPEN Letošní vítěz Frýdek-Místek porazil Dunajskou Stredu a neztratil ani půlku.
OMEGA plus OPEN Lokomotiva Brno v zeleném se výhrou v posledním kole dostala na 11. místo.
OMEGA plus OPEN Na snímku jsou Krejčí - Šrejber a Jiří Kočiščák.
Coprosys OPEN Dvojice ze Starého Města obsadila třetí místo.
Coprosys OPEN Chrudim - Jelenia Gora na prvním stole (2:0).